Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Du vaikai sutvarkė kambarius, išsiurbė, išplovė.

Sutvarkiau virtuvę, prikepiau jiems blynų.

Su mezginiu lovoj. Ir su antibais. Ir su arbata. Ir su kava. 

Atsakyti

Labas rytas. O aš kėliausi gal 10, kepiau obuolių pyragą, per tą laiką pamezgiau. Pusryčiaujam dabar su kavyte. Aš mėgstu tokius tingius šeštadienio rytus ir niekur neskubėt. Tik kad pas mus vyras mėgėjas judesį sukelt tai būna ir suardo mano tinginiškus planus. O šiandien tai į kaimą važiuosim, ten gal kokią rankovę ir užbaigsiu :)

Atsakyti

Dêl smogo uošvijoj nuo tų degusių padangų likom namie.sakė neįmanoma laukan išėjus kvėpuot, dusina net...tai pamezgimas nuplaukė, nes nuodėmė tokiu oru daržo nepabaigt tvarkyt. Nojus padeda,pasikalbam apie savaitės aktualijas mokykloje :) Luknė tinginį gamina

Pasidariau ir sau planuojamų darbų sąrašiuką šiam savaitgaliui: daržas, lapai, šuns šukavimas ir brioche per šokius :)

Atsakyti

Mano pelėdos miega kietai už uždarų durų, tai niekam nemaišau su savo radiju :). Vienas vis dar miega, nors jau ir durys varstomos ir skalbyklė su džiovyklė sukasi. Prisėdau, kol obuolį suvalgiau, dar darbų liko :).

O ryt sode siautėsiu, reikia jau šiltnamį, matyt, išraut ir išplaut, apsėt, burokus, morkas nuraut, lapus sugrėbt...

Atsakyti

O aš išsibandžiau dizainus ir pavalgius eisiu aviečių baigt sodint. Dar gal česnakus pasodinsiu. Reiktų su grėbliu pasimosikuot. Bet vėjas lapus nupūs kur jam reiks, o man darbo mažiau 😂😊

O vakare, tiksliau naktį kelionė į Vilnių... 

Atsakyti

Priedas  Screenshot_20191019-125640_Facebook.jpg   65,41KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Pavyko kažką nufotkint :) truputį foriku truputį telefonu...

galvoju nuo kampuku pradet ar nuo pilno vaizdo??

:)

Atsakyti

Pavyko kažką nufotkint :) truputį foriku truputį telefonu...

galvoju nuo kampuku pradet ar nuo pilno vaizdo??

:)

Atsakyti

O gal tiesiog nenervuot, rodytis 😁

Atsakyti

po kasmyrinio 100%  megztelio, katras neplautas netgi buvo, uz 2.5  eur :D radimo, issikeliau tiksla POniu laimeje ziuret TIK  super geros sudeties uz super pigia kaina daiktu . einu karta i savaite , per kelima . vyrai jau  visi trys aprupinti 100 % merino, 100% lana wool, nemazai megztuku  su 55 silko 45  medvilnes man, , buna sudetyje ir   cashmere :)  brangiausias  leistinas mano principams pirkinys, buvo  naujas su visom etiketem  100 % merino vilnos plonyteliauskinis  megztinukas vyrui ( net su lipdukais dydzio ant pilvo)  uz 4,5 eur. ai, tiesa sau mieliausiaja 5 eur, ber  rugiageliu spalvos ir 100 %  plonytelis merino  vilnos megztukelis .

niekada gyvenime nepirkdavau megztuku kuistukuose. nu mes mezgu :D  tai kiba dabar  nustot megzt, nes tokiu ploniuku siltuku uz iki 5 eur galima nusipirkt :) nu bet tokiu gal net su bruoliu nenusibruzinciau. i storesnius tai neziuriu :)

Atsakyti

Kap6eika, tik tikrinu ar yra gyvų ir smalsių :) ir aišku sukėlinėjau foto :D

Taigi tai gi senesnė skola baigta dar rugsėjį...

DSC_0321_medium2.JPG

DSC_0318_medium2.JPG

Daugiau ravelry... https://www.ravelry....s/julia-sweater

Atsakyti

ir rudeninės spalvos uogų rankovių megztukas (realiai toks garstyčių spalvos)

DSC_0344_medium2.JPG

DSC_0347_medium2.JPG

ir telefoninė foto kad būtų aišku aip atrodo ant savininkės :)

A7C3179B-F789-4451-8599-CCD98CDDB357_med

Atsakyti