Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Žuviuk, aš irgi turbūt galėčiau, jei netyčia kas rimto neužkris.

Atsakyti

Pasveikinkime mūsų visų bosą drakių su boso diena :D​ 

Atsakyti

Sveikos :) jus irgi su boso diena!!!! Nes juk who is the boss in your family?? :) 

 

 jei apie ozą, tai ryt 13:10-13:15 jau baigsis pranešimas tai iki 14:15 turėsiu laiko :) ir galime susitikti :) ir dabar ten važiuojam.. ale bet antrą dieną keltis gerokai anksčiau jau skaudaaaa :) vakar iš to ankstumo pamiršau striukę, o šiandien piniginę. Gerai kad ten maitina :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 16 spalio 2019 - 07:26

Va koks gražus naujas Hintermstein švarkiukas  :wub:

 

Hm, man šitas praktiškai toks pats atrodo, tik jau senai aš jo foto išsisaugojus turiu:

 

Priedas  0_0_triangleCIMG096111111_medium2.jpg   184,35KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  00CIMG2005_1_medium2.JPG   137,55KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Va koks gražus naujas Hintermstein švarkiukas  :wub: Mano skoniui (ir figūrai) ji pečius vis nuplatina, bet šitą galima pagal save pasikoreguoti. Šitos dizainerės įkvėpta savo malabriginį švarkelį mezgiau kažkada

xx-2-jacket-by-hinterm-stein-6_medium2.p

Spalva nuostabi.

O tokiam megztukui dar jaučiuos per jauna :)

Kolegės aCitempė kruasanų, ir jais gundo. Sako, xs kruasanai xs fugūrai. Fajnos, ania?

Atsakyti

Niuma, nematai esminio skirtumo-spalvos :D 

Aš kai metu darbą :D tai pasidarau tokia lėtapėdė. vat sėdžiu, knapsau, o dar nė krepšiai nesukrauti, dar šį bei tą reik nuveikt. Bet vat guodžiu save, kad pff, grįšiu valanda anksčiau ar vėliau-koks skirtumas...

Visiems bosams tris kart valio. 

Vat mano bosas, tas kur drakius, išsiuntė mane vakar ieškot naujo triušiuko ofiso. Adresą radau, pastatą radau, bet triušiuko nė užuominos. Tai arba dar nepersikraustė, arba ne ten ieškojau. Biškį abydna, nes siūlų tai rrrrreikia. 

Atsakyti

Katuk, 

Drakiabosis įerzintas, ania?

Mano drakkiabosis kol kas užganėdintas, fajnas ir mielas.

Atsakyti

Priedas  received_932088237191733.jpeg   94,83KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Mano drakius irgi kiek suerzintas vakar buvo. Po darbo užėjau į MZ. Kojinėms siūlų tinkamų nelabai radau. Nors pabaigoje vis tik rado vienus  kaip ir tinkamus, bet jie buvo Opal firmos ir man pasirodė per daug brangūs. Tada greit atsidariau Abelo užrodytus tamsiai mėlynus iš šilto siūlo ir primečiau, kad ten labiau apsimoka pirkt.  Tai va. Bet kol aš su pardavėja žiūrinėjom siūlų kojinėm, drakius šiaip apsižvalgė aplinkui ir pamatė  Zauberball siūlus - pereinamų spalvų tokie didesni kamuoliukai, ar tai po 150, ar po 200 g. Sakė jie yra ilgesnių spalvų perėjimų, nei tie po 100 g. ir dažyti maždaug taip, kad kūną mezgi iš to aptariamo kamuolio, o rankoves iš tų  po 100 g ir tada maždaug vienodi siūlų perėjimai išeina. Tai iš karto ėmė kilti mintys ir drakius, sakė "reikia, reikia!". O antras momentas buvo, kai parėjus namo ėmiau apsirinkinėti Šiltam siūle ėmiau apsipirkinėt, tai drakius irgi ėmė man rodyti viską ir sakyti - gal va to reikia,  o gal ano, o atsisiųstum už  tą pačią kainą, ar net būtų nemokamas siuntimas. :)

Bet man kažkaip pavyko parodyt guolio turtus ir visus neįgyvendintus projektus mintyse. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 16 spalio 2019 - 11:38

Mano drakius irgi kiek suerzintas vakar buvo. Po darbo užėjau į MZ. Kojinėms siūlų tinkamų nelabai radau. Nors pabaigoje vis tik rado vienus  kaip ir tinkamus, bet jie buvo Opal firmos ir man pasirodė per daug brangūs. Tada greit atsidariau Abelo užrodytus tamsiai mėlynus iš šilto siūlo ir primečiau, kad ten labiau apsimoka pirkt.  Tai va. Bet kol aš su pardavėja žiūrinėjom siūlų kojinėm, drakius šiaip apsižvalgė aplinkui ir pamatė  Zauberball siūlus - pereinamų spalvų tokie didesni kamuoliukai, ar tai po 150, ar po 200 g. Sakė jie yra ilgesnių spalvų perėjimų, nei tie po 100 g. ir dažyti maždaug taip, kad kūną mezgi iš to aptariamo kamuolio, o rankoves iš tų  po 100 g ir tada maždaug vienodi siūlų perėjimai išeina. Tai iš karto ėmė kilti mintys ir drakius, sakė "reikia, reikia!". O antras momentas buvo, kai parėjus namo ėmiau apsirinkinėti Šiltam siūle ėmiau apsipirkinėt, tai drakius irgi ėmė man rodyti viską ir sakyti - gal va to reikia,  o gal ano, o atsisiųstum už  tą pačią kainą, ar net būtų nemokamas siuntimas. :)

Bet aš kažkaip pavyko parodyt guolio turtus ir visus neįgyvendintus projektus mintyse. :)

bet Boso dienos proga gi galėjai drakalaitį pradžiuginti :)

Atsakyti

vakar dar nebuvo boso diena,  be to aš net nežinojau, kad šiandien tokia bus. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 16 spalio 2019 - 11:39

vakar dar nebuvo boso diena,  be to aš net nežinojau, kad šiandien tokia bus. :)

bet JIS tau užuominas mėtė ir visko norėjo :D

Atsakyti