Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Erendira - Grikutį gabenu įsiręžus. Lengviau buvo kai nežinojau kiek sveria  :) ryt gabensiu pakartoti kraujo tyrimą, žiūrėsim kokie bus rezultatai po savaitės inkstinio maisto

Atsakyti

Mes jau po vet apžiūros. Tai susiformavusių kristalų nėra, yra tik likučiai tirpstančių, žodžiu toj srity viskas tvarkosi. Dėl laižymosi ir gremžimo virš akių duosim raminamuosius, bet jei kartais per savaitę nepradėtų gerėt, o tik blogėt, važiuosim jau vaistų leist. 

Atsakyti

Šiduliai  :D 

20191213-210940.jpg

Atsakyti

Tik ką supratau, kaip be svarstyklių žinoti, kad katinas numetė svorio iki galima sakyt normalaus. Ogi, kai gulint užlipa ant pilvo ir vieną lapce pakelia. Jei jau pilvas tai atlaiko, vadinasi katinėlis sukūdo :D

Atsakyti
Pasiguosiu ir daaar. Neramoka dėl katuko man vėlei. verysad.gif Vakar dieną vėmė porąkart. Antrą jau tik skysčiu. Pagraužia, bet tikrai apetitas gerokai kritęs. Ir elgsena grįžo, kaip prieš aną negalavimą - prašos gulėt ant rankos, meilesnė daug... verysad.gif
Mąstau gal grįžti dabar į Vilnių dėl vet. Bet, jei dabar nelabai kaip jaučiasi, tai gal ir negerai. Kažkaip sunku mano galvoj. Aš nedirbu, neišsikapstau iš tų savo depresijų, katinas negaluoja, vet. kainos kosminės. Aišku, manau, padėtų draugas, jei jau reiktų, bet, žinot, nesinori... Vakar mąstėm, gal vėl pas vet. užrašyti. Sakau, pažiūrim, kaip per naktį. Bet naktį ir iki dabar nieko, tiek, kad valgo mažiau ir meilesnė. Tai kol kas nieko ir nedarau, bet ir nežinia, ar taip nk nedarant neblogės, gal geriau daryti, kol neatsitiko to blogiau...
Kaip suprantu, pirmiausia reiktų kartot tyrimus...
Kol gyvenu čia, grynai, kaip vaikas ta Pusnė pasidarė. doh.gif


Atsakyti

Night, o gydimas koks paskirtas Pusnei ar tik spec maistukas? Mano inkstininkė vemdavo dažnai, kaip aiškino vet, rūgštys sukildavo ir ją pykindavo. Gaudavo ji ir nuo pykinimo vaistų. Jei vemaliojimai padažnėjo, aš pakartočiau tyrimus, ypač jei nėra duodami jokie vaistai. 

Sukūdęs katinukas. Net snukutis pasikeitė

20191214-161542.jpg

Atsakyti

Pasiguosiu ir daaar. Neramoka dėl katuko man vėlei. verysad.gifVakar dieną vėmė porąkart. Antrą jau tik skysčiu. Pagraužia, bet tikrai apetitas gerokai kritęs. Ir elgsena grįžo, kaip prieš aną negalavimą - prašos gulėt ant rankos, meilesnė daug... verysad.gif
Mąstau gal grįžti dabar į Vilnių dėl vet. Bet, jei dabar nelabai kaip jaučiasi, tai gal ir negerai. Kažkaip sunku mano galvoj. Aš nedirbu, neišsikapstau iš tų savo depresijų, katinas negaluoja, vet. kainos kosminės. Aišku, manau, padėtų draugas, jei jau reiktų, bet, žinot, nesinori... Vakar mąstėm, gal vėl pas vet. užrašyti. Sakau, pažiūrim, kaip per naktį. Bet naktį ir iki dabar nieko, tiek, kad valgo mažiau ir meilesnė. Tai kol kas nieko ir nedarau, bet ir nežinia, ar taip nk nedarant neblogės, gal geriau daryti, kol neatsitiko to blogiau...
Kaip suprantu, pirmiausia reiktų kartot tyrimus...
Kol gyvenu čia, grynai, kaip vaikas ta Pusnė pasidarė. doh.gif

Labas. Sveikatos Pusnei. :)

Aš visgi apsilankyčiau pas vetus. Bet iš kraujo pakartočiau Kreatininą (Crea), šlapalą (Urea) ir cukraus kiekį kraujyje, nes aną kartą cukrus mačiau virš normos. 

Bet dėl cukraus, jei rašysiesi pas vetus, paklausk ar katė gali būti pavalgiu ir gėrusi, ar geriau ne (nes maistas įtakoja parametrus).

Prie inkstų problemų dažnai kyla rūgštingumas. Tai galbūt vaistai nuo rūgštingumo padėtų. :) 

Atsakyti
Šponkiuk, tik maistas ir papildus duodu. O kokiu pavidalu nuo vėmimo vaistai būna? Ar leidžiami?
SM tai konkrečiai paspringęs, ne visad išeina atsakyti.
Atsakyti

Night, gaila bet nepamenu vaistų. Ir nesu užtikrinta ar nuo pykinimo ar nuo rūgštingumo jie buvo. Bet jie buvo traukiami iš buteliuko prabedus adatą per guminį dagtelį, ir turinį sugirdydavau. Namau aplankyk vetus, pakartok tyrimus, tuos parametrus kaip Comomba rašė. Užklausk vetų dėl vaistų, nuo pykinimo

Atsakyti

Magnun, ar buvai jau pas vet su Grikiu? Kaip tyrimai?

O čia dar truputis Rainio

20191214-171508.jpg

Atsakyti

Sveikatos Pusnei. 

Rainys smailiu snukeliu pasidaręs. 

Erendiros riestainiai. 

Grikis dėžutėje tobulas. 

Čija! Kamuoliukas!

31-C3-E547-3-A39-4474-8691-8-A2-B769-CC2

9-A6-D49-EE-C36-B-4-A8-D-AF70-572-B0-B2-

Dieve dieve, koks primityvus  padaras yra tas šuo. 

EA83-B99-E-E7-D7-4-C9-D-8-B2-F-00581-CCC


Šeimininke, kamuoliukas! Ei, jums sakau, nenuovokūs dvikojai!

3-C1-B0-C36-8-C06-4-DFD-A7-EF-8986-C21-C

Šiandien su Čija nuėjom į Katedros aikštę ir sudalyvavom GGI organizuojame renginyje "Parodyk augintiniui eglutę". 

C319-B26-A-F93-F-4156-B1-FD-EA613-FA8-FD

O užvakar žiūrėjau operetę. Štai tokio gražumo eglutę Operos ir baleto teatre radau:

B68-B7-DD4-F1-E3-4-AFC-8-A8-E-DAE10-F102

Rytoj galvojame apsilankyti Užupio kavinėje. Gal Diinką sutiksime. Gal ką po egle kišamo savo augintiniams įsigysime. Beje, vakar būtent Užupio kavinėje šventėme darbo Kalėdų šventę. 

Atsakyti
Ačiū už komentarus Colomba, Šponkiuk, Aist. Aist reportažai visad žavūs.
Tikėjaus dėl tyrimų išlaukti sausio, kai grįšime. Bet šian irgi jau porąkart vėmaliojo, ir vėl antrą k. tik skysčiu ir taip skaudžiai, rodos. Niekas nebus... verysad.gif Reik sekm. kažkaip išgyvent. Jaučiu, nustos ir visai valgyt tuoj...
Atsakyti