Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Ir aš vežčiau, bent bus aišku, kas yra. Ko tikėtis. 

Kad nebūtų taip netikėta, kaip man. 

Labai gražiai Colomba surašė gydymą. Aš Tašei dar naudoju Renal vet kapsulikes inkstų nepakankamumui ir fosforo surišimui. Žuvų taukai po kapsulę kas II dieną.

Nu labai atsigavo. Žaidžia su popieriuku. Tašei 14 metų. Hierarchijos vierchė.  Dabar pvz, kabo ant staktos rankenos lygyje. Duoda Kingui į kailį. Matyt, lindo, o čia pas mus su asmenine erdve yra laabai jautri tema. Parėjau - Kingui ausis sveikoji nuarta. Sakau, nu ką, lindai? Gavai iš dešinės kabliu? :D Bet pagailėjau, daviau mėsytės ir skanuką, ausį dezinfekavau ir nuvaliau kraują. Katinukas pagailėtas. Bet - jo dešinė snukučio pusė parezuota. Atrodo, kaip perkreipta. Čia pooperacinė komplikacija. Bet akis užsimerkia, ačiūdie, lašų nereikia.

Laikykitės.

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 19 vasario 2020 - 22:40
Beje, kur įkėliau kraujo tyrimus, praeitąkart buvo diskusija, kad, tikriausiai, nedarytas šlapalo tyrimas. Tai darytas. Užvadintas BUN.
Atsakyti

Pagauta pusvalandukas iki žadintuvo. Visą naktį prabutėjau prie telefono, užsistačiusi judesuo pranešimą. Pranešdavo apie nieką, o va apie katę pagautą jau ne. 

Piktukė:

20200220-063027.jpg

Atsakyti

Saldžioji porelė

 

20200220-042236.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magnuna: 20 vasario 2020 - 12:04

Saldžioji porelė nr 25f6952fc327f.jpg

Atsakyti

Nei saldžioji, nei porelė:

20200218-184026.jpg

Atsakyti

Hipukas: maaaam, atiduodam jį  :B 

Mano ne porelė, tokiu atstumu niekada neguli, iškart poza kobra būna  :D Vakar abi išriestim kuprom ratus suko  :oh: 

Atsakyti

Pas mus irgi ne saldžioji, ir labai ne porelė, pageidautina nuo Tašės laikytis labai pagarbaus ir kuo tolimesnio atstumo - čia taikoma Kingui ir mamos brangiausiam. Mama gali gultis šalimais ir net apkabinti. Jomantas taipogi.

"Nepageidaujančių laikytis pagarbaus atstumo ir privatumo, galime pamokyti visų auklėjimo spragų nagais dešine letenyte. Laviname įgūdžius gražiai bendrauti. Įkainių klausti mamos".

Mokytoja Tašiukė

Atsakyti

Aš niekados nieko niekur nemušiau

82-E7-D0-D3-6-C1-A-4-CD0-B8-E0-3-B7-B2-F

Atsakyti

Pridaviau Zoją į kliniką, ryt sterilizuis. Ne taip lengva iš narvo į boksą patalpinti, ypač kai aš net ir su kepimo pirštinėm nebenoriu laikinės stresuojančios katės liesti. Užtrukom minimum 10min, kad įlįstų į boksą. 

Šian buvau pagalbos. Pakalbėjom, gavau dviejų rūšių vaistų ir susitinkam po dviejų savaičių.

Atsakyti

Saldzioji porele ir serialai 

IMG-20200220-174631.jpg

Vinco logika

IMG-814ab69946b2cc0e10155354215c4860-V.j

Atsakyti
Labai mielos poros - ne poros.

Šponkiuk, rimtai čia tave gyd. griebė. Kad tik pamačytų. Tu šaunuolė dėl laukinukų.

Gal kas supranta rentgenus Pusnės ir galėtų pakomentuot? verysad.gif

Grįžau tik neseniai, kačiukas džiugiai pasitiko. Daug valgė, išmėtė tarnaitės šmutkes belaukiant (ar nelaukiant?), užuolaidą bandė nukabint. wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti