Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Abelo, kad vyrui tamsus dryžis pasibaigtų.  Gydytojas su Dievo dovana, o reik gadintis nervus dėl nesibaigiančių visuotinių  reformų, vidinių  petvarkymų ir t.t.  :4u: 

O tau- kad šiaip kasdieninių rūpestėlių sumažėtų.

Sektai, tiksliau pirtininkėms,  :wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

Beje, vantas kainekurios pastebėjo tik važiuodamos Vilniop.

Prekiavo pakelėje. Reiktų užsipirkti.

Atsakyti

Abelo  :4u:​ 

Atsakyti

Pabaiga. Kaklas Gyciui. Jau iskalbtas ir padziautas. Buvau sumezgus kamuoliuks. Pamatavau, nusprendziau, kad per daug kampai istempti- per daug akiu dejau, kaip ripsui.  Paardziau gerokai ir padariau, kaip reikia :)Priedas  received_1452344714918894.jpeg   225,65KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  received_785502218553032.jpeg   248,65KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

Atsikeliu, nieks kavos nedaro, kaukytės lovon neatneša... Gerai VAKAR buvo, reikia dar ;)

Sveikos!

Kitai pirčiai:

1. Paperkam/surišam vantų

2. Kubilą sakomės 20-ai valandai

3. Maisto galim vežtis 250 g. Gaivieji gėrimai neįskaičiuoti ;)

Atsakyti

Olaiva ir Šarange, pirties legendos apie "o va Edvardo pirtyje pirkau šitą meriną (bakst į lygiai dvi eilutes cinkelio)" byloja, kad judvi esat ypatingos, reikalingos. Matėt, kaip Kypsas ir kompanija prikypsino? O va Anykščių verandoj tai angeliškos ​moterys sėdėjo!!!!

Atsakyti

Labas rytas :)

aš vis dar kaip ant sparnų-ų

ir išsišiepus iki ausų-ų

nežinau ko čia tas poveikis, gal smalkių apsikvėpavau?

Atsakyti

Nu va-pagaliau vaikas su kaklu :D 

Pas mus net oras padeda mano nuotaikai. Saulė!

Nors sveikata tai šiaip sau. Ir dar vaistus pamečiau kelionėj. Neradau vakare, tai arba mašinoj liko, arba tikrai pamečiau. Gerai, kad namie dar vienas ligotas :D​ bet tas Jox tokio šlykštumo

Atsakyti

Išskalbiau, bet nespėjo išdžiūti. Merinas viiiiisiškai pasileido :D kaklo su galva foto bus.

Apsirengiau šnd Natsumi. Galvoju duuuuuura - taigi kai gerai atrodo, o net nepademonstravau antmodelinio varianto. NEbuvo kada  :lol:  :lol: 

Atsakyti

Labas rytas,

Ačiū už kompaniją, už smagų laiką, už galimybę palaikyt virbalus, paglostyt siūlus :wub: Smagu, nerealu, fantastiška :wub: 

Vakar dar pribaigė, Rusnės gimtadienio šventimą, tai namo tik miegot grįžau beveik negyva į lovą.

Abelo, laikykitės :4u:

Atsakyti

Labas rytas

Katuk tavo vaistu neėmiau,

O va lygiai 500g tai tikrai turiu🤣🤣🤣🤣

Atsakyti

Ingriduska-ne mano :D 

Visą istoriją reiktų papasakot, kad tas puskilis jau ir taip buvo prilipęs neplanuotai. Taip kad pasimytinimas man buvo į visas naudas

O vat tą Natsumio rankovę pirtinę turbūt teks ardyt. Nes po ilgesnio tarpo tais pačiais virbalais pamezgiau gerokai kiečiau ir per siaura.nu arba dar 500 g numest :D 

Atsakyti