Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ahoj

Kažkoks didleis veiksmas šiandien buvo... praktiškai pirmą kart pavalgiau tik dabar :D nieko doro nenusipirkau :D bet Lindexe buvo mintis puspalčiui. Gražus, gerai pasiūtas, bet kokoniškas. Ir nesupratau ar man netinka, ar dydis ne tas, ar apykaklė ne mano. Nes su vienu dydžiu atrodžiau kaip kultūristas, o mažesnio jau rankovės trumpos. To didesnio kai užverčiu apykaklę (ji ta šaliava  :hmm: ) lyg ir pasitaiso vaizdas, bet nugara lieka tokia platoka.. nu žodžiu nebuvo su kuo pasitart, o fotkės nepasidariau. Ir dar laaaabai gražios spalvos gauruotis S. Olivery, tik deja fasoniuks kažkoks ne man. Džinsai Oliverio puikūs, bet dysžio nebuvo. Promode irgi tiko, bet liemuo per platus ir per trumpas...

Bet čia tik kokia valanda viso veiksmo :D dar daug naudingų darbų padariau. Net meistras buvo, tik kad be rezultato....

Atsakyti

Rankooovėėsss..

Nusprendžiau pirma jas, o kiek liks jau i ilgi  sumegsiu(tikiuosi liks...)

Atsakyti

Beveik baigiau ataskaitą... beliko pirmadienį pas buhalterę sulakstyt, susitikslint ar ko nepripainiojau, ir galėsiu kvėpuoti jau... tikiuosi... baigėsi projektas,  2 metus knisęs man protą periodiškai...

Galima būtų eiti ir pamegzti jau su kokia serijuke.

Atsakyti

po ilgos savaitės nesinorėjo į darbą, bet pavyko padaryt to ką per praėjusią savaitę vis nesėkmingai bandžiau įveikti :)

dabar va kaip tik liko paskutinė atnaros eilutė ir bus dar vienu pabaigtu mezginiu daugiau ir nepabaigtu mažiau :D

vakarinė žvakių terapija yra jėga!!!!! ir bemezgant ir beskaitant :)

Restar - tu esi mano mūzų kambariuko paksutinės akcentinės idėjos įkvėpėja! ačiū tau :) jau inicijavau tos idėjos įgyvendinimą :) beliks į svečius pasikviesti kai bus done :D

swapui staiga turiu 2 idėjas - nebežinau kurios griebtis :D

Atsakyti

Žuviuk, netikėta - tikrai aš??? O kaip? Nes nieko nepamenu, kad kaip nors į tavo temą būčiau  reiškusis?

Šeštadienis, išlipau iš lovos prieš 7, nusibodo vartytis...

Atsakyti

Labas rytas

Tramuotas keikimosi ir mezgimo pirštas ant dešinės rankos :unsure:  Ko lindau po šaldytuvu valyt be pirštinių???

Restar, o ko vartytis? Aš jau ir padarboholikaut spėjau, ir židinio durelėms stiklus pakeičiau, dabar geriu arbatą su dukra  :wub: 

Eit sportuot ar neit?

Paskui wok maistas, kareiviai, Baumila, atominė draugė ir festivalinis koncertas.

Gero mezgimo ir paltų medžioklės!

Atsakyti

Aš kėliausi šeštą vietoj bandymo užsimigdyt, nes gi šeštadienis, reikia išsimiegot bla bla bla :) Pažiūrėjau Beatos laidą, prikepiau šeimai avižinių-bananinių blynų.

Vakar du kartus buvau pasivaikščiot. Lydausi nuo šio rudens grožio :wub: O žvėryną su jo parkais, pasivaikščiojimo takais ir Neries pakrante tiesiog įsimylėjau :wub:​ 

Atsakyti

Labas rytas, netikėtai turiu lašelį tylos ir galimybę pasimėgauti rudeninio ryto saule savo lodžėj :) 

laukia plaukuosenos dailinimas/ keitimas ir swapo siūlų rinkimas :) vakar pradėjau Dauntono abatija žiūrėt..... ir baigiau savo rudeninį uoginių rankovių megztuką- paltuką

  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 19 spalio 2019 - 09:08

Ko vartytis? Dėl to, kad šeštadienis, anksti, tamsu ir blablabla :).

Dėl to, kad teoriškai būtų faina megzt ir ką pažiūrėt, bet ryte man tas nesuvokiama - man reikia judesio. Tai pasimankštinau normaliai po ilgesnio laiko, tada keliais pašliaužiojau po namus, grindis išsišveisdama, na ir šiaip pasiautėjau. 3 šeimos išvarė savanoriaut, aš toliau savanoriauju namie - skalbiu, verdu sultinį iš kalakuto kaulų,  eisiu, tvarkyti balkono, dar  turiu rikotos, gal kepsiu torto Dell nonno.. Noriu į Markučių parkelį.

Atsakyti

labas rytas :) 

noriu saulės, lyja...ir vakar  protarpiais dulkė, ir užvakar.... :(  bet nors nešalta...

Pamečiau 1 kojinių virbalą... :huh2: 

Atsakyti

Bute daug judesio sukelt, kai kitiems vidurnaktis ;) sudėtingina gyvenimą.

Džiaugiuos, kad gyvenamas plotas ir temperamentas leidžia sėdėt lauke su kava, džiaugtis persodintu kavamedžiu ir planuoti pakeltą lysvę.

O laiką raganišksi leidžiu - pasodinau snieguoles ir eisiu šluotos pirkt  :angel2:​ 

Atsakyti

Labas

aš vėl moksluose.  Ta proga nusifotkinau Vilniuje🙈🙈🙈 dar ryte galvojau gal plaukus pasigarbanoti, bet patingėjau. Be reikalo, foto gražesnė būtų.........

Atsakyti