Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Qqute, atsakymas TAIP. Net su mano ilgais pirštais. Pažiūrėk ravelry mano. Dabar negaliu parodyt pati.

Jau "pagalėjau" :)https://www.ravelry....ar/pirstinaites Pati pasižiūrėjau ir negaliu patikėti, bet dar ir sūnui iš to paties kamuoliuko išėjo vienos (žalios), visiškai skirtingos.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 20 lapkričio 2019 - 14:57

oj tai vansi nuregsiu ir kolegei ir dar sau :)

Atsakyti

gadget šitą a kaip ten su komandirote?

Atsakyti

Rašau hangout.

Atsakyti

biškį vaizdų

1270d4b386be4117a763b688d0605a92.jpg

Ir maniškis kūrinys į vaizdus papuolė  :rolleyes:  :D​ 

Atsakyti

Ir maniškis kūrinys į vaizdus papuolė  :rolleyes:  :D​ 

Pintereste. Ir žinok toks jausmas buvo, kad kažkieno iš sektos. Bet aš gi niekad neskaitau antraščių :D 

Gražus daiktas, gali puikiai tikti swapui :rolleyes:​ 

Atsakyti

Gražus daiktas, gali puikiai tikti swapui :rolleyes:​ 

 jis ir buvo swapo, ar ne?

Atsakyti

Oho, Lace - ir dėl galvasapio tokio ilgo ir dėl - dar, dar, dar :). Panašu, kad yra koreliacija tarp abiejų dalykų....

Aš irgi noriu save pradžiuginti, kai kas nors negerai.

Oi ne, tikrai ne savęs lepinimo ar gailėjimo tikslais siūlus pirkau  :rolleyes: vienas pirkimas buvo švogerkos ratukui pritrūkusio šilkmocherio. Kitas - baklažaninis šilkmocheris Rūtos užprašytam megztukui, tada prie jo reikėjo pridėtinio siūlo, jį radau wooly. Tada Rūta sugalvojo, kad iš tų siūlų ji nori ratuko, kuriam turimo kiekio mocheros nežteks, tai nusipirkau dar. O tada sugalvojau, kad reikia ir pridėtinio siūlo dar paimti.  :B 

Atsakyti

Pintereste. Ir žinok toks jausmas buvo, kad kažkieno iš sektos. Bet aš gi niekad neskaitau antraščių :D

Gražus daiktas, gali puikiai tikti swapui :rolleyes: 

Tai ir buvo pernai swapo daiktas  :rolleyes: 

Atsakyti

Va mano baklažanas :rolleyes:

 

Priedas  F98BFB02-1BB2-45CD-AA05-036AE434EBCC.jpeg   144,71KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

man čia greičiau granato skūra, nei baklažanas... :unsure:​  O , jei tai tikrai baklažanas, tai man rūpi, KOKS tas pridėtinis siūlas...jaučiu, man jo reiktų..

Atsakyti

Čia yra vajazaukokiagraži spalvaaaaaa. Kalbėkit wooly kodais su manim.

Atsakyti