Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

😊 Nuotraukų įkelti nepavyko. Reiks pasitreniruoti 😊

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riolita.: 25 lapkričio 2022 - 22:51
Sveikos,
Riolita, kaip smagu, kad paskaitai, kad sugrįžai clap_1.gif thumbup.gif
Nuotraukas aš keliu per seną versiją : www.part.lt - talpinti paveikslėlį ( iš kompiuterio), keisti dydį - 640, kopijuojam forumui ir į SM.
Gera girdėti, kad Šelmis su Puma laikosi tvirtai biggrin.gif O Makita - vardas, žinomas sodininkams lotuliukas.gif
Azu, graži nuotrauka, gal koks senas parkas, tokie galingi medžiai...O ten ir gyvūnėlių būna, visokių voveryčių ir kiškučių, tik fotografuok mirksiukas.gif
Man liūdnai graudu, kad jau neturiu katinėlių, kurie ilga laiką buvo mano gyvenimo dalis, dabar tik prisiminimai... ax.gif
Šitie katinukai, na, laukiniai vaikai...Dovanot, nežinau, ar bedovanosiu, dar kai buvo katilinėj, tai atrodo, kad reikia atiduoti, ko jie ten glaudžiasi, o kai namie - jau savi namų gyventojai. Viskas būtų neblogai, bet namus jie nugalabys.... unsure.gif Drasko baldus, kurie tikrai dar buvo beveik nauji ir niekas jų niekada nedraskė, nagų negaliu nukirpti, draskyklėm naudojasi tik kažkiek...
Vasarą, manau, išleisiu į kiemą, jei kaimynai sodininkai neapmėtys kokiom bulvėm manęs ir mano katinų... blink.gif blink.gif Buvę katinėliai iš kiemo neidavo, per tvoras nešokinėjo, šitų - nesustabdysi.
Rašykit, pasakokit, nes aš šiandien pykstu: buvau parsinešusi tokią gėlę iš kiemo - viksvameldį, sako, galima namie išlaikyti per žiemą, radau pargriautą su visu stovu ir dar interneto modemo vos nesudaužė, susirankiojau čia...
Kraiką Cats best nusipirkau 40 ltr, radau interneto psl. kainas už 1 ltr, tai šis praktiškai pigiausias, visi moliniai, kukurūziniai ir pan. žymiai brangesni už 1 ltr.
Atsakyti

Kokie padūkę Sidabrės mažiai 😊 Ech, jaunystė😊 Dar namų nesugriovė? Aš negaliu nagų nukarpyti Makitai. Pernai užpernai nukarpydavau apgaulės būdu. Glostydavau letenėlę, kiekvieną pirštuką ir, čiakš čiakš, nukirpdavau po kelis. Ji net nesuprasdavo, kas įvyko. Ne iš karto visus, bet po kelis. Šiemet niekaip nepavyksta. Ištraukia leteną iš rankos ir pakiša po savim. Per prievartą nesiryžtu, ji su charakteriu. Makita baldų nedrasko, bet ateina ant kelių pagulėti ir tuo pačiu paminko man pilvą. Tai mano pilvas yra kaip su adatom subadytas 😊 Pas mane per 10m tik vieną vazelę katinai sudaužė. Dar Puma kumpį nuo stalo yra nunešusi. Ir tapetus truputį padraskė kampuose Šelmis. Dar gėlę apgraužė. Ne tiek jau daug nuostolių per 10m.

Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2022 11 25, 22:42)
<p>😊 Nuotraukų įkelti nepavyko. Reiks pasitreniruoti 😊</p>

Ar tikrai sudėtinga ? hmm.gif doh.gif

Mano laukinė katė-mama labai mane myli: aš ją paimu ant rankų, ji išleidžia tokius ilgus ilgus baltus nagus ir pradeda murkti ir minkyti man striukės rankovę, tai striukė visa subadyta unsure.gif
Taip, su katinukais būna ir nuostolių, šitie laukinukai siaubia mano namus, aš bandau juos auklėti, nagų net nebandau, juk nesusikalbėsi su jais. Na, Bugutis ir Katytė man nuostolių kaip ir nepridarė, tiesa, Bugis vaikystėje sudaužė tokią lėkštę ant kojytės, nes jis joje pagulėdavo, po to atsispyrė ir ...nuspyrė biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

TIKA ir TUKAS biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti