Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Šponkiuk, kas gi tai?  :blink:​ 

Atsakyti

O aš turiu reikalų. Šiuo metu klinikoje su šiuo grobiu

Grobis?Kaip suprasti?

Atsakyti

Šita mergina jau porą mėnesių pas mus lankosi. Šiandien per langą prisikviečiau, susiviliojo kitu sausiu maistu, pagllosčiau ir toliau jau narvas ir klinika. Palikau strerilizacijai.

Atsakyti

O tu garantuoji,kad ji niekieno?

Atsakyti
Ku kū. Tikiuosi, mytas praeis smagiai.
Tikiuosi, jų dar bus ir susitiksiu jus. blush2.gif

Buvau užsisakius naują dulkių siurblį, šian atsiėmiau, tai jausmas, lyg būčiau buvus didžiausiam žygy. Siurblys ne kažin koks prabangus, bet ala tinkamas siurbti kailį iš kilimo. Išbandžiau, neblogas. Kur nuomuojuos, tie kilimai visur (ant sienų ir lubų tik nėra, ha ha)... Nuoširdžiai jų nemėgstu, bet neištrauksiu iš po baldų, tai taikstausi.
Atsakyti

O tu garantuoji,kad ji niekieno?

Aha, prieš kelias dienas į mūsų kvartaliuko fb buvo jos nuortauka įdėta (lankosi dar pas vienus), tai niekas neatsišaukė. Dar perklausiau posto autorės asmeniškai ar niekas neatsiliepė. Ir šiaip ne pirmas kartas kai mūsų kvartalę atsiranda niekieno nesuaugę katukai.

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Kur meeto foto ir įspūdžiai,a? :hmm:

Night, ko tu nesijungei?

Kilimai yra gėris, tik blogis juos siurbti

.Kokį siurblį pirkai?Širdis jaučia,kad ir man reikia galingesnio, nes pūkų ir plaukų namuose iki lubų.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 26 sausio 2020 - 08:22

Labas rytas :4u:  Ačiū Šponkiukui ir jos vyrui už svetingumą :4u:  Aist - už patogią kelionę, galimybę mažiau teršti  (gerą gabalą važiavome ne 4, o 1 automobiliu!)  Lapynai - už Ukraimos skonių trupinėli ir bendrai visoms - už jaukumą ir gerai praleistą laiką kompanijoj, kur nereikia jaudintis, ar būsi suprasta  :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 26 sausio 2020 - 10:49

Ačiū merginos už aplankymą, už gerą nuotaiką :) 

Foto iš myto nėra, yra tik tokia nukraustant stalą 

20200125-204058.jpg

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 01 26, 08:22)
<p>Labas rytas 4u.gif</p>
<p>Kur meeto foto ir įspūdžiai,a? hmm.gif</p>
<p>Night, ko tu nesijungei?</p>
<p>Kilimai yra gėris, tik blogis juos siurbti</p>
<p>.Kokį siurblį pirkai?Širdis jaučia,kad ir man reikia galingesnio, nes pūkų ir plaukų namuose iki lubų.</p>

Siurblys Man reikėjo, nes prieš išvykstant užsienin mamai atidaviau savąjį, kadangi jos nusibaigė. Galingas jis, su ilga garantija, man visai patiko. Aišku, dar tik kartą siurbiau. Na, aš norėjau dar kad neužimtų daug vietos. Biškį gėdijuos rodyt, nes mano daiktai dauguma tokie kuklūs. blush2.gif

Nesijungiau šįkart, nes, kaip ir rašiau, skendžiu savo vidiniuose demonuose. Kai nerimai kankina, sunku ir prisiversti kažką daryti, sunku socialumas, o net ir fiziškai, atrodo, pavargstu vos pasijudinus...
Papildyta:
Šponkiuk, foto jėginė. biggrin.gif
Atsakyti

Šponkiuk, kokia Bugys dynamique  :D Gražiai žiūrisi baltame fone

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 26 sausio 2020 - 10:57

Mano naujienos tos pat. Kankinu Maurį. Naktį susipjovė su Kingu. Kuris iniciavo, nežinau. Atskyriau.

Atsakyti