Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Mielos porelės :wub:Night, nemoku rentgeno foto skaityti, jei atvirai, tai man ir žiūrėti baisu.Echoskopija tiksliau rodo vėžinius darinius.

Kol mama dirba, aš pasaugosiu ir papūkinsiu jos kojines, o tai amžinai šaltomis kojomis vaikšto. :rolleyes:

c5e3fefe6903.jpg

Atsakyti

Night, rentgeno nepakomentuosiu. Akivaizdu, kad inkstai skirtingo dydžio, kas gali duoti pašalinių poveikių. Pvz., mano šeimoj vieno.žmogaus vienas inkstas per mažas ir atlieka tik mažą dalį funkcijos, dėl to per aukštas spaudimas, reikia nuolat gerti vaistus.

Bet man įdomu, kodėl niekas nekomentuoja jos aukšto cukraus. Ar čia kai imi paėdusios katės kraują, tai normalu? :hmm: 

Saldžios porelės :wub: ir neporelės  :devil:​ 

Atsakyti

Princesė ir jos dvasinis žirnis

20200218-212629.jpg

Atsakyti

Zoja sterilizuota, ausytė pakirpta ir sulašintas brodline (turi parazitų). Bet paliksim klinikoj iki sekmadienio. Pas mus neėdė visiškai nieko per vakar dieną.

Atsakyti

Aist viską patiktukina, bet nieko nepasakoja. Turbūt tuomet gausim ilgą pasakojimą apie visas atostogas :D

Atsakyti

Princesės pagalvius puikiosiosios spalvos  :wub: 

Šponkiau- tu šaunuolė  :4u: 
Aš balerina!!!

F3-DC4710-0-EFA-4702-937-D-21-C36728-C39

Atsakyti
Gielux, gulbių ežeras tiesiog.
Šponkius šaunuolių šaunuolė.
Mano katinėlis prašinėja konservų (guliašiuko). Duodu po truputį. Gal taip išvengsim vėmimų. Nu labai gera ją turėti.
Rytoj mus aplankys užsieninis namiškis. Jė.
Atsakyti

Šponkiukas nuo pusiaudienio vis praščiau ir praščiau jaučiasi (pykinimas su galvaskausmiu, tikiuosi tik sutapimas, o ne vaistų pašalinis poveikis). O šiandien vyro 40. Tikiuosi ryt man bus geriau ir normaliai atlaikysiu kelionę, pasibuvimą su jo gimine. 

Apsimeta, kad slaugo, o iš tikro neturi ką veikti

20200221-203058.jpg

Kol įdėjau nuotrauką, pabėgo.

Atsakyti

Night, rentgeno nepakomentuosiu, nes nelabai suprantu rentgeno nuotraukas. Bet vienas inkstas atrodo didesnis. Kodėl jis toks, nepasakysiu. 

Bet vėlgi - Ato inkstų echoskopijos metų vienas inkstas labai negražiai atrodo. O kitas atlieka funkciją už abu. Gyvena :D

Dėl cukraus ir kitų parametrų, cukrų pakartočiau. Bet vėlgi, cukrus gali kiek padidėti ir nuo streso. O jeigu Pusnė linkusi panikuoti klinikoje, tas galbūt turėjo įtakos. 

Tikrai parodyčiau veterinarui. Ir labai rekomenduoju, vieno vizito metu patikrink kraujo tyrimus (bendras kraujas, kreatininas, šlapalas, cukrus, gal ir kepenų parametrus pažiūrėčiau) ir echoskopiją inkstų padaryčiau. Tiesiog vieno vizito metu viską padaryti. Ir palyginti su ankstesniu. 

Vėžio vien iš žvilgsnio į rentgeną ir neapžiūrint katės... nediagnozuočiau. 

Šponkiuk, laikykis  :4u: Tikiuosi, kad savijauta pagerės. Man sakė, kad šalutiniai turi praeiti per 2 savaites. :) 

Visų katinukai labai gražūs.  :wub:  Atsiprašau, kad atskirai nepakomentuoju, biškį energijos nebėra  :unsure: 

Atsakyti

Pas mus kai karščiavo mūsų penkiametis, tai Haku iš tikrųjų ėjo slaugyti. Gulėsi prie kojų, kantriai kentėjo pasispardymus ir murkė.

O dar norėjau pavydo sceną ištaisyti, kai bandžiau jį gulintį virtuvėj paglostyt, o jis nuėjo nuo manęs kelis žingsnius pas mažą ir nugriuvo po jo kojom.  :dry2:  O kai tas negrabiai perbraukė per kailiuką, tai net susilydė iš pasitenkinimo.  :rolleyes:  Tipo nemoki tu glostyt, pasitrauk:liezuvis: 

Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2020 02 21, 21:37)
<p><strong>Night, </strong>rentgeno nepakomentuosiu, nes nelabai suprantu rentgeno nuotraukas. Bet vienas inkstas atrodo didesnis. Kodėl jis toks, nepasakysiu. 
</p><p>Bet vėlgi - Ato inkstų echoskopijos metų vienas inkstas labai negražiai atrodo. O kitas atlieka funkciją už abu. Gyvena biggrin.gif</p><p></p><p>Dėl cukraus ir kitų parametrų, cukrų pakartočiau. Bet vėlgi, cukrus gali kiek padidėti ir nuo streso. O jeigu Pusnė linkusi panikuoti klinikoje, tas galbūt turėjo įtakos. </p><p>Tikrai parodyčiau veterinarui. Ir labai rekomenduoju, vieno vizito metu patikrink kraujo tyrimus (bendras kraujas, kreatininas, šlapalas, cukrus, gal ir kepenų parametrus pažiūrėčiau) ir echoskopiją inkstų padaryčiau. Tiesiog vieno vizito metu viską padaryti. Ir palyginti su ankstesniu. </p><p>Vėžio vien iš žvilgsnio į rentgeną ir neapžiūrint katės... nediagnozuočiau. 

Berods, tas inkstas keliskart didesnis, nei turėtų būti, tas ir suglumino vet., nes tai jau beprasmis gydymas. O kitas, kur mažiukas, dar užsieny sakė, kad beveik nefunkcionuoja. Žodžiu, išvada, kad abu nefunkcionuoja. Ir anot abiejų klinikų, kad kraujo rodikliai neblogi, dar ne viskas. Kaip minėjo LT, gali būti, kad ten košė iš tų organų.
Todėl kėliau klausimą, ką panašiai kėlė ir abu vet.: ką duoda daugiau tyrimų, kai ir taip aišku, kas negerai? Juk davė suprasti, kad gydymo nėra.
Dėl cukraus pastebėjo, bet nieko nerekomendavo, kas man irgi keista. Kad stresuoja, kaip minėjau, ne tas žodis... Neabejoju, kad sveikatos tas irgi atima, todėl ir turiu abejonių, ar ją tampyti, jei gydymo nėr. Be abejo, reiktų vienu metu, kad būtų viena narkozė. Neprimigdę nepadarys nei echo, nei kraujo paims, kaip jau teko įsitikint.
Bet kaip ir apsisprendžiau nuvežti dėl tų tyrimų, kaip ir sakai. Bet čia išeina, kad dėl savęs, kaip Erode sakė, kad nebūtų "siurprizo". Vis dar su viltim aš, kad o gal nėra taip blogai, kaip susakė. Dar tikiuosi patarimo, kas jai palengvintų gyvenimą. Ar jai skauda?
Uchhh, baisu pagalvot, kaip vėl grūdu į narvą. doh.gif Jau bijau rašyt, kad vėl neatsitiktų priešingai, bet dabar išoriškai atrodo, kad laikos puikiai.
Atsakyti

Berods, tas inkstas keliskart didesnis, nei turėtų būti, tas ir suglumino vet., nes tai jau beprasmis gydymas. O kitas, kur mažiukas, dar užsieny sakė, kad beveik nefunkcionuoja. Žodžiu, išvada, kad abu nefunkcionuoja. Ir anot abiejų klinikų, kad kraujo rodikliai neblogi, dar ne viskas. Kaip minėjo LT, gali būti, kad ten košė iš tų organų.
Todėl kėliau klausimą, ką panašiai kėlė ir abu vet.: ką duoda daugiau tyrimų, kai ir taip aišku, kas negerai? Juk davė suprasti, kad gydymo nėra.
Dėl cukraus pastebėjo, bet nieko nerekomendavo, kas man irgi keista. Kad stresuoja, kaip minėjau, ne tas žodis... Neabejoju, kad sveikatos tas irgi atima, todėl ir turiu abejonių, ar ją tampyti, jei gydymo nėr. Be abejo, reiktų vienu metu, kad būtų viena narkozė. Neprimigdę nepadarys nei echo, nei kraujo paims, kaip jau teko įsitikint.
Bet kaip ir apsisprendžiau nuvežti dėl tų tyrimų, kaip ir sakai. Bet čia išeina, kad dėl savęs, kaip Erode sakė, kad nebūtų "siurprizo". Vis dar su viltim aš, kad o gal nėra taip blogai, kaip susakė. Dar tikiuosi patarimo, kas jai palengvintų gyvenimą. Ar jai skauda?
Uchhh, baisu pagalvot, kaip vėl grūdu į narvą. doh.gifJau bijau rašyt, kad vėl neatsitiktų priešingai, bet dabar išoriškai atrodo, kad laikos puikiai.

Pasakysiu tiesiai šviesia, nevežčiau katės į kliniką, jokiems tyrimams ir konsultacijai, jeigu jie iškart nurašė, be apžiūros iš savo pusės. 

 

Kokia dar išvada? Aš irgi galiu į kokio ligonio išrašą pažiiūrėti ir pasakyti viskas, ruoškis paš šv. Petrą. 

 

Atsisprašau už tai ką pasakysiu, galbūt tikrai ne taip supratau viską. Bet tau pasiūlėme ką daryti, būtinus tyrimus, bet nežinau ar turi noro ar motyvacijos pakartoti tyrimus ir išaiškinti situaciją, kad tikrai žinotum, kas yra, ar yra gydymas. 

 

Žirmūnų veterinarija turi echoskopą, rentgeną. Draugų katei yra inkstų nepakankamumas, jų dėka ji jau keli metai kaip sau ramiai puškuoja po namus. 

Tavo sprendimas ką daryti. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Colomba: 22 vasario 2020 - 05:53