Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

QUOTE(Kivuka @ 2020 05 28, 19:46)
Jūsų katės didelės, daug ragavę visko, tai normalu, kad išsiknisinėja dėl maisto. Nu bet mano vištytė nieko dar gyvenime nemačius, bet dėl maisto tai pirma išsiknisinėti..jau trečią sausiaką  per mėnesį bandysiu pirkti  unsure.gif Ir kaip nervina, kad kai valgom, amžinai tupi šalia ir kaulija, nors nei ji žino, ką mes valgom, nei ji valgytų. Aš buvau pratus, kad Kiviui dzin, kad mes valgom, tai man keista tokia katė, kuri kažko kaulija iš žmonių  unsure.gif Atrodo, kad būtų mėnesiais badavusi ir dabar ištisai prašinėja ėsti. Nors sausiako visada yra jos dubenėlyje. Nebūna jis niekad tuščias.

Atpras, Kivuka. Na, bent Pusnė greit atprato kaulyti. Tiesiog neduodavau.
Manoji neišsikalinėja, visada buvo valgus kačiukas. Dalinai net džiaugiuosi, nes kai sirgo dėl inkstų, ir sužinojau, kad nevalgymas katėms blogai, tai tegu tik valgo. Čia aš galvoju keisti maistą, ne ji. biggrin.gif
Atsakyti

Jūsų katės didelės, daug ragavę visko, tai normalu, kad išsiknisinėja dėl maisto. Nu bet mano vištytė nieko dar gyvenime nemačius, bet dėl maisto tai pirma išsiknisinėti..jau trečią sausiaką per mėnesį bandysiu pirkti unsure.gifIr kaip nervina, kad kai valgom, amžinai tupi šalia ir kaulija, nors nei ji žino, ką mes valgom, nei ji valgytų. Aš buvau pratus, kad Kiviui dzin, kad mes valgom, tai man keista tokia katė, kuri kažko kaulija iš žmonių unsure.gifAtrodo, kad būtų mėnesiais badavusi ir dabar ištisai prašinėja ėsti. Nors sausiako visada yra jos dubenėlyje. Nebūna jis niekad tuščias.

Ipukas tą patį daro🤨 na, bet jis ir buvo šertas visokiais makaronais ir viskuo kituo nuo stalo ir t.t.

 

šiaip duodam Roaylį, bet nepasakyčiau, kad būtų labai sužavėtas. konservai vakare yra kačiuko palaima🐱

Atsakyti

Kivuka, atpras mažė, jei nenuolaidžiausite... Iš maniškių prašinėja tik Perdras, ir tik pomidorų, obuolių ar arbūzų :) Tiesa, Runcius, jei užsižiopsosi, gali ką pasivogti, bet valgant neprašinėja.

Atsakyti
Aš su tokiu klausimu unsure.gif Sudaviau Fantai pastą nuo kirminų, bet po kokių 20-30 min vėmė blink.gif Tai man dabar pakartotinai tą pastą duoti ar kaip? Antras skiepas po 10 dienų, tai vaistukai būtini, kiek suprantu...
Atsakyti

Kivuka, o dar ką nors išvėmė?

Aš gal daugiau neduočiau :hmm:  Esu biškį nudegusi su ta pasta ir mažiukais...

O po pirmo karto kokių kirminų iškakojo ar ne?

Kaži, ką Diinka pasakytų?

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2020 05 29, 12:25)
<p>Kivuka, o dar ką nors išvėmė?</p><p>Aš gal daugiau neduočiau hmm.gif  Esu biškį nudegusi su ta pasta ir mažiukais...
</p><p>O po pirmo karto kokių kirminų iškakojo ar ne?</p><p>Kaži, ką Diinka pasakytų?</p>

Konservų rytinių lyg buvo.. Po pirmo karto jokių kirminų nebuvo. unsure.gif Bet praeitą kartą nuo pastos nevėmė..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kivuka: 29 gegužės 2020 - 11:27

Aš papildomai neduočiau.. neaišku kiek ten jos įsisavino, o padauginti tokiam kleckui nereikia, pati po pastos 2 cypas savaitę slaugiau...

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2020 05 29, 13:34)
<p>Aš papildomai neduočiau.. neaišku kiek ten jos įsisavino, o padauginti tokiam kleckui nereikia, pati po pastos 2 cypas savaitę slaugiau...</p>

Aš tada irgi neduosiu... unsure.gif
Atsakyti

linkėjimai nuo long cat’o visiems:

🐱

ECFB4692-9032-4-CAB-8149-5-CED9-C7-F044-

Atsakyti

Nu koks grožis, o gal reikia sakyti koks ilgis? :wub:

Atsakyti

Ipo saulėtas gražumas  :wub: 

Atsakyti
Ipukas žvaigždūnas 4u.gif . Ir nuotraukos spalvų gama labai graži.
Atsakyti