Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Lapina, tik keturis  matau...🤗

Gielux,are tu  pasiutai? Kokie  metai  tavo? Aš  penkiasdešimties  darbą  pakeičiau,po  30 metų  darbo  vienoj  vietoj,ir  nesigailiu  absoliučiai! Taip  kad,jei  darbe  jautiesi  blogai - privalai  darbą  pakeisti! Tik  į  naudą!

Atsakyti

Aga, aš žabala ir su telefonu, tai tik 4 įžiebiu  :hmm: 

Nu, jooo Zundyte, šaunuolė. Man biški baisu, ba nežinau nė nuo ko pradėt  :unsure:  :oh: diplomai mano, kaip čia pasakius, tokie nevartotini perdaug, gabumai irgi neočeni  :lol: 

Atsakyti

Gielux , neliūdėk: aš po 2 metų gausiu irgi ieškoti darbo po 13 metų nedarbo... Specialybės nerasta, diplomai irgi nebevartojamų pavadinimų, o dar daugiavaikė...

Katinėlių nuotrauka nekondicinė (ne iphone'as pas mane), tai išduosiu: antras katinas iš dešinės yra du meilūs katinėliai. :) Šalta gi...

Štai kaip ir čia: pilkas katinėlis ryžu snukučiu. :)

Priedas  Webp.net-resizeimage-21.jpg   219,24KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Radau tik 4 katinėlius, gerai,kad parodei.O iš kur jų čia tiek?Draugai pas Miką ir Haku atėjo?

Atsakyti

Lisitėja , čia ne mano kaimas, o gretimas, į kurį vaikus į darželį vežioju. Po teisybei, anoks ir kaimas: vieni daugiabučiai. Ir vienam iš kiemų gyvena krūva katinų, ir suaugusių, ir dar jaunų kačiokų. Visi nuosekliai maitinami, kai kurie ir visai rubensiškas formas įgavę (rainys pirmos nuotraukos pirmam plane).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapyna: 12 lapkričio 2019 - 19:52
O GERAS, aš irgi radau tik 4! Rimta užduotis čia.
Atsakyti

Dar kartą atsakymas, šįkart vaizdinis: čia yra 2 katinėliai. Margas prausia rainiuką. :)Priedas  20191112_210448.jpg   153,11KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Lapyna, aš pagal savo diplomą esu mačiusi tik 1 skelbimą ir tai ten vabzdžiur reikėjo auginti  :bijau2:  :laugh: 

Niu geraaaa užduotis, net su padskazke neįžiebiau. Kai parodei, tai iš kart pamačiau  :lol: 

Atsakyti

Ui, dublis :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapyna: 12 lapkričio 2019 - 22:08

Tai įvyko regis labai seniai.Gūdžią lapkričio 13 dieną, 2009 metais, mano namuose atsirado rudas, suvargęs pūkų kamuolys.Tai buvo Molis-varguolis.Kadangi kiekvienas gyvas padaras privalo turėti gimtadienį, tai šią dieną ir švenčiam.Šiandien jam sueina 10 metų. n015.gif

Pats jubiliatas fotografuotis nenorėjo ir išmovė į lauką, chebros ieškoti.

.e65b9e2a0aab.jpg

Atsakyti

Valio Moliui  :4u:​ 

Atsakyti

Moliukui triskart valio 💐💐💐 Vincas irgi 2009u. 

Atsakyti