Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Gieliux, čia kokių paršuvėnų maistas? Ne kačių juk :hmm:  :D 

Atsakyti

Erendira, nepatikėsi, kačių ir dar kokio tai žymaus veterinaro sukurtas, bent jau aprašyme taip  :huh2: katėm su jautriu virškinimu  :blink: 

Atsakyti

Nepatikėsiu.  Vabalai ir jaitrus virškinimas :hmm:​ 

Atsakyti

Sveikos. 

Bela su Spurga - kompanionės ne savo noru, bet gražiai viena kitą papildo.  :wub: 

Maisto sudėtis "įdomi".  :rolleyes: 

Man tai kuo mažiau katė kalba, tuo geriau. Ypač naktį. Triukšmas mane erzina ( gal, kad darbe nuolat yra siurblio ir/ar grąžto garsai, tai namie pageidaujami minimalūs decibelai) . Ainu sąlyginai tyli. Na, nebent vemt arba š..t nori. Tada vaikšto ir rėkauja. 

Pasiėmiau iš Erendiros "korsetą" katei. Lauke uždedu, nes veikia kaip tramdomieji - su liemene Ainu galvojs, kad tvoros neperšoks. Kol kas. 

69663-B10-37-E8-4-CA2-85-BE-7566-D5-A25-

A5788-EBB-1869-4-D42-81-A7-F65-FEB75-C14

F4894-BDE-4-E2-B-41-CD-981-A-2-A4-C3-DEE

O tuo tarpu šunė mėgaujasi vidurvasariu:

DCF3-D17-E-5055-42-DF-91-F2-3-DDF98-EC9-

Atsakyti

Vo, https://sanimed.lt/index.php?_route_=pasarai-katems/SANIMED-Intestinal-pašaras-katėms

Kitų maistų receptūrų bijojau žiūrėt :D

Maniškės jau į jautieną abi kreivai žiūri :D kodėl ne iš pakelio? Kaip čia dabar valgyt? Net Spurga bandė tiesiog pažaist. O, čia pasiūlyčiau tokį ekskliuzyvą :D

Atsakyti

Bet tai koks prastas vertimas to maisto aprašymo  :rolleyes:  :D 

Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Va, Erlutė kaip tik gaudo naktinį drugį ir dar taip azartiškai. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Atsinešė ant lovos, sučepsėjo. :O Gal ir visai protingai to ėdalo kūrėjai sugalvojo [vis tiek nepirkčiau]...

Ainu tinka tas švarkelis. smile.gif
Mūsų chebra į lauka neina. Erlutė apskritai nebuvus, tik tas dienas, kai buvo pabėgus. Princo gyvenimo etapas iki patekimo į prieglaudą mums nežinomas biggrin.gif bet šiaip jie abu lauką labiausiai mėgsta pro langą. Kiek bandėm su pavadėliu išvesti - be šansų. smile.gif O išleisti net ir Princą vieną baisoka, nors kaimynų katinai išleidžiami, laksto po kiemą. smile.gif

P.S. Vertimas žiaurus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evangelic: 18 liepos 2019 - 23:11

Labas rytas, 

Na. dailiai tinka Ainu korsetėlis :super:

Aš Runciukui irgi pavalkėlius užsakiau ir vakar pažabojus laukan išleidau: didelės laimes nebuvo, bet bent jau  nesuvaidino Hudinio ir klastingai nepradingo  :D 

Atsakyti
SIESTA

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Sveikos. 

Emmm, per daug patogios naujos petnešos.  :blink:  vyras sakė, kad šiandien ( kol aš dirbau) katė šoko su visu korsetu per tvorą. Tik, kad mano vyro reakcija gera - Ainu buvo pačiupta už galinės kojos ir uodegos (!). Nespėjo pas kaimynus nutūpti. Sakė, keikėsi. Spėju, nesmagu būti už uodegos deportuotai. Pasak vyro, taigi čia tokia mokomoji demo priemonė. Bet aš manau, kad teks rišti Ainu prie smėlio "bambalio", nė velnio katės neišmokysi apsiriboti niekingai neįdomiu nuosavu kiemu, kai regis tvoros kailiuką spaudžia.  :hmm: 

Atsakyti

Man tai Erla tokia pliušinė.  :wub: o Princas veliasi, reikia dažnai šukuoti? Per langą nešoka?  :)

Atsakyti

Ne į temą, bet perskaičiau fb psichologės Agnės Matulaitės postą  ir jis man rezonavo. 

"EGOISTIŠKAI uždegiau žvakutes už mūsų vaikelius ant kalno esančioje bažnytėlėje. Kodėl tai egoizmas? Na, nes išmąsčiau, kad rūpestis vaikų gerove yra ir labai egoistiškas reikalas. Nes tėvai laimingi tik tiek, kiek laimingas yra pats nelaimingiausias jų vaikas 💚 "



Atsakyti