Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Lace, ar patiko Pakruojo dvare? Mes buvom susiruos vaziuot, bet uzpuole puga ir nebenuvaziavom  :(

Iki Pakruojo drvaro nedavažiavom, visą kelią lijo, Panevėžy pradėjo drėbti šlapią sniegą, nesprendėm atidėti. Susimokėti 24 eurus už įėjimą tokiu bjauriu oru pasirodė pinigų išmetimas į balą.  :unsure: Apsipirkau Devolde, užsukom į Babiloną pažioplinėti, pavakarieniavom kažkokiame jaukiame restoranėlyje ir grįžom namo.  :B 

Su Liniuka tai nedraugauju :bebe: kai visa normali darbo liaudis aria paskutinius metų plėšinius...  :oh: 

Man Chiaogoo rinkinys labai pasiteisino, mąstau kada dar ir plonųjų rinkinį nusipirkti. Trumpesnių virbalų kažkaip nepasigendu, kažkada bandžiau kepurę tokiais megzt - buvo žiauriai nepatogu...

Atsakyti

Va va mes ir tokiu blogu oru nebenorejom ten vaiksciot. 

Devold lyg esu macius ir Ogmios isparduotuvej  :hm: 

Diena didele bleka kugelio iskepiau, su ta mintim, kad rytoj per pietus liks... Nei gabaliuko neliko  :wacko:​ 

Atsakyti

Na, va, pasižiūrėjau, tai jeigu norėčiau, tai tik šito rinkinio : https://narplioju.lt...balu-rinkinys-s . Kai nebežinosiu, kur pinigus dėti arba isitrauksiu iš už knygų lentynos voke užkritusius 150 eur nuo 2015 metų :). O lentyna per visą sieną ir pritvirtinta. Tai nebent kada remontą kapitalinį darysim...

Mano mezginių situacija - kojinės galą reikia siūt ir bus baigta, itališkam užbaigimui reikia žiūrėt youtube ir vėl bandyt griebtis adatos :). Arba pradėt ką nors naujo... Visi variantai nedžiugina, nes negaliu tiesiog imti ir megzti prie serialo... Na, nebent kojinę elementarią pradėt, būtų dovana kokiam vyro broliui.

Atsakyti

oi Restar, as tavo vietoj jau buciau ta lentyna judinus  :D 

Atsakyti

Naujas vaizdinys sąvokai "paslėgti pinigai" :4u:​ 

Atsakyti

Kaip tik radau vakar voką su pinigais  :rolleyes:

Baltas vokas, jokio užrašo, viduj du nemaži pinigai. Buvo užkištas tarp senų pusiau neveikiančių mobiliakų ir jų pasibaigusių garantijų.

Musėt senis Kalėda pasiklydo  :lol: 

Atsakyti

Dėkui visoms pasisakiusioms, ypač kas liečia trumpuosius, patvirtinot mano abejones, o kad chiaogoo noriu, tai faktas, nes turiu trijų dydžių, nu ir kaip Nitė sako Mersedesas👌belieka protingai susikomplektuoti.

Prisiveikiau reikalų. Taip norėjau išsikepti naminės duonos, pradėjau makaluotis raugą, blyn 5 dienas su juo terliojaus, jau lyg ir ėmė kvepėt juom, kažkiek kilti, nu gi pamaitinau dar miltais, pamakalavau ir norėdama nukrėsti nuo šaukšto likučius barkštelėjau į stiklainį, barkšt ir pasipylė šukės, ką gi trukt už valdžių, vėl iš pradžių. 

Atsakyti

Waidav - kad absoliučiai neįmanoma, ji gal 6 ar daugiau metrų pločio, dar su dugnu, stalčiai, pritvirtinta, žodžiu, nepajudinama. Geriau jau užsidirbti :). Ir dar... labiau noriu tikėti, kad jie ten ir guli, o ne vaikas pavogė.  Ramiau ant dūšios taip :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 09 gruodžio 2019 - 20:32

Mezgu antrą riešinę ir pradėjau kepurę.

Visą dieną mokiaus, dar du susitikimus ingrūdau, dar vieną darbinį ir vieną  :wub:  :wub: ryt prieš renginį  :wub: 

Prieš vakarėlį atsišviežinau pedikiūrą. Man baisiau už benuaugatį gelinį (nuo pirmo milimetro) tai tik kojų pirštai, "apkabinantys" atviras per trumpo pado basutes.

Atsakyti

oi Restar, as tavo vietoj jau buciau ta lentyna judinus  :D
Aš mintyse bent kelus būdus pasiekti tą voką išbandžiau  :D  Restar-tu tikra, kad jis dar ten?

Jau paskaičiau, kad turi vilčių :D

Ir pilnai tikiu, kad nepasiekiama.

Dar mintis kankina, kaip jis ten pateko :D

Vaikystėj pamenu kaip mama pametė voką su 600 rublių... bet jo taip ir neradom, net kraustantis. Įtariu, kad kažkas rado anksčiau

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 09 gruodžio 2019 - 20:31

Tą rinkinį turiu ir noriu dar to kito kur Nitė turi

Tik trečiukus dasipirkau nes rinkiny nebuvo o man einamiausi..ir vis dar nenoriu kitais jokiais megzt

Atsakyti

Išsikepiau duonelę iš migdolų miltų, su provanso prieskoniais

Vaiks jau nosį pakabino irjamreik 😆

Atsakyti