Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

QUOTE(rariukas @ 2022 09 26, 15:15)
Na pabandysiu parodyti saviškių nuotraukas .
labai didelės gavosi

Reikia pasirinkti eilutę "paveikslėlis forumui" ir dydį - pasisinkti keisti ir daryti 600. Jeigu dydžio nepasirenkam,- tai didelės nuotraukos, man irgi taip buvo, kol ištaisiau. doh.gif
Atsakyti
Na mes čia dviese taip ir bendrausim unsure.gif niekas daugiau neužsuka.
Pabandysiu įdėti nuotraukų, tiesa jos ne dabar darytos, o šiek tiek anksčiau.
Friskė
vartotojo įkelta nuotrauka

Pūkytė Pūkelytė
vartotojo įkelta nuotrauka

Piksius čia jis dar nedidelis
vartotojo įkelta nuotrauka

kaimiečiai Murzė(balta su juoda) ir Čyžikas (ryžas) irgi senokai daryta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(rariukas @ 2022 09 27, 09:07)
Na mes čia dviese taip ir bendrausim unsure.gif niekas daugiau neužsuka.

Na, taip, rariuk, gaila, kad daugiau niekas neparašo, nepasako, nors, manau, kad paskaityti užsuka.
Bet ir tai džiugu - mes jau dviese thumbup.gif O tai maniau, kad būsiu viena smile.gif

Gražūs Jūsų katinėliai ax.gif Pūkelytė baltus kailinukus pasikedenusi wub.gif O kaimietukai kaip gražiai vienas kitą myli, ir pavalgę kokie biggrin.gif
Bet kokia nuostabi katinėlių savybė yra,- nesvarbu amžius, kiekviena katė yra graži ax.gif ax.gif

Na, nebent liga gyvūną užpuola, tuomet jau matosi, kad gyvūnas sublogęs, kenčia ir t.t. unsure.gif

Aš savo mažius reklamuoju visur,- ir FB ir skelbimuose, ir jokių rezultatų verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Nesistebiu, man taip būna: pagal skelbimus aš niekada nesugebu nieko parduoti, (na, šiuo atveju - dovanoti ), niekas nesidomi. O turiu pažįstamų, kurie bet ką gali parduoti ir už nerealią kainą cool.gif
Ai, iš nusivylimo parodysiu, kaip jie pozuoja katilinėje. Nesistebėkite, aš buvau visokiom kopėčiom sutvirtinusi atramas, t.y. padariusi sieneles, kad lakstytų po dalį katilinės, bet jie jau pirmą vakarą pradėjo lakstyti palubėm, tai visokias groteles tiesiog nuėmiau, o kopėčios ir liko išguldytos biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

P.S.- ten ne pienukas, o skiesta grietinė be laktozės rolleyes.gif
Atsakyti
Laba gražučiai visi wub.gif O pas jus ten gyvenvietė , na turiu omenyje ne kaimo vietovė? Nes kai pavz. pas mus kaime , tai vietos daug, aš ir pasilikčiau visus. Aišku išlaikymas, t.y. maitinimas kainuoja. Pas mus kaime, mūsų sodyboje, vienu metu buvo gal kokia 10. Na tada jau prireikė daryti tvarką, t.y. sterilizuoti ir kastruoti. Po to jau buvo ramu, visi tapo ramesni, sveikesni ir nugyveno tikrai kai kurie gražų amželį. Dabar iš kaimiečių liko tik Murzė seniausia (ta balta su juodu) . Ne taip seniai darėm operaciją, tai kainavo daug nervų, nes bijojom ar atlaikys narkozę. Jai buvo sukietiejimas ant pilvelio prie spenelio.
O pieno aš duodu, retai ir nedaug, nes Pūkytė su Friske jo nori. O jau jeigu atidarinėju grūdėtos varškės dėžutę, tai Pūkytė iš toliausiai išgirs ir atbėgs miauksėdama.

Linkiu, kad tuos gražuolius mažius pastebėtų ir jie surastų naujus namučius ir būtų mylimi. O jums stiprybės ir kantrybės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rariukas: 28 rugsėjo 2022 - 07:17
QUOTE(rariukas @ 2022 09 28, 08:17)
Laba gražučiai visi wub.gif  O pas jus ten gyvenvietė , na turiu omenyje ne kaimo vietovė?

Aš gyvenu soduose, kur visi savo 6a sklype pasistatę gyv.namus ir dar turi daržus prie namų, na, jaunimas nelabai turi tų daržų. Aš irgi ne sodininkė ir ne daržininkė. Kai persikėliau su 2-iem savo buto katinėliais, tai buvau užsandarinusi visą kiemą ir jie niekada niekur neklaidžiojo, o svetimus katinus išvydavo. Dabar po mano kiemą vaikšto katės. Šita juoda labai kasa daržus, aš jai net specialiai palikau išpurentos žemės jos WC reikalams, bet ji būtinai nueidavo į mano pakeltas lysves ir prika-o braškes blink.gif verysad.gif Tai pirkau vielos tinklą ir lysves dar aukščiau pakėliau.... Dabar visi uždaryti labai pavyzdingai daro į dvi dėžutes, vos spėju valyti.... unsure.gif
Todėl žmonės nemėgsta tų vaikštančių katinų, ypač vienas artimiausias kaimynas pyksta, kurio malkinė netvarkinga... Gali ir primušti, ir kuo nors primaitinti.... unsure.gif
Todėl šituos katiniukus taip norisi saugoti, globoti, kad jiems nieko nenutiktų, ir norisi surasti, kas juos mylėtų ax.gif O vakar rainiuką pasigavau ant rankų, o jis iš karto prisiglaudė ir pradėjo murkti, dar ir galvą priglaudė. Jausmas - fantastiškas, kaip vaikystėje susigavus tokį mažą žvėriuką biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na tada gaila, kad ne tiek daug aplink vietos, o ir kaimynai negeranoriški. O dėl jų š....mo, tai ne kas būdavo ir mums. Na daržas toliau nuo namo, tai dar nieko, bet užtat darželyje doh.gif Visada turi ravėt su pirštinėmis biggrin.gif Bet kaimo vietovėje viskas daug kitaip. Ir plotai didesni aplink ir vietos daugiau.
O mažiukai pripras ir prie rankų ir nebus tokie bailiukai, smagu. Visgi gal pavyks rasti namus.
Atsakyti

Sveikos, ziuriu cia biski judesys. Pas mus tai žinios liūdnos nebeturim Vinco uzmigdem liepos 27d. Panasiai kaip Torui isgi kazkas augt burnoj pradėjo neede kelias dienas ejo griuvo reke be savu balsu....

Dabar neturim nieko jokiu gyvunu ...

Atsakyti
Azu, užuojauta console.gif Toks mielas ir gražus buvo Vincas verysad.gif Taip gaila, kad jie tiesiog pertrumpai gyvena unsure.gif Aš savo jau neturiu abiejų, bet dabar soduose katę su kačiukais globoju ir noriu padovanoti, o norinčių nėra .... blink.gif
Bet čia jau ne tas...., tokių kaip savo katinukų jau neturėsiu, ir jau nieko taip nemylėsiu .....
Be to, nenoriu ir įsipareigoti vėl, katės gyvenimas netrumpas, negaliu būti už jį atsakinga unsure.gif

Ar planuojat įsigyti kokį katinėlį vėl ? Mano anūkėlė UK augina jūros kiaulytę : maudo, šluosto, nešioja,
jau 6-metai kiaulytei, ištvėrė.... biggrin.gif
Atsakyti
Azu užjaučiu console.gif
Aišku pirmieji katinėliai ko gero visada mus patys mylimiausi. Aš savo Funtuko irgi nepamirštu ir labai labai jo ilgiuosi. Tokio jau tikrai neturėsiu. Nors dabar yra iš ko rinktis biggrin.gif , bet tokio kaip Funtukas nėra. Tačiau mylimi visi, nors ir tokie skirtingi. Šiaip gal ir gerai, nes jeigu būtų panašūs , būtų neįdomu. Dabar gi kiekvienas su savo charakteriu ir daug įdomiau.
Dėl įsipareigojimo , tai čia tikrai sudėtinga. Aš pavz. jeigu kartais jau neturėčiau nieko ir norėčiau kokio katinėlio, tai ieškočiau tik vyresnio. Jauni, maži visų pirma labai išdykę, jau nenorėčiau viso to patirt. Be to ar spėčiau užaugint hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(rariukas @ 2022 09 28, 08:17)
Ne taip seniai darėm operaciją, tai kainavo daug nervų, nes bijojom ar atlaikys narkozę. Jai buvo sukietiejimas ant pilvelio prie spenelio.

Sveiki, norėčiau pasitikslinti, taip buvo nepaisant to, kad sterilizuota buvo? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2022 10 03, 11:16)
Sveiki, norėčiau pasitikslinti, taip buvo nepaisant to, kad sterilizuota buvo? Ačiū.


Taip ji sterilizuota. Tačiau prieš tai, kai ji dar gyveno kitur, ji turėjo kačiukų ir tik paskui ją sterilizavo. Tad kodėl tas sukietėjimas atsirado , nežinau.
Pašalino tą sukietėjimą ir viskas. Net ir nebūtume pastebėję, bet kai leido paglostyti pilvelį ir apčiuopėm. Tad ilgai nelaukę nešėm į kliniką. Dabar mūsų "močiutė" (čia taip gydytojas ją pavadino biggrin.gif ) ir toliau džiaugiasi miestietės gyvenimu.
Atsakyti
Čia mano juodosios katės kavalierius biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti