Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

O man taip vėjuota lauke pasirodė, kad tik šiukles išmečiau it tuo išėjimas į lauką baigėsi :)

Guliu su Rainiu beveik visą dieną ant sofkės. Rainio pozos vis keičiasi

20191116-171837.jpg

20191116-174150.jpg

Atsakyti

Mat kaip, o pas mus jokio vėjo... met planavau nusipurkšti mežius, bet sutemo...  :rolleyes: 

Ar tai sėdžiu su Runcium  :D 

15739261116287234667798832581154.jpg

Atsakyti

Nu ir aš į temą :D Spurgytė, net išsižiojus parpė

47-B15808-B5-F9-4454-8414-9760-EEF68-F1-

Atsakyti

Erendira, o tokiu metu su kuo purški medžius? Reikia vyrui pasakyt, kad nupurkštų.

O pas mus labai vėjuota buvo, pas mus gi laukai be medžių, reljefas lygus, nesusidaro jokių užuovėjų :)

Atsakyti

Šponkiuk, 5 proc . Karbamidu. Dar galima vario sulfato. Čia  augalams jau primigus toks dezinfekcinis purškimas. Tik reikia, kas būtų pliusinė temperatūra. Pas mus  aplink daug moniliizės židinių, tai norint išsaugot vyšnias su trešnėm, prisieina..

Atsakyti

Man irgi reiktų ir sugrėbti, ir nupjauti šį bei tą, bet saugau galvą nuo skersvėjų, sėdžiu namie. Kažkokią kvarabą įsidrauginau, bandau jai nusibosti. Namiškiai ta proga davė gerą pusdienį laisvą, tai pralindėjau prie kompo, mėnesio senumo nuotraukas pačiupinėjau. :)

Priedas  IMG_5319bs.jpg   260,11KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapyna: 16 lapkričio 2019 - 22:43
Lauke šalta, o vonioje šilta smile.gif Ten ir rasite KATĘ

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Mur mur. Kokios jūs ūkiškos: medeliai, lapai, etc. Aš tai taip visiškai ne.
Kiek atlėgo darbinis perdegimas. Šian iššliaužiau į toookį kietą muziejų - galeriją. Gal žinot, toks garsus vyrukas mėgo saulėgrąžas tapyt. Buvo wow. Bet pavargau kaip šuo. Reikia man į pensiją, seniai sakiau.
Dar buvo proga šalimais užsukti į šiuolaikinio meno muziejų, bet man 3val. ant kojų jau per daug.
Tai štai.
Pusnė, panašu, kviečia namiškį miegoti, nes dabar nėra kam trukdyti. Arba prašosi politinio prieglobsčio nuo manęs. Nesuprast.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 17 lapkričio 2019 - 00:28

643-CC438-2047-4528-8043-F4651543-DF9-E.

Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2019 11 17, 00:25)
Mur mur. Kokios jūs ūkiškos: medeliai, lapai, etc. Aš tai taip visiškai ne.
Kiek atlėgo darbinis perdegimas. Šian iššliaužiau į toookį kietą muziejų - galeriją. Gal žinot, toks garsus vyrukas mėgo saulėgrąžas tapyt. Buvo wow. Bet pavargau kaip šuo. Reikia man į pensiją, seniai sakiau.
Dar buvo proga šalimais užsukti į šiuolaikinio meno muziejų, bet man 3val. ant kojų jau per daug.
Tai štai.
Pusnė, panašu, kviečia namiškį miegoti, nes dabar nėra kam trukdyti. Arba prašosi politinio prieglobsčio nuo manęs. Nesuprast.
Bet kaip man jūsų katai dručkiai atrodo. Pusnytė maniau gan dručkė, bet dabar jau liauna net atrodo kitus apžiūrėjus. Nžn ar ataugo savo 100gr.

Atsakyti
Paslapties skraistė atskleista! smile.gif Nuodėmės gūžta, nuodėmės.

Mano jaunoji karta per rudens atostogas su mokykla lankėsi (pirmą kartą), tik kitam mieste, ten kur gyveno garsi pasaulio teisuolių-laikrodininkų šeima.


Aist, mamka, ko čia kiši man šitą vėžiagyvį??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evangelic: 17 lapkričio 2019 - 00:38
QUOTE(Evangelic @ 2019 11 17, 00:34)
Paslapties skraistė atskleista! smile.gif Nuodėmės gūžta, nuodėmės.

Mano jaunoji karta per rudens atostogas su mokykla lankėsi (pirmą kartą), tik kitam mieste, ten kur gyveno garsi pasaulio teisuolių šeima.


Aha. Nesu buvus arti tos gūžtos. Apart to ir minių imigrantų iš arabų, Afrikos ir dar velniažin kokių kraštų (jų, man regis, tiesiog ženkliai per daug, pasijauti, kaip ne Europoje pažiūrėjus į veidus), man tai nuostabus miestas. Gaila, namiškiui nepatinka, tai retai išsiridenam ir tik pan. progom. Aš savarankiškai nesuprantu ten jų viešojo transporto sistemos. Nors ir bazuojuos ne tame mieste, kokių 30km iki jo. Tavo minimam mieste irgi nesu buvus.
Papildyta:
QUOTE(Aist @ 2019 11 17, 00:30)

Kaip ji man primena mano Mortą. wub.gif Ir kaip jos pasiilgau...

Ir net tos vazos nenuvertė?? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 17 lapkričio 2019 - 01:04