Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nite, noriu taves Kaune :) Vaikus uzdarytume i kt kambari ir dar duris uzremtume  :lol:​ 

Nebent kitais metais :rolleyes: mane ir Vilniuj norinčių pamatyt yra, bet aš kažkokia :hmm: kaip virta, be pulso - prašom mane gražiai padėt ir retkarčiais pavartyt, kad šoniukų nenugulėčiau :lol:

Atsakyti

Meduoliai, sakot  :wub:  norėtau baisiai, bet ne kept, o valgyt  :lol:  ir be vaikų ir net be mezginių...

Aš pamažu darausi soti tos prieškalėdinės mezgimo psichozės - jaučiu, kad net kaifo nebelieka :( nugarą sutraukė, tai masažą ir dar kažkokias sroves poliklinikoj prirašė. O ką pažadėjau vis tiek padaryt privalau - negaliu žmonių be dovanų palikti, tai kaip ir nervas jau ima

Jaučiuos kažkaip atbukus ir tokia nekokia - nei sau nei kitiem įdomi, net bendraut tingiu... tai ir mane, kaip Nite, pavartykit, prašom.

Ir dar, jei greitu laiku nepradės saulė šviest tai nžn.... nu nėr noro niekam, kai pastoviai pilka aplink.

Atsakyti

Beje, nežinau ant kurio suolo sėst, nes abi ne muzikantės, bet viena šokėja - dancing dancing tra-lia-lia  :lol:​ 

Atsakyti

Beje, nežinau ant kurio suolo sėst, nes abi ne muzikantės, bet viena šokėja - dancing dancing tra-lia-lia  :lol:​ 

Tai balius gi bus bendras  :lol:​ 

Atsakyti

Beje, nežinau ant kurio suolo sėst, nes abi ne muzikantės, bet viena šokėja - dancing dancing tra-lia-lia  :lol:​ 

Gali pastovėt kur per vidurį. Gal kas šokt iš karto pakvies. :)

Atsakyti

Ristina nu tavo tai muzikalūs gi :).


Su visasi gerais (nesikuklykim  :D )  duomenim :D  bet muzikos nesimoko. Vyresnėlis "metė" etnografiją :oh:
O mažas - pats nesižino, ko nori. Tai lai pašoka :lol:
Jei šį pavasarį neužmiršiu, nuvilksiu abu į muzikinę :B


Aš pamažu darausi soti tos prieškalėdinės mezgimo psichozės - jaučiu, kad net kaifo nebelieka :( nugarą sutraukė, tai masažą ir dar kažkokias sroves poliklinikoj prirašė. O ką pažadėjau vis tiek padaryt privalau - negaliu žmonių be dovanų palikti, tai kaip ir nervas jau ima


Kaip iš mano gyvenimo :blink:

Surietė ir mane į ragą :oh: pirmą kart gyvenime :huh2: o darbų - milijonai. 

Atsakyti

Perskaiciau Niuma ir prisiminiau. Mano visi trys muzikalūs. Groti nervais 😂😂😂😂 jau ką įvaldę tai įvaldę...

Atsakyti

Ant nervu grot tai visi gabus, cia jau suolelio net nereik :)

Jo, vakar, mezgeju deka, mano rezidencija pasipuose Kaledom  :wub: 

Šiandien netiketai gavau išeigine papildoma, tai pakeičiau rezidencija :)

Kaip smagiai cia jus subruzdot su tais meetais po swapo.. .  :wub:​ 

Atsakyti

Labas dienas :4u:

pasislinkit ant suolelio, atnesu dar viena storaja kaip ne dainuojanciu/negrojanciu instrumentais vaiku mamele :D Nervais grot moka profesionaliai :D

Laisvadienis.. isnaudojau dovanu pirkimui.. vaje vaje.. sunkiai man siais metais su idejom :unsure:

Saukiu garsiai :4u: ar nieks nepirkot Dillon aprasymo, kur Liniuks buvo imetus, jei ne- einu pirkt :wub: noriu relaksinio mezginio rankoms ir kasmyreliui  :wub: 

Atsakyti

Rasyte nepirkau, rankos nepriėjo, bet ketinau. tai galėčiau prisidėti.

Atsakyti

Labos, 

su pirmuoju buvau prisisvajojusi koks muzikalus bus, darželį užrašiau į papildomas muzikos pamokėlės, vakare klausiu, na kaip? Sako, nuėjau, įkišu vieną ausį, įkišu kitą - vo triukšmas, vo triukšmas, nu jau ne, neisiu, tai taip ir dužo mano svajos🤭mažoji tai tokia free style muzikė, turi bent dvi gitaras, elektrinius vargonėlius, mikrofonus, lūpinę armonikelę, net armoniką, nu bet muzikuoja, kaip sugalvoja ir padoriai mokintis nenusiteikusi, kaimynų kartais gaila...

Lace, labai liuks antras dublis, jau prisimatavau akimis, būtų tikrai mylimas😊

Atsakyti

Labas vakaras :4u:

 

šiandien tokia diena visaip baisiai pilna gavosi :D iki pietų smarkiai dirbau, o po pietų vaikučių Kalėdas darbe turėjom - spėkit, kas vyriausia snieguolė :D pavargau, bet tas nuovargis toks palaimingas, anglai turi teisingą žodį “rewarding” :wub: buvom pasikvietę aukščiausią Lietuvoje Kalėdų senelį :D

 

Priedas  080DB56C-62CA-4F65-B43A-86EF0F033A8F.jpeg   264,88KB   0 Parsiųsta kartų

 

O paskui važiavom pas mano sesę paniurkyti kainuko  :wub:

 

Priedas  1CC64921-166A-494D-A3ED-EBD398EFF5F5.jpeg   187,94KB   0 Parsiųsta kartų

 

O ten radome ir susipažinome su Juozuku  :rolleyes: ir jis pats mus nuselfino  :mirksiukas:

 

Priedas  A90DAFFD-466C-4FF3-AADC-63AF12D8EAAB.jpeg   166,34KB   0 Parsiųsta kartų

 

Spėkit, kas Vaivai didesnį įspūdį paliko?  :mirksiukas:

 

Užtai Aušra selfį užskaitė, net paklausė, ar gali draugėms parodyti  :D

 

 

Atsakyti