Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Labai graži gėlytė.  :wub: 

Labai patiko katytė, kuri nieko nedaro.

Atsakyti
Valioooo, Evangelic prisišaukiau! clap.gif Rimtai apsidžiaugiau pamačius. wub.gif
Primink, koks "storo" vardas? Negaliu pamiršt, kad išvadinai jį prasčioku apibūdindama veislę. schmoll.gif
Jis praktiškai evangelistas - šventasis. ohmy.gif
O jūs rimti dvikojai. Net neturiu artimų pažįstamų, švenčiančių sekmadienines mišias, jau nekalbu apie Šventraščio skaitymą patiems. hmm.gif
Į tą temą, tai nusprendžiau vietoje psich. terapinių konsultacijų (vis tiek neišeina dėl darbo atitaikyt laiko) lankyti "būrelį" apie TĄ knygą. rolleyes.gif Šitas reikalas man kone vienintelis, kuris įdomus. Šian buvau antrąkart. Tai wow. Ir gal tik pirmąkart gyvenime supratau kaip ten reik skaityt, kai kurias paraleles tarp ST - NT ir alegorijas.

O jau ft šian kokių prikėlėt šitoj temoj. wub.gif Jau net pavargau sakyt komplimentus.

Beje, šian kur minėjau, kad lankiausi, radau va kokias pusniškas žiaunas.






Pridėta:

Atsakyti
Likimo ironija - Princu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Night - JĖGA BŪRELIS. Gal ir prie skaitovų jungsies? Žiaunos baisokos biggrin.gif, objekto neapažįstu.

Smagus Aist reportažas iš Italijos.

Labai pasigedau mažiausio temos katinėlio (ne, ne Špūlės)... Grikio nuotraukų. smile.gif
Atsakyti
P. S. Špūlės irgi pasigedau smile.gif))), "ne, ne" reiškia, kad "mažiausias" buvo taikoma Grikiui.
Atsakyti

Pas mus sninga, ir gana stipriai.Va,kaip būna, kai žiemos nevarai.

Vaje, kiek grožių pridėjote :wub:

Nebijok, dydelis,aš tau nieko nedarysiu,tik šalia prigulsiu g034.gif

a6796be35837.jpg

Atsakyti

Ai vakar paleidom Zoją. Vargšė tiek sustresavo, kad bėgo į priešingą pusę, bandė pralįsti pro tvoros apačią (o tvora tai skardinės lentutės į kurias galima ir prasipjauti), užstrigo, tada atbulom šiaip ne taip išsivadavo ir pabėgo pro kitur. Tai taip negera pasidarė, kad neišnešėm narvo į gatvę ir ne ten paleidom. Tai tuomet ėjau su prožektorium apžiūrėti tvoros apačios, radau išpeštų plaukų, bet perbraukus kokias 6 lentelių apačias neradau kraujo ar ko nors šlapio, tai tikiuosi nesusižeidė. Va dabar darbe atsisukau kameros įrašus ir matau,kad buvo naktį atėjusi paėsti. Palengvėjo kažkiek.

Atsakyti

Labu dienų. Va pas mane namie gyvena vienas kuris labai skaniai nieko nedare su stikline bayleys. Pajuokaut sumanem daviau pauostyt kai merke snuki ir islindo visas bailiuotas 😂😂😂 ir paskui dar norejo... Cia Toras

O cia dar vienas mazuliukas temos kaciukas 

IMG-7e13f82638f61cedc28fc09a4ca52cf2-V.j

Atsakyti

Azu  :D  Turėjom papūgiuką, kuris mėgo raudonąjį vyną  :D 

Kita princesė  :wub: 

20200228-114711.jpg

Atsakyti

Nusprendžiau, kad su šiom dracenom man nepakeliui. Išvažiavo į kitus namus šiandien. Kugis turėjo kitų planų šioms dracenoms

20200227-184838.jpg

Atsakyti

Kodėl atsisakai, juk tokios gražios dracenos?Ar katinai labai gadina?

Ir kam man tiek pagalvėlių?

dd45e3ae27c5.jpg

Atsakyti

Laba! Kaip  laikosi  Katinukai  ir  jų  Mamkos? Mes  tai  nepanikuojam,bet  liaudis  tai  panikoj!Nors  grikių  šiandien  gavau! Lentynos  IKI tuštokos,bet  gavau  visko  ko  norėjau!

Priedas  P_20200107_110318.jpg   90,77KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  P_20191203_215234.jpg   84,6KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  P_20190718_090210.jpg   140,65KB   0 Parsiųsta kartų

 

Nepanikuokit  Mergaitės! VISKAS  BUS  GERAI!

 

Pas  mane  mamaitės   trydalioja,skambinėja,bijo,bet  vistiek  po  Balius  ir kitus  kampus trankosi ,nieko  naujo!

Atsakyti

Bet tai realiai durnynas visur. :oh:  Vaistinėje buvau vitamino D nusipirkti, tai prieš mane trys žmonės stovėjo, visi trys kaukių prašė :blink: 

Šnd buvau pardėje, tai mačiau tempia viską vežimais.Suprantu,kad maistą,bet kam skalbimo priemones blokais imti? Aš tik gyvuliams maisto daugiau užpirkau.Pati pavalgysiu bet ko,o va su šitais įdomiau, jiems bet ko nepaduosi.

Seniai matyta ir regėta Zundytės chebrytė :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 28 vasario 2020 - 20:33