Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

QUOTE(Erendira @ 2020 08 05, 12:20)
Matilda autistė smile.gif

gražuolė wub.gif wub.gif wub.gif tokias ir iš tolo galima mylėti biggrin.gif
Atsakyti

gražuolė wub.gifwub.gifwub.giftokias ir iš tolo galima mylėti biggrin.gif

Na tai ir mylim, šeriam, nepaliekam :)

Atsakyti
Oi, ir moki Kivuka, gražias kateles susirasti.

Sidabriakailės katės-mėnulio katės, jos ir šaltesnės lyg mėnulis lyginant su saule. Bet gražios...

Už tai mano Milka ugninio saulės ženklo, tai maža jos nebūna niekur. Sakoma, kad jų energetika pati pačiausia. Vakar tas energijos kamuolys atsivijo senelę Nikę iš virtuvės per visus kambarius. Prie mano kojų Nikė apsisuko ir sušnypštė. Tik Milkai perspėjimai negalioja. Ji stryktelėjo Nikei ant kupros ir dar dantis į sprandą suleido. Ar esat kada matę galingą katės letenos smūgį? Aš tokio galingumo dar nebuvau mačiusi. Nikė dėjo iš kairės per tarpuausį-priplojo prie žemės įžūlėlę, o paskui kaip liuobė iš dešnės-Milka apie 30 cm. nulėkė nuo smūgio ant nugaros kepšėm į viršų nuvirtus. Fizionomija buvo demonstruojanti visišką nesuvokimą kas įvyko.
Šiandien mano namuose 3 radiatorių keitimo darbai. Manau suvokiate koks stresas katėms, ypač nuo pjovimo agregato. Nikė demonstravo karališką orumą, apėjo apuostydama tris svetimiakus dvikojus, visus įrankius patikrino ir oriu žingsniu išėjo į kitą kambarį pradėjus žiežirboms lakstyti. Milka rovėsi pameistre būti, tik iki žviegiančio garso atsiradimo. Čigonėlė panikoje lakstė iš kampo į kampą nežinodama kaip gelbėtis. Dabar katės uostinėja visus kampus , priiminėja atliktus darbus.

Po stresinio pusdienio.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti

Nusiploviau mašiną. Bugi patikrino  :oh: 

20200805-181418-01.jpg

Atsakyti

Šponkiuk :D  Gal čia madinga puošyba :hihihi: Tingiai ringiai

20200805-194845.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 06 rugpjūčio 2020 - 08:13
Laba 4u.gif

Milkos miegojimo poza kaip žmogaus biggrin.gif

QUOTE(Erendira @ 2020 08 06, 09:12)
Tingiai ringiai

O kur skubėti? Į darbą nereikia, niekur nereikia biggrin.gif

Spėkit, ką baisaus Tika pamatė? rolleyes.gif tongue.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Muuuusęęęę?  :D​ 

Atsakyti

​Kivuka, save veidrody?

Atsakyti
Baisų žvėrį biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Čia vadinasi šįryt turguj dėžę persikų pirkau... Netelpantys persikai buvo iškapstyti, o likusieji - garsiai užmurkti.

Dabar jau bus tikrai pakankamai pūkuoti.

Priedas  20200806_210926.jpg   123,02KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapyna: 06 rugpjūčio 2020 - 20:31

Ojetau mylu-mylu persikiukas  :wub: 

Atsakyti

Persikinis katinas  :wub:  :wub: 

Atsakyti