Įkraunama...
Įkraunama...

Naujagimis miega tik su krūtimi burnoje

Sveikos,mamos! Rašau ieškodama likimo draugių ir patarimų. Mano 3 su puse savaičių lelius jau daugiau nei savaitę "kabo ant krūties". Maitinu tik MP. Užmiega bevalgydamas,bet, jei tik pasitraukiu,iškart išsibudina ir vėl rodo,kad nori valgyt. Jei ilgiau guliu prie jo ir laukiu,kol labiau įmigs,dar pavyksta jam pamiegot ilgiau padėtam ant krūtinės man arba vyrui. Tai toks jo miegas būna per dieną ir per naktį. Naktį gal dar pamiega daugiau,nes aš nulūžtu,kartu ir jis. Nebesuprantu,kada jis pavalgęs,o kada nori miegot ir tik ieško nusiraminimo,nes užsnūsta kiekvieną kartą bevalgydamas... ar gali vis dar tęstis augimo šuolis,kai vaikas pieną užsakinėja daug žįsdamas? Sisioja ir kakoja gerai. Duodam lašiukų nuo pilvo pūtimo, nes pastebėjau,kad kartais išsibudina,kai stena, o po to stenėjimo pabezda. Rėkt nerėkia,tai manau,kad dieglių jam nebūna. Jei įsiverkia (kai perrenginėjam,nes nepatinka) visada nuramina krūtis... gal yra panašios patirties turinčių mamų? Ar rūpintis dėl tokio elgesio? Ką galėčiau padaryt?
P.s. nenorėjau duoti čiulptuko,bet kai nebegaliu nueit i wc ar pavalgyt visą dieną, nutariau pabandyt. Labai išskirtiniais atvejais trumpam suveikia..šiaip nepripažįsta.
Atsakyti
Labai jus suprantu, bet jis naujagimis, jam nesvarbu, kad jūs pavargote ar miego norit, jam reikia jūsų - ir pieno ir šilumos ir artumo. Nerimauti manau tikra nereikia, nes toks mažylio elgesys visiškai normalus smile.gif
Atsakyti

galbūt nereikia maitinimo paverst kaip migdymo ritualu. Na, jei valgo, pavalgo, patraukiat nuo krūties ir tuomet tik migdot.

Nors aš užmigdydavau, vakarais ypač, tik su krūtimi, bet laukdavau, kol įmigs, iš burnos krūtis iškris pati. Naktim iki 3 mėnesių išvis nevalgė ir nepratinau, paskui guldydavau šalia, aš aišku užmigdavau, tai valgydavo, kiek valgydavo ir užmigdavo.

Tokio pastovaus, nuolatinio valgymo aš nepalaikau, turi būt ritmas. Pas mus nebuvo ritmo tol, kol nepradėjo atpilinėt pienu. Nespėdavo suvirškint, aš vėl duodu, nes nu gi verkia, nori valgyt. Bet verkimas, tai nebūtinai noras valgyti. Tiesa, 3 dieną grįžus namo pradėjau duot soskę :)

Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2016 12 30, 11:32)
<p>galbūt nereikia maitinimo paverst kaip migdymo ritualu. Na, jei valgo, pavalgo, patraukiat nuo krūties ir tuomet tik migdot.</p>
<p>Nors aš užmigdydavau, vakarais ypač, tik su krūtimi, bet laukdavau, kol įmigs, iš burnos krūtis iškris pati. Naktim iki 3 mėnesių išvis nevalgė ir nepratinau, paskui guldydavau šalia, aš aišku užmigdavau, tai valgydavo, kiek valgydavo ir užmigdavo.</p>
<p>Tokio pastovaus, nuolatinio valgymo aš nepalaikau, turi būt ritmas. Pas mus nebuvo ritmo tol, kol nepradėjo atpilinėt pienu. Nespėdavo suvirškint, aš vėl duodu, nes nu gi verkia, nori valgyt. Bet verkimas, tai nebūtinai noras valgyti. Tiesa, 3 dieną grįžus namo pradėjau duot soskę smile.gif</p>


Na va,o mano vaikas niekaip neįminga.. atrodo jau lyg įmigo,bet tik sujudu ir jis jau atsibudęs verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(GeeGee @ 2017 01 01, 16:09)
Na va,o mano vaikas niekaip neįminga.. atrodo jau lyg įmigo,bet tik sujudu ir jis jau atsibudęs verysad.gif

Jautrus vaikas. Man pirmas vaikas ilgai neleido miegoti. Naktimis pradėjo išmiegoti gal tik 4 metų... Būna tokių vaikų, kad baisiai mamos reikia. wub.gif
Atsakyti