Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Sveikos. 

Editana, puiku, kad sveiksta.

Milkas padūkėlis. 

Tika maža gražuolė. 

Mes Nidoje įsikūrėme namelyje ant Marių kranto. Ainu ir Čija naujuose namuose laimingos. Katė itin vertina erdvią verandą su pintais baldais. Teisingas didelis kiemas, tiesa tvorelė tai vaikiško ūgio. Naktį ėjau į tualetą ir nustebau, kad Ainu neatvarė kompanijos palaikyti. Ėjau naktį katės ieškoti. Radau pagal gailų kniaukimą - spintoje įlindo už rūbų džiovyklės ir nesugebėjo išlįsti. Žiūri nustebusi akis išplėtusi per virbus, lyg ne pati, o kažkas kitas ją ten būtų įkalinęs. 

DC55-F33-E-7-E75-4-D9-C-BA83-A202-CF1-EC

5744-E018-702-A-4-F7-B-A136-8-ED8-FACB6-

E0189477-4565-4-C6-B-B81-F-EED8-F10-A058

0-BA8084-B-FF15-4-C7-E-8332-A0634-CAD5-F

F34057-C5-FA32-44-EB-B87-A-2161-DB7-EBE3

2-C31-C991-A247-4660-A137-52428-F6-E23-A

Atsakyti

Aist, gerų atostogų  :4u: 

Kas turi būti galvoje tų, kurie kūrė pakuotę  :blink: 

49-AAA618-3745-4-B20-B133-E3-AD370-BD191

Šiandien pietums dariau vištieną štai su tokiu užrašu  :blink: Galėjo dar personalizuoti: Vištytė Onutė, gimusi Lietuvoje ir pamirusi taip pat Lietuvoje  :blink:  

Atsakyti
Aist, koks ten užtiesalas mašinoje? Iš kur parovėt? Man irgi tokio reik. unsure.gif

Kitą antradienį vešiu Juoduliukui nupjauti kiaušus. Pasidarysim kraujo tyrimą prieš tai. Bet bent atrodo sveikas jis vyrukas. Maniau, bus labai liesas, bet jau atgavęs formas.

Pasakykit jūs man, kas turite daugiau kačių, kai atsiranda kitas suaugęs, kaip juos sutaikote?
Juodulio su Agentu neįmanoma laikyti vienoje patalpoje. Urzgia, o Juodulys nori ir muštis. Liūdna, kad mama sako, kad dabar jau labiau myli Agentą. Juodulį šeria ir prižiūri, bet gyvena jis kamarėlėje su daržovėmis dabar... Būtų kur atskirti, bet Agentas jau pratęs gastroliuoti po visus namus ir kyla triukšmas, jei uždaro duris.
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 26 spalio 2020 - 21:12

Night, užtiesalą už 7 eurus pirkau Lidle prieš kelias savaites. Visai geras. Galima fiksuoti ant priekinių ir galinių galvų atlošų dirželiais ir gaunasi "lovys". Galima  tik ant galinių galvų atlošų, o likusią dalį nuleisti žemyn, kad žmogus sėdėti galėtų. Yra prakirpimas diržo užsegimui. Ainu mašinoje labai plaukuojasi, todėl kažkuo dengti sėdynę lengviau negu po kelionės nuo jos rankioti katės pūkus. 

Bet "palaidą" katę aš vežu tik tada, kai pati nevairuoju ir sėdžiu šalia. Jeigu mašinoje esu viena/vairuotoja, jokiais būdais nevežu katės, net tokios ramios kaip maniškė, be bokso. 

Labanakt.

4552-D9-F9-271-C-4305-9646-5-AA661-DFCF0

Atsakyti

Vau, kokios puikio Ainu atostogos  :D Aist - tau irgi smagių atostogų :4u: 

Tika - šaunuolė, pats laikas traukti iš spintų šiltus rūbus  :D 

Gielux - etiketė tikrai tokia mkhm...

Mika atidavė Jumai savo gultuką, į kurį pati niekaip nenorėjo gultis. Gultukas nugulė ant sofos ( apie tai, kiek ant sofos per tas katinų lovas liko man patylėsiu). Naują lovą užmatė lovų bandytojas Grikis ir tuoj pat atliko eksperimentą su mažomis erdvėmis

20201026-205118.jpg

Tikrajai lovos šeimininkei teko tenkintis bliūdu ant grindų ir laukti kol Grikio eksperimentas pasibaigs

20201026-205209.jpg

Tuo tarpu Kruopa mėgaujasi savo lova

20201024-190414.jpg

Atsakyti
Labas rytas,
Esu dabar tyli šios temos skaitytoja, bet kasdien dalyvauju šios temos ir visų katinėlių gyvenime biggrin.gif
Man čia viskas sava ir suprantama ir forumo mergaitės tarytum visos savos ir pažįstamos ax.gif
Ir laiko turiu nemažai, todėl paskaitau SM man mielas temas. Ir pamačiau TOKIĄ nuotrauką kitoje temoje, na, būtų nusikaltimas neparodyti jos čia, gal pati šeimininkė būtų parodžiusi, nu, bet nesusilaikiau, neiškenčiau blush2.gif Labai atsiprašau ir labai prašau neįsižeisti šios nuotraukos ir paties katinėlio šeimininkės, na, bet parodykim šioje temoje , katinėlis nusipelnė ( aišku, atmetu viską, kas buvo pasakyta apie tokį jo žygdarbį biggrin.gif ) Spėkite hmm.gif wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Oi, Sidabre, labas, labas.... pasiilgau.
Truputėly ne taip tą foto supratai. Aš kaktusų temoje ją įkėliau ne kaip Milkos atvaizdą, o kaip iš interneto platybių kažkada rastą foto apie kaktusus ir ant jų užsilipusius gyvūnus.
Milka čia taip praeitą trečiadieny bandė kopti gėlių stovu su pusmetriniu kaktusu ir jį paskerdė savo nagais+ ištaškė aplink kitus kolekcinius augalus. Buvo daug šiukšlyno papildymo ir balkono kuopimo. Kadangi nesijautė nieko ypatingo prikrėtusi, tai aktyviai padėjo tvarkyti/netvarką toliau daryti. Iš tų nervų su šiukšlių semtuvėliu paremontavau jos kuprą. Tik tada galėjau tvarkytis.

Kokios intriguojančios Magnumos katinėlių lovos dramos.

Tikai su tokiais nuostabiais kailiniais jokie šalčiai nebaisūs.

Pavydžiu Ainu atostogų... Man Nida ta vieta kur visada norėčiau būti. Iš pirmo karto pajutau kažkokį sielos šauksmą.

Milka matuojasi naują lovą:
-Argi aš ne gražus?

vartotojo įkelta nuotrauka

Milka matuojasi naują lovatiesę:
-Ačiū, kad priderinai prie mano kailinukų...

vartotojo įkelta nuotrauka

-Oi, koks tu, Milka, tuštutis. Subręsi-suvoksi tikrąją katino meditacinę drūnėjimo prasmę.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nu Ainu tarp rudeninių spalvų.. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Žiūriu į Magnunos fotkes ir galvoju - ar čia lova susitraukė, ar Grikis išdidėjo biggrin.gif Paskui tik perskaičiau biggrin.gif

Milkino lova - liuks bigsmile.gif Tik galvoju, ar ne per maža? unsure.gif tongue.gif

Kas prisijungsite bendram miegeliui? ax.gif Aišku, dukra nuburbuliavo, kad Tika - mergaitė, reiškia jos pledukas turi būti rožinis ax.gif Bet pati Tika kažkaip neprieštarauja dėl mėlynos spalvos biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Gerai Tikos pilki pūkai ant žydro fono atrodo wub.gif
Atsakyti

Tikos miegelis labai užkrečiamas  :wub: 

Sidabre - sveika pasirodžius  :4u: 

Milkutis ant lovos draugelį užgulęs turi  :D  toks rubuilis draugelis  :wub:  kaip suprantu Milkius yra aktyvus augalų pertvarkymo meistras  :) 

Atsakyti

Sveikos. Sidabre, kaip Katytė gyvuoja? Sveika užsukusi čia.  Milkas aktyvus pajodžarga.  Grikutis stambiagabaritis meilūnas.  Tika žydrame fone puikiai žiūrisi. Nidoje labai tyku. Daug vaikštome ir tiesiog mėgaujamės ramybe. Ainu tyrinėja erdvų kiemą. Kai pusbalsiu pakviečiu: Ainu, einam į lauką, - lekia pakniopstom prie durų ir visa apsipatenkinusi ramiai vaikštinėja lauke. Tie pasivaikščiojimai - atlygis už nemalonią katei kelionę automobiliu.

 3242-BFC9-793-A-43-E5-8526-97-B47712199-

57-C3-D07-E-B7-DA-4-AF9-B443-631-DEABBA1

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aist: 27 spalio 2020 - 15:07
[quote=evora,2020 10 27, 11:26]
Oi, Sidabre, labas, labas.... pasiilgau.

Evora
, šventai tikėjau, kad čia Milkinas, tik spalva kėlė įtarimų, na, bet gal apšvietimas....
Matomai dėl to aprašymo, kad Milkinas į kaktusus kaip elektrikas į stulpą kopia ir spyglių visai nepasigauna biggrin.gif
Čia į miegelio temą

vartotojo įkelta nuotrauka

Mano vienturtė dabar gyvena taip : 14-metų jau tikrai sukako, gal ir 15-ka, valgo, guli, valgo ir iš manęs "virves veja" , tik, įtariu, kad pradėjo neprigirdėti...

vartotojo įkelta nuotrauka

Aist, visada žaviuosi Ainu ir Čija, smagu skaityti Tavo postus ir matyti gražius rudenio vaizdus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 27 spalio 2020 - 14:43