Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Ar pastebėjot, kaip aš papuošiau tas oranžines pagalves? Be katino nieks ir nepastebėtų.


Storasis rado riešutą, dabar medžioja po kambarius. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

1c1d9a39e63c.jpg

Sakiau, ir sakysiu,kad katinai ir katytės,visą laiką, be išeiginių dienų,be švenčių, net ir sunkiomis karantino dienomis puošia pagalves, palanges, ir baldus.

Atsakyti

Vieną dieną pilna troba tarnų buvo visai smagu, po savaitės jau truputį erzino. Dabar: kodėl MANO namai pilni tų įkyrių padarų ir KADA tai baigsis????? 38321-A72-332-A-435-A-BE04-CD39-A7747-FDB0-F14-A30-315-A-4824-B6-AE-49-A018-ED0-

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gielux: 29 kovo 2020 - 12:45

Yra posakis kerta net ausys linksta, o yra kitas - parpia net ausys linksta  :D  10d85d2b05d5af7f0c5392cc4f5ef065236.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 29 kovo 2020 - 13:31
Teko višiškai šaviįžūliuotiš nuo dvikojėš. Ne įžūliuoši - negyvenši. Šaušanošė šian mane du kartuš šušėmė bepabėganšią. Parišama rėkiau, kaip škerdžiama, pušė rajono tikrai turėjo girdėt, kaip kovojau už šavo teišes.


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 29 kovo 2020 - 14:50

Night, iš kur parovei žieminę kepurę?Labai laiku, nes mūsų platumose ir lyja ir sninga, ir vėjas baisulinis pakilęs.

Pedriukas ausiukėmis nulankstytomis :wub:

Maniškiai gyvuliai dar nesiskundė,kad jiems dvikojai atsibodo.Kaip,čia Spurgytei taip įkyrėjote? :hmm: 

Atsakyti
Va čia tai pusninė kepurė!!!!!! Ir dar kovinė.

Pedro grožis 4u.gif

Sakiau storajam, jeigu blogai elgsis, pasisiūsiu katino kailio kaukę. Ale netiki nė per kur.
Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Čia Bižū pamatė, kad paėmiau pavalkėlius :) Paprastai dar audringiau reaguoja :)

https://www.youtube....h?v=gjsQWOir7r4

Kaip lauke atšalo, brrr. Net sniego dar yra  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Čia Bižū taip nori į lauką?Maniškiais pavalkėliai buvo siaubų siaubas,taip ir nusivoliojo, neatlikę paskirties

.Turim ir mes sniego.Šalta, bet už tai saulė šviečia.

Mano optimizmas senka.Penkiolikta karantino diena.Gerai,kad turiu palaikymo komandą.85b6f393766f.jpg

Atsakyti

Taip, Bižū taip veržiasi į lauką su pavalkėliais  :D​ 

Lisitėja, suprantu dėl optimizmo... aš kolei kas dar turiu darbo, tai susidarau darbinę dienotvarkę, dar einu į mišką su lazdomis (atstumą padidinau iki 9 km) ir skaitau. Kol kas dar nepriėjau prie spintų tvarkymo  :D  Bet kai (jei) baigsis darbai, ar neužpildys bent pusdienio, manau, bus sunkiau atsilaikyti...

Antra vertus, toks atsipeikėjimas padeda iš naujo įvertinti visus paprastus dalykus, kurie buvo besąlygiškai prieinami. 

Dar su draugaitėm sutarėm penktadieniais "po darbo" susijungti per messenger'į ir išgerti drauge vyno  :rolleyes: Praeitas penktadienis visai nusisekė  :D 

Atsakyti

Matildos gerbėjų klubui  :D  20200330-162623.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 30 kovo 2020 - 16:15

Groooožis  :wub: 

Atsakyti