Įkraunama...
Įkraunama...

Pavojingi psichiatrines tabletes

Skelbkit seimos alegydytoju, psicholochu, neurolochu, kitu alegydytoju ir psichiatru pavardes, kurie bando stumti jus i psichiatrija ir fabrikuoja diagnozes, nes lietuvoje bandoma kiekvienam pastatyti psichikos sutrikimu diagnozes, depresijas, sizofrenijas ir taip toliau, o turint psichini diagnoze jus prarandat visas teises kaip zmogus. Stumti pas psichiatrus tai lengviausia, ir tai daro alegydytojai kurie visiskai neismano medicina, kurie sugeba tik popieriukus rasineti, ir nereikalingus vaistu spardavineti, va tokiu aleygydtoju apejkit uz 100 kilometru. Skelbti tokiu alegydytoju pavardes galit betkur forumose, arba saitose, pvz yra tos saitas pincetas, ten galit rasyti. Kai kuriu psichiatriniu tableciu per 100 tukst zmoniu ,lietuvoje parduodama 2, 3 ir net 20 kartu daugiau net latvioje ar estioje, bet to alegydytojai neismano nei kada juos skyrti, nei kiek vartoti, tai neismano ir seimos alegydytojai ir psichiatrai kas yra labai keistai. Paprasta zmogu kuris neismano medicina ir apie psichikos sutrikimus, jie gali mulkinti kaip tik panores, statyti iskart visas diagnozes kokiu tik buna, ir pardavineti visa psichiatrini rinkini nuo benzodiazepinu iki sunkios artilerijos antiderepsantu ir to labiau neuroleptiku antipsichotiku. Nors istikruju 99% lietuvos alegydytoju ir psichiatru ir patis neismano apie ligos ir psichikos sutirkimus, jie dazniausiai neatskiria nei ko skyriasia sizofrenija nuo afektiniu sutrikimu, arba asmenybes sutrikimu ir taip toliau. Ne papulkit ant psichiatrijos kabliuka, atgal kelio praktiskai nera.
Atsakyti
pavardės nežinau, bet draugei dėl fizinės traumos tuometinė Šeškinės vyr. gydytoja, kuri negebėjo ar nenorėjo normaliai padėti, daugiau fizioterapinių procedūrų skirti, pas psichiatrą siuntė blink.gif nu tikra debilė, kitaip nepasakysi ant tokio žmogaus
Atsakyti
Ir toliau vyksta genocidas, vis daugiau zmoniu sodina ant legali psichotropine narkota, kuri gadina ir fizine ir psichine sveikata. Psichiatrai tai psichotorpiniu platintojai, faktiskai ejnant pas psichiatra, ejnat pas savo budeli, kuris 100% sufabrikuos jus kokia nors diagnoze kad platinti jums farmkompaniju preparatus. Seimos gydytojai ir kiti alegydytojai neismano medicina, tai greiciau menedzeriai, o ne medikai. Jie nesugeba nei nustatyti diagnoze, nei gydyti, del to visus kaip kiaulias stumia i psichiatrine pragara, bendradarbiauja su psichiatrai, kai sufabrikuoti diagnoze, faktiskai iskart raso psichiatrui zyme, kad sufabrikuotu diagnoze. Gydytojai anamneze i med knygelias raso prokurorams, ir kad butu panasei, jie bendradarbiauja tarpu save.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Net neklausiu, ką jūs manote apie psichiatrinėje praktikuojamą elektro šoko taip vadinamą terapiją...
Atsakyti
QUOTE(orangesun @ 2017 02 09, 21:15)
Neuroleptinis sindromas tai apsinuodijimas neuroleptikais, kadangi neuroleptikai tai neurotropiniai nuodai, kaip ir bet kokios klases nuodai, apsinuodijimas neuroleptikais yra savo tam tikri simptomai

Na pavizdziuj jeigu zmogus apsinodijes su musmere, simptomai yra tokie po 30 - 60 minucius, yra haliucinacijos , riskiausias simptomas, o jeigu apsinuodijes su sungrybi simptomai yra tokie kad po 3 - 12 valandu, kraujojantis viduriavimai, koju raumeu traukulys, na skirtumas yra a ne??

O apsinodijes su neuroleptikais, yra umus ir lietinis, vadinasi piktibinis neuroleptinis sindromas ir paprastas neuroleptinis sindromas.

Simptomai tokie

Pyktibinis neuroleptinis sindromas , umus apsinuodijimas

paraziluoja tarpsonkauliu kvepavimo raumenus , islenda leizuvis, akys islenda, zmogus dusta, nepajudeti su kojomis rankomis,  zmogus sedi melynas ir dusta, vos vos kvepuoja, ir jeigu nera skubios reanimacijos tada zmogus gali mirti.

o neruleptinis sindromas , tai letinis apsinodijimas

veikimo neuroleptiku mechanizmas yra toks, kad jie griauna nervu takos, ir su laiku aktiviausias magistrales takos atrofuojasi, vadinasi eskstrapiramidines sutrikimai, ten iejna daug sindromu tokiu kaip parkinsonizmas, ,akatizija, distonija, diskenzija ir taip toliau.pvz dirglu koju sindromas, kai zmogus negali nei sedet , nei guleti, nei miegot, vidurinis neramumas, ir taip zmogus gali kenteti keleta savaiciu, ziauri busena, ir su laiku zmogui, gali judeti visas kunas pats sau, rankos dreba, kojos dreba, leizuvis islenda, zodziu nekontroliojami raumenu spazmai, tremoris, nes kai centralines magistrales sugadinti organizmas pradeda ieskoti papildomu nervu taku kad perduoti impulsa, taip vadinamos kolateraliai, per kurias bando perduoti nervu impulsa, o ten jau kaip daejs signalas taip daejs..vos vos zmogus gali kalbeti, ir tai nereiske kad zmogus psichas, reiske kad zmogus buvo "gydomas" su neuroleptikais, nervu kanalai sugriauti. Veliavoji diskenzija , tai kai nervu takos sugriauti po neurolpetiku varotjimo ir ne tik neuroleptiku, ir kai kuriu kitu preparatu kurie blokoja D2 dopamino receptorius, tricikliniu antidepresantu ir net naujausiu ne tricikliniu, zmogui yra nevalingi judesiai, rankomis kojomis , veidas, leizucis akys, ir taip toliau, dazniausiai neatstatomai.

Ar tik kartais nebūsite pats /pati užšokęs/us ant manijos!
Paskaičius visus komentarus, esat euforijoj. Tokiam geram pakilime. Kreipkitės pagalbos, kol nevėlu.
Atsakyti
sileste tau sizofrenija, eik pas psichus kol nevelu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sun_light @ 2018 11 22, 15:44)
Net neklausiu, ką jūs manote apie psichiatrinėje praktikuojamą elektro šoko taip vadinamą terapiją...

elektrokonvulsine terapija, zudo smegenu lasteles, tai grubi ir pavojinga intervencija i zmogaus smegenus, po tokios proceduros zmogus ir atminti praranda ir tures dar daugiau ligu fiziniu ir psichiniu, tai tas pats kai windowse visas programos ijungtos..o jus darot kompjuterio restarta ne per windows, o istraukes is rozetes, ir vel ijungus. galima sulauzyti.

Atsiliepimai apie Žiegždrių psichiatrijos ligoninė, VšĮ ( PSICHIATRIJOS KLINIKOS MARIŲ SEKTORIUS, VšĮ RESPUBLIKINĖ KAUNO LIGONINĖ )

Lankytojų nuomonės ir komentarai

mo
2019-01-11 14:46:57 IP 2cfq57ua
Atsakyti
Niekam niekam nerekomenduoju. Iš klinikų gavau siuntimą rebilitacijai į marių ligoninės rebilitacijos skyrių. Kaip man buvo sakyta, kad ten labai gerai, puiki aplinka, daug užimtumo ir be to naujas skyrius, kuris tikrai dar nesupuvęs. Tačiau realybė tėškė iš visų jėgų. Darbuotojai elgiasi taip lyg pacientai yra infantilūs padarai, "užimtumas" galėtų tenkinti nebent trimetį. Maistas toks į kurį net žiūrėti britku. Be to ten, matyt, tokia politika, kad pacientą apšerti vaistais, kad jis nesugebėtų funkcionuoti ir darbuotojai galėtų ramiai žiūrėti televizorių. Tiesa pasakius atvykau geros nuotaikos, jaučiausi puikiai, jau po pirmos dozės vaistukų gulėjau lovoj kaip zombis ir žiūrėjau į vieną tašką. Iškentėjau ten savaitę (nors priklausė 2), išvažiavau visa drebanti, svaigstančia galva, stipriai pablogėjusia savijauta, tiek fizine, tiek emocine.
Nukentejes
2018-08-16 13:09:27 IP 2ju3kuqb
Atsakyti
Mano tevukui lygiai ta paty padare. Zmones, cia yra ne ligonine, o lavonine. Atvaziavo tevukas su silpna depresija, po triju savaiciu daktarai pareiske, kad jis jau neygalus, netgi sauskelnes reikalingos, pats valgyti nebegali. KAIP CIA YRA SU TA LIGONINE, KALUSIMA VALSTYBINIU MASTU REIKES KELTI, UZ KA ZMONES MOKEJO MOKESCIUS, KAD JUOS PER TRIS SAVAITE PAVERSTU DARZOVEMIS. TIKRAI LAZDA ATSISUKS KITU GALU, RA AS JUMS SUNDAKTARIAI GARANTUOJU!!!!!
Ineta
2017-06-14 15:32:13 IP 1fh0n467
Atsakyti
Mama prabuvo depresiju skyriui menesi laiko (dvi savaites reabilitacija). Nuvaziavo su silpnais depresijos pozymiais, o isvaziavo baisios bukles. Jau mums, ne daktarams, aisku, kaf netinka vaistai, kuriu doze buvo toj ligoninej dar padidinta. Turejo but keiciami vaistai, o niekas to nedare ir net neaiklause, kad zmogui blogai. Labai gailiuos, kad pasiulem mamai ten vaziuot. Dar gal yra taip - per mazai pinigu - tai toks ir gydymas... zodziu, nugyde "juodai". Ir dar kaip taip zmogu isleist galejo, tokios bukles. Kaip kokia darzove grizo. Balta kaip suris, pajuode paakiai. Bloga, silpna nuo vaistu. Kaip taip zmogui gyvent!!!! Zinokit, lazda antru galu atsisuka!
Jolita
2017-03-20 13:40:55 IP 2g3or675
Atsakyti
Siaubas!!!! vienu zodziu galima apibudinti!!19metu brolis papuole ten su depresija, konsultacija buvo tik viena karta, su juo pakalbejus dakare skyre vaistus, paskutines stadijos beprociams ligoniams, nors brolis nera agresyvus visai, tik uzdaro budo.po 5dienu, parsivezeme namo, jaunas vaikinas likes kaip darzove, baisu!!!!!!
Jaronimas
2016-05-14 22:14:41 IP 28m94dj1
Atsakyti
Šioje ligoninėje gydžiausi jau senokai 1978 m., ir 1982 m., ir galiu tik pasakyti savo atsiliepimus apie - tuo metu dirbančius - darbuotojus. Geru žodžiu galiu atsiliepti apie gydytoją Reginą Satkevičiūtę, bei med. seselę Stasę Burinskienę, o gydytojos, kuri man labai nepatiko, neminėsiu nei vardo, nei pavardės.
Bulkutė ir Raguolis
2014-01-18 03:26:09 IP 2ju2q5ip
Atsakyti
Niekad neatleisim tokiai storai kiaulei Makauskienei, kuri sukurstė "savo, , padėjėjas mano žmoną gydyti leponeksu, tris kartus dienoj, po tris tabletes.jai reikia būtent tokį gydymą"paskirti, tada žinotų, kur jos paskutinis padvėsęs šuva pakastas.dar Klimašauskas prieš daugelį metų rašė savo atsiminimuose, kokia nuostabi gydytoja.tikras d*****s, kitaip nepavadinsi.tokias padlas tik šaudyti į smilkinius, arba kankinti aminazinu, kol suparalyžuotų.dar lepo užmesti po 4, 3 kartus dienoj.mes tą supuvusią padlą dar pasigausim, kai grįšim iš Norvegijos.sutuoktiniai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lamoda: 03 lapkričio 2019 - 03:11
stai kaip apgaudineja, mulkina, nefridos klinikos seimos "gydytojai". savo klientus. Duoda suklastota testa, kur sitie 6 klausimai suklastoti, ir vietoje 0 balu uz teisinga atsakyma, zmogus gaudavo 3 balu, aplamai zmogus gaudavo 12 balu stipri depresija, 6 balu nerimas..nes po 7 klausimai del "depresijos" ir 7 klausimai del "nerimo".

Testo originalas taip pat yra nekokybiskas, nes neijungia i save klausimus apie fizine zmogaus bukle, o klausia tik apie nuotaika !! beto prie ko cia per paskutine savaite?? depresija tai minimum menesis, ir busena turi vis blogieti !! beto depresija tai tik fiziniu sutrikimu simptomai.

Perskaitę kiekvieną teiginį, išsirinkite atsakymą, kuris artimiausias Jūsų savijautai per praėjusią savaitę. Ilgai nesvarstykite, nes pirma reakcija į kiekvieną klausimą tiksliau atspindi Jūsų savijautą, nei ilgai apgalvotas atsakymas.

1. Aš jaučiu įtampą ir nerimą
Beveik visą laiką, nuolat
Didelę laiko dalį, dažnai
Laikas nuo laiko, retkarčiais
Niekada nejaučiu

2. Mane ir dabar džiugina tai, kas teikė džiaugsmą anksčiau
Visiškai tiek pat 0 > 3
Mažiau nei anksčiau
Žymiai mažiau
Beveik visai nedžiugina

3. Aš jaučiu baimę, lyg kažkas siaubingo turėtų atsitikti
Labai aiškiai ir stipriai
Taip, bet nestipriai
Nežymiai, bet tai manęs nejaudina
Visiškai ne

4. Aš galiu juoktis ir suprasti humorą
Taip pat kaip anksčiau 0 > 3
Mažiau ir sunkiau
Žymiai mažiau ir sunkiau
Visiškai negaliu

5. Mane vargina neramios mintys ir rūpesčiai
Didžiąją laiko dalį, nuolat
Daug laiko, dažnai
Laikas nuo laiko, bet ne dažnai
Tik retkarčiais

6. Man linksma
Niekada
Labai retai
Kartais
Didžiąją laiko dalį

7. Aš gali ramiai sėdėti ir atsipalaiduoti
Visada 0 > 3
Dažnai
Retai
Niekada

8. Aš jaučiuosi užslopintas ir sulėtėjęs
Beveik visą laiką
Labai dažnai
Kartais, nežymiai
Visiškai ne

9. Mane apima baimė, lydima vidinio virpulio ar spaudimo po krūtine
Visiškai ne 0 > 3
Kartais
Gana dažnai
Labai dažnai, nuolat

10. Aš nustojau rūpintis savo išvaizda
Pradėjau visiškai nesirūpinti
Nesirūpinu tiek, kiek reikėtų
Rūpinuosi, bet mažiau nei anksčiau
Rūpinuosi tiek pat, kiek visuomet

11. Jaučiu, kad nerimstu vietoje
Labai stipriai
Gana stipriai
Truputį
Visiškai ne

12. Iš gyvenimo aš laukiu kažko malonaus
Tiek pat, kiek visada 0 > 3
Mažiau nei anksčiau
Žymiai mažiau nei anksčiau
Visiškai nelaukiu

13. Mane staiga apima didelis nerimas ar baimė
Tikrai labai dažnai
Pakankamai dažnai
Retai
Visiškai ne

14. Man suteikia džiaugsmo gera knyga, radijo ar TV laida
Dažnai 0 > 3
Kartais
Retai
Labai retai

aferiugos visa lietuva mulkino, o 12 klausimas isvis keistas, galima atsakyti kad nelaukiu, arba laukiu, jeigu lauki kiekviena diena kazka tai tu psichihas , arba isvis nieko nelauki irgi keistai. Klausimas debiliskas ir apie nieko nepasako. Geriau butu paklause ar turi zmogus svajone, jeigu turi svajone, svajoja, reiske viskas ok. Nors seip gali ir neturet svajones, tai taip pat nieko nepasako. Testas pilnai yra aferistinis sukurtas 1983 metais psicholochais kad mulkinti visuomene. Nes jeigu zmogus fiziskai serga, jis netures nei svajoniu, save nepreziures nes jegu netures, ir nuotaika bus bloga..apie tai jokiu klausimu klasumine nera.

6 klausimas irgi keistas, man linksma dydziaja laiko dali, tai dydziaja laiko dali gal tik narkomanui linksma, kuris ruko, ar durneliui kokiam.

gal ten cheerful isverte neteisingai..tai gali buti ir linksma ir budrus ir taip toliau.

Niekada neatsakinet, kai alegydytojai duoda tokius testus, pagal testus nieko nenustatoma.

nuo 2009 meto veike saitas miegas lt, kur buvo patalpintas suklastotas depresijos testas, kiek zmoniu buvo apgauta, manau labai daug.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lamoda: 08 lapkričio 2019 - 23:28