Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

NAUJAS KOMBO PASIULYMAS! DVIGUBA NUOLAIDA!

Vaikiskas vitaminas D kainuos tik €3.43 (vietoje €7.48) https://iherb.co/9bL7LBG perkant ji kartu su daugeliu prekiu is skyriaus ,,Baby & Kids" https://iherb.co/GYXatUa

Kombo pasiulymas + 10% nuolaida nuosaviems Iherb brendams!

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
gal kas galit rekomenduoti vaikams ir suaugusiems tinkanti nuo saules krema...?
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2020 02 21, 12:08)
gal kas galit rekomenduoti vaikams ir suaugusiems tinkanti nuo saules krema...?

man Mercola patinka , jei ieškote ne cheminių https://iherb.co/yH2x1z4J
Atsakyti
Sveikos, dingo mano iHerb siuntinys. Uzuzvakar gavau, lapeli, kad atsiimti paste (mano skyrius Rimi Savanorių, Vilniuje). Vakar nuejau pasiimti, o jie man sako, kad as ji atsiemiau uzvakar 14:35, nors ta diena as paste nebuvau, ir tuo laiku as dar darbe sedejau.
Ir trackeris taip pat rodo, kad siuntinys atsiimtas
blink.gif

February 20, 2020, 2:35 pm
Delivered
LITHUANIA
Your item was delivered in LITHUANIA at 2:35 pm on February 20, 2020
.
blink.gif

AR PASTE ISIVEISE VAGIU?

Ka tokiu atveju daryti? Ar rasyti skunda pastui? Ar isvis i policija eiti? (o gal cia nesamone su ta policija?) hmm.gif

Ar kam yra taip buve, kad pasto darbuotojos sakytu, jog siuntinys atsiimtas?

Ta pacia diena du siuntinius is iHerb atsiemiau LP pastomate, o vat, kuri buvau per klaida uzsakius i pasto skyriu, dingo
. aggressive.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kwaksyte: 22 vasario 2020 - 17:53
Sveikos, žinau buvo rašyta, bet tuo metu buvo neaktualu apie cholesterolio mažinimą. Ką galetumet rekomenduoti moteriai virš 60m nuo cholesterolio? Šiuo metu geria statinus. Tiesa yra pašalinta skydliaukė ir geria tiroksiną, sako nuo to gali didėti cholesterolis unsure.gif šiaip stengiasi maitintis ganėtinai sveikai, žiūrint iš tradicinės lietuviškos mitybos, bet ne visada pavyksta, nes mėgsta gaminti ir pavargsta nuo tų visų bandymų laikytis dietos.
Atsakyti
QUOTE(kwaksyte @ 2020 02 22, 18:41)
Sveikos, dingo mano iHerb siuntinys. Uzuzvakar gavau, lapeli, kad atsiimti paste (mano skyrius Rimi Savanorių, Vilniuje). Vakar nuejau pasiimti, o jie man sako, kad as ji atsiemiau uzvakar 14:35, nors ta diena as paste nebuvau, ir tuo laiku as dar darbe sedejau.
Ir trackeris taip pat rodo, kad siuntinys atsiimtas
  blink.gif

February 20, 2020, 2:35 pm
Delivered
LITHUANIA
Your item was delivered in LITHUANIA at 2:35 pm on February 20, 2020
.
  blink.gif

AR PASTE ISIVEISE VAGIU?

Ka tokiu atveju daryti? Ar rasyti skunda pastui? Ar isvis i policija eiti? (o gal cia nesamone su ta policija?)  hmm.gif

Ar kam yra taip buve, kad pasto darbuotojos sakytu, jog siuntinys atsiimtas?

Ta pacia diena du siuntinius is iHerb atsiemiau LP pastomate, o vat, kuri buvau per klaida uzsakius i pasto skyriu, dingo
aggressive.gif

Oho, tokios istorijos dar negirdėjau blink.gif

Pirmiausia, rašyčiau pretenziją-skundą paštui. Iš principo, tokios situacijos neturėtų būti - manęs visada prašo parodyti dokumentą...

Beje, tuo pačiu turiu klausimą - po ilgesnio laiko dariau užsakymą ir niekaip iHerbui nebetiko adresas su nukreipimu į LPexpress paštomatą - vis rodė klaidą, kad ne toks formatas (prie pavardės neleido rašyt skaičių, o kai bandžiau tą kliento kodą rašyt adreso eilurėje irgi atmetė kaip netinkamą). O kaip pas jus jis įrašytas?
Atsakyti
QUOTE(kwaksyte @ 2020 02 22, 17:41)
Sveikos, dingo mano iHerb siuntinys. Uzuzvakar gavau, lapeli, kad atsiimti paste (mano skyrius Rimi Savanorių, Vilniuje). Vakar nuejau pasiimti, o jie man sako, kad as ji atsiemiau uzvakar 14:35, nors ta diena as paste nebuvau, ir tuo laiku as dar darbe sedejau.
Ir trackeris taip pat rodo, kad siuntinys atsiimtas
  blink.gif

February 20, 2020, 2:35 pm
Delivered
LITHUANIA
Your item was delivered in LITHUANIA at 2:35 pm on February 20, 2020
.
  blink.gif

AR PASTE ISIVEISE VAGIU?

Ka tokiu atveju daryti? Ar rasyti skunda pastui? Ar isvis i policija eiti? (o gal cia nesamone su ta policija?)  hmm.gif

Ar kam yra taip buve, kad pasto darbuotojos sakytu, jog siuntinys atsiimtas?

Ta pacia diena du siuntinius is iHerb atsiemiau LP pastomate, o vat, kuri buvau per klaida uzsakius i pasto skyriu, dingo
aggressive.gif

užjaučiu, labai nemalonu. Pirmiausia parašykit į post.lt skundą, ten yra spec. skiltis. Gal jie kokias kameras turi ar ką jau šiais laikais, gal galės peržiūrėti. Nu pvz. Maximose tai kasos filmuojamos ir lengva atsekti viską. Galite paminėti, kad į policiją kreipsitės ir į vartotujų gynimo tarnybą, nes čia arba klaida, arba vagystė. Pareikalaukite, kad eitų ir ieškotų tame savo sandėliuke, gal dar rasis, jie juk iherbui turi atskirą vietą, vistiek gi ne tūkstančiai tų iherbinių dėžučių siuntų.
Be to, peržiūrėkit el. paštą, iherbas juk atsiunčia patvirtinimą, kai siunta atsiimta iš pašto. Ar jūs tokį gavote?
Papildyta:
QUOTE(Auruma @ 2020 02 22, 17:54)
Sveikos, žinau buvo rašyta, bet tuo metu buvo neaktualu apie cholesterolio mažinimą. Ką galetumet rekomenduoti moteriai virš 60m nuo cholesterolio? Šiuo metu geria statinus. Tiesa yra pašalinta skydliaukė ir geria tiroksiną, sako nuo to gali didėti cholesterolis  unsure.gif  šiaip stengiasi maitintis ganėtinai sveikai, žiūrint iš tradicinės lietuviškos mitybos, bet ne visada pavyksta, nes mėgsta gaminti ir pavargsta nuo tų visų bandymų laikytis dietos.

https://www.iherb.co...56?rcode=JAK307
raud. ryžių mielytės tam padeda, o ši firma ypač gera, nes standartizuotas produktas ir dar 'pratęsto išleidimo' į organizmą, tai reiškia, kad poveikis ilgesnis
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 22, 18:58)
užjaučiu, labai nemalonu. Pirmiausia parašykit į post.lt skundą, ten yra spec. skiltis. Gal jie kokias kameras turi ar ką jau šiais laikais, gal galės peržiūrėti. Nu pvz. Maximose tai kasos filmuojamos ir lengva atsekti viską. Galite paminėti, kad į policiją kreipsitės ir į vartotujų gynimo tarnybą, nes čia arba klaida, arba vagystė. Pareikalaukite, kad eitų ir ieškotų tame savo sandėliuke, gal dar rasis, jie juk iherbui turi atskirą vietą, vistiek gi ne tūkstančiai tų iherbinių dėžučių siuntų.
Be to, peržiūrėkit el. paštą, iherbas juk atsiunčia patvirtinimą, kai siunta atsiimta iš pašto. Ar jūs tokį gavote?
Papildyta:

https://www.iherb.co...56?rcode=JAK307
raud. ryžių mielytės tam padeda, o ši firma ypač gera, nes standartizuotas produktas ir dar 'pratęsto išleidimo' į organizmą, tai reiškia, kad poveikis ilgesnis


Skundą jau parašiau, o el. pašte yra tik laiškai apie pristatymą tų dviejų siuntų, kurios atsiimtos paštomate.
Tai biški daugiau vilties, kad čia galbūt kokia sistemos klaida. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kwaksyte @ 2020 02 22, 18:41)
Sveikos, dingo mano iHerb siuntinys. Uzuzvakar gavau, lapeli, kad atsiimti paste (mano skyrius Rimi Savanorių, Vilniuje). Vakar nuejau pasiimti, o jie man sako, kad as ji atsiemiau uzvakar 14:35, nors ta diena as paste nebuvau, ir tuo laiku as dar darbe sedejau.
Ir trackeris taip pat rodo, kad siuntinys atsiimtas
  blink.gif

February 20, 2020, 2:35 pm
Delivered
LITHUANIA
Your item was delivered in LITHUANIA at 2:35 pm on February 20, 2020
.
  blink.gif

AR PASTE ISIVEISE VAGIU?

Ka tokiu atveju daryti? Ar rasyti skunda pastui? Ar isvis i policija eiti? (o gal cia nesamone su ta policija?)  hmm.gif

Ar kam yra taip buve, kad pasto darbuotojos sakytu, jog siuntinys atsiimtas?

Ta pacia diena du siuntinius is iHerb atsiemiau LP pastomate, o vat, kuri buvau per klaida uzsakius i pasto skyriu, dingo
aggressive.gif

Man taip buvo,tik ne su iherb siunta. Tai skyriaus vadove uzsirase mano nr, pazadejo issiaiskint ir paskambint, sake, kad buna tokiu atveju,kai atsiemes zmogus atnesa atgal. tai mano atveju taip ir buvo,po poros dienu paskambino,kad siunta jau galiu atsiimt.
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2020 02 22, 18:46)
Oho, tokios istorijos dar negirdėjau blink.gif

Pirmiausia, rašyčiau pretenziją-skundą paštui. Iš principo, tokios situacijos neturėtų būti - manęs visada prašo parodyti dokumentą...

Beje, tuo pačiu turiu klausimą - po ilgesnio laiko dariau užsakymą ir niekaip iHerbui nebetiko adresas su nukreipimu į LPexpress paštomatą - vis rodė klaidą, kad ne toks formatas (prie pavardės neleido rašyt skaičių, o kai bandžiau tą kliento kodą rašyt adreso eilurėje irgi atmetė kaip netinkamą). O kaip pas jus jis įrašytas?


Man irgi taip buvo su tais adresais, pabandykit viska surasyti be lietuvisku raidziu.

Eilutemis butu taip :

1. Lithuania
2. Vardas Pavarde
3. LP50.... (pagal https://manosiuntos....unt/forwarding)
4. Serveces g. 1
5. Vilnius
6. 02121
6. Mob. tel.
Papildyta:
QUOTE(gabrielita21 @ 2020 02 22, 19:28)
Man taip buvo,tik ne su iherb siunta. Tai skyriaus vadove uzsirase mano nr, pazadejo issiaiskint ir paskambint, sake, kad buna tokiu atveju,kai atsiemes zmogus atnesa atgal. tai mano atveju taip ir buvo,po poros dienu paskambino,kad siunta jau galiu atsiimt.


Jetus, ale rimtai jos neziuri ka ir kam atiduoda. blink.gif blink.gif blink.gif
Gerai, kad saziningas zmogus pasitaike ir atnese atgal.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kwaksyte: 22 vasario 2020 - 19:40
Kokį naudojate cinką sau ir kokį paaugliui? 4u.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2020 02 22, 21:20)
Kokį naudojate cinką sau  ir kokį paaugliui?  4u.gif ačiū


Geriausiai isisavina joninis cinkas https://iherb.co/J74LfDYd. Skonis, kaip ir visi joniniu, siaip sau, bet del naudos organizmui galima ir pakenteti. Tiks ir paaugliui, tiesiog duokite truputi maziau.
Atsakyti