Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kapšeika, parodyk pradžią :) aš irgi galvoju kad reik naujos pradžios :) gal jau žuviukas su rendo blizgiui arbaaa tooooobulam pyniuočiui :)

Atsakyti

Nuostabus savaitgalis sodyboje :wub: mezgiau lauke veidą saulei atsukusi, gėriau į save rytinės miglos ir kritusių lapų kvapą, braidžiau po šiugždančių lapų paklotę... :wub: kažkaip impulsyviai nusprendėm šiandien dar sezono neuždaryti, atvažiuosim kitą savaitgalį, gal ne taip gaila bus. :D Pabaigiau Aušros šiltąsias pirštines, kur iš neverptos islandiškos vilnos mezgiau. :rolleyes: tos pilkosios turėjo tapti vidiniu sluoksniu, bet kol kas nusprendėm taip palikti, kol nebaisiai šalta, galės atskirai panešiot.

 

Priedas  E42A82E6-1ACD-4A75-AF8F-737280FD871D.jpeg   204,08KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  84675FE8-CDA7-4230-96F3-166E4FC780C9.jpeg   219,92KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  98D22C12-8D93-4D96-BDAB-6352AA6A3456.jpeg   119,93KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Lace, labai gražus, o praktiškas darbelis, o ir labai gražiai integravosi jūsų sodyboje🖤 Žuviuk, tos pradžios dar labai minimaliai, gi vyras išsitempė lydekauti🙈 Siūlus miksuosiu. Vieni - regis merinas, dar labai senai iš Ristinos parsisiųstas, kitas atkeliavęs iš Airijos Wicklow Mountains, pačiame kalnyne yra tokia mezginiu parduotuvėlė, pardavineja gaminius iš to siūlo, man buvo pasisekę gauti babinikę, kuri ilgai stovėjo, vis gailėjau, kažko laukiau, preitais metais atejo nušvitimas, pagaminsiu draugutei šalį, visai elementorišką...

Priedas  IMG-20190420-WA0021_medium2.jpg   243,44KB   1 Parsiųsta kartų

Priedas  IMG_20191020_153011_medium2.jpg   162KB   0 Parsiųsta kartų

Kuriuom labai džiaugias. 

O va mano pradžia

Priedas  IMG_20191020_150252_medium2.jpg   221,78KB   1 Parsiųsta kartųPriedas  IMG_20191020_150350_medium2.jpg   232,07KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Visokios pradžios optimistiškai nuteikia.

Pati nieko nepradėjau. Tęsiu mezginį

O vat diena kažkokia fufufu. Nesėkmės prasidėjo vakar. Apie 18 dingo vanduo. Vidury skalbyklės programos. Nemalonu, ir aišku, kad vakare nieks netvarkys. Nu bet po prakaituotų ir žemėtų dienos darbų dušo dar nebuvo... laukiam ryto. Rytas. 11 val. Nieks nevyksta. Skambinu kažkam. O jo-avarija. Bet jos vietoje praeina šviesolaidinis kabelis, kad kasinėt reik Telia leidimo. O jie savaitgaliais jų neduoda! Nu akmens amžius totalus. Visas kaimas dvi paras be vandens lašo! Aš ryt einu pas ginekologę. Jaučiat? Vis dar po šeštadienio ūkio darbų nesiprausus. Pypec. Prisipirkau kažkokių drėgnų servetėlių. Nu vandens irgi

.. Liniuka siūlė savo.vonią :D nu bet kažkaip... kaip nors.

Dar sugebėjau kažkokiu būdu smilkiniu atsitrenkt į betoninį stulpą :oh: su žvaigždutėm

Tada pamiršau nusipirkt batus :oh: ta prasme išsirinkau, bet kad nesinešiot po pardes, galvojau užeisiu eidama namo. Neužėjau.

Rūbai kažkokie miniatiūriniai visi. Arba beformiai maišai...

Pavargau. O pamačius kiek laiko, dar ir panikos priepuolis užpuolė.... bliamba, kas su jais yra..

Taigi sėdžiu-mezgu-murzė-x faktorius.

Atsakyti

oi, katuk, tau reik  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Beje-viena gera žinia-mano kaime pastatė Omniva! 

Taigi reiks kai kompą oasieksiu, atnaujint anketą

Atsakyti

Aš vakar susitvarkiau siūlų kertę, o vargeli prireikė trijų valandų. Bet radau Girlfriend'ui tinkamo siūlo... Prasimezgiau, man baisiai gražu. Tik kaip dabar į dydį pataikyt pagal cm. turečiau imt M. Restar tu gal turi kokių pastebėjimų iš savo patirtis, kaip jis ten mezgas, gal kiek didint ar mažint? Katuk lyg ir tu mezgei. 
Malonūs akiai vaizdai temoj  :wub: .  Nesiprausęs Katukas biškį prajuokino. Nors kokie čia juokai...Bet kad mezgi - vis tiek optimistiškai nuteikia. Aš šią savaitę irgi pas ginę einu ir pas mamologę. Ir 2 renginius turiu bei mėlynę po akim  :oh: .  Vadinasi, aš stipri, aš viską galiu :frusty: . Traukiau mėšlo maišą sode iš rūsio. Vos pakėliau. Pasistačiau karutį - atrėmiau rankena į sieną. Kai leidau tą maišą staigiai į karutį, tai jo rankena man iš visų jėgų tik BAM po kaire akimi...Net dantys subarškėjo.... Žodžiu, vaikščiojau su maišeliu šaldyto faršo po akim :D. Reiks dabar visiems teisintis, kad ne vyras mane primušė :lol: . O šiaip - beveik viską pagal mano planą sode susitvarkėm, gerai, kai rankų daug. Aš jau uždariau sezoną, liko tik vyriški darbai :). Lauke šilčiau nei trobelėje, tai jau man geriau namie patinka tokiu metų laiku.

Kapseika, aš realiai užsidėjus akių tiek, kad būtų maždaug iki žasto vidurio. Nes dedant pagal aprašymą - siaurukas išeina, skverbėsi gali nesueit. Man laisvesnis patinka. Reiks kada prisiruošt antrą sau baigti, būsiu 3 tokius pačius mezgus :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 20 spalio 2019 - 21:18

Jo- pečiai platoki, apačia siauroka. Aš jau nepamenu kurį dydį mezgiau, bet biškį užpakaliui maža pločio. Tik tiek kad jis neužsegamas,tai nelabai trukdo

Restar-kažkaip mes panašiai čia. Nu mėlynės tai aš gal išvengsiu

Atsakyti

Laba, 

Zuviuko megztukai iki norėjimo😍 

Garstyčių gal net minty, bet siūlo neturiu. 

Kapseikos pradžia  :wub: Labai fainas siūlas👍

Lace pirštines tas vidines pamačiau, reiks gal tokias vienam bernui megzt. 

Krausčiau savo siūlinius turtus. Siaubas  :blink: Galvojau, sutalpinsiu į du komodos didelius stalčius, bet kur tau... Vienas vaikas užmatė, sakau, gal ko nori, kad numegzčiau, tai mąstė mąstė, tik pirštines sumąstė :D  

O diena tai mum šnd ir gera, ir bloga. 

Penktadienį pasiėmiau iš taisyklos vyro mašiną, šeštadienį suvažinėjau su vaikais į gūdų kaimą, kapines sutvarkėm. Beveik naktį pasiėmėm vyrą parskridusį, namo grįžom. Šiandien sėdom važiuot iki parduotuvės ir Ateities g. ties gaisrine užsidegėm... Gaisrininkai sakė kitąkart į kiemą atvažiuokit :D 

Bet tai žinokit, kokie žmonės pilietiški ir geranoriški :wub: Vyras dar nebuvo spėjęs gesintuvo išsitraukt, jau kiti su savais sulėkę buvo. Nemaža ir operatorių buvo.. Aš tai variau šalin visa šoko ištikta.  Padėjo daugelis gesint, paskui ir gaisrinė nekviesta tuoj prisistatė.  

Mokysiuos naudotis gesintuvu💪

Ir jūs bent pasidomėkit, kas kaip. Nes va, nežinia, kada prisireiks. 

Mašinai aleliuja..

Bet va, džiaugiuos, kad ne kažkur, kad ne vienai, ne su vaikais..

Atsakyti

O siaubas-pasirodo kažkoks horoskopas visuotinis šiandien blogas tikrai

Gesintuvu naudotis nemoku. 

Vieną kart seniai seniai pradėjo dūmai iš po kapoto virst. Buvau viena vidury laukų gūdžiam kaime. Tai aš dar kapotą atsidariau.... ir skambinau meistrui, nes ką tik buvau iš jo išvažiavus. Pasirodo tik tepalų pribėgo ant variklio.

Limit :4u:  :4u: smagu, kai gali pliusų rast, nors aplink vieni minusai

Atsakyti

:blink:  :blink: Limit  :blink:  :blink: 

Atsakyti

mezginiai vieni už kitus gražesni  :wub:  :wub: 

alebettačiau  istorijos... :blink: 

visoms   :4u:  :4u:  :4u: , o Limit  dar papildomai  :4u:  :4u: 

Bet, tikrai, nuostabu, kaip sugebėt įžvelgt pliusų, kai aplink vieni minusai... :) 

Šarangyt, kaip laikais ? :4u: 

Atsakyti