Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

kaip siuvimas iš skiaučių, taip ir mezgimas

 

aa8c1c03972877cb04ee3bfecc9b4235.jpg

Atsakyti

Mes su Gyčiu šiąnakt pilnaties paveikti. Jis tik 1 val užmigo. Aš nuo 4 iki 5 ryto interneto platybėse nardžiau.

Vėjo nėr. Tarp procedūrų išsivesiu vaiką pasivaikščiot :) 

Atsakyti

nu visai su akim blogai...

čia skylutės ar karoliukai?

Kuroooliai :) 

Atsakyti

aš su karoliais vis mintį brandinu, turiu išardytą kašmyrinį megztuką ir galvoju kažką paprasto bet puošnesnio

tai mintis tokia -apvalus reglanas su karoliais platinimo vietose ar kaip juos išdėliot

Atsakyti

Qqte, juostotas violetinis, kur jsu ne mano, buvo planuotas pilkais skirtingo dydžio karoliais dekoruot. Bet taip ir nenuvažiavau iki karoliukų skyriaus. 

Atsakyti

Maitinausi gal pusmetį be glitimo. Niekas negerėjo.
Tai kai jau buvau to glitimo atsisakius, tai visai nesunku buvo ir tą keto mitybą pradėt.. ne raketų mokslas gi.
Pirmą mėnesį tikrai buvo sunku. Ir tas "gripas" man buvo ryškus ir tulikas užkaltas lentom :D
Bet turėjau gi aš su kuom pasitart :rolleyes: t.y. mama man patarinėjo, ką daryt vienokiu ar kitokiu atveju.
Uošviai vis pašiepia lengvai mane, bet palaiko MB. Sako ne jiems gyvent o tau.

Valgau visas daržoves, mėsą, žuvį, pieno produktus.

Jei prisireikia kokio deserto - pasigaminu žele pagal Ingriduškos idėją :D


Per keturis mėnesius buvo balius-festivalius, tai valgiau viską. Nes norėjosi paragaut ir naminio šakočio ir naminio pyrago. Bet po to savaitę ėdė rūgštys ištisai, skrandį skaudėjo, buvo bloga, skaudėjo galvą. Nu beveik kaip pachmielas :D
Tai artėjant Kalėdoms, abejoju ar "nusidėsiu". Vien dėl prastos savijautos.

Atsakyti

Laba diena  :4u: 

Liko kokias 7 dienas išgyventi.  :unsure: Šiandien visai kosmose - vos Vaivos pati nenumušiau, sustojau prie mokyklos, atsibučiavom ir...pradėjau važiuoti, neapsižiūrėjusi, kad jinai dar normaliai neišlipusi...  :oh:  

Atsakyti

Kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių :). O yra teorijų, kad perdaug gyvulinių baltymų negerai...

Žodžiu, reikia vaikščioti po tas bažnyčias, kol savo rasi. ARba, jeigu tinka esama, tai perdaug ir nesiblaškyti.

Atsakyti

Laba diena  :4u:

Liko kokias 7 dienas išgyventi.  :unsure: Šiandien visai kosmose - vos Vaivos pati nenumušiau, sustojau prie mokyklos, atsibučiavom ir...pradėjau važiuoti, neapsižiūrėjusi, kad jinai dar normaliai neišlipusi...  :oh:  

:4u: esu ir aš taip padariusi....

Atsakyti

Visur be fanatizmo :victory2: 
Man pvz., mėsa beveik privaloma. Nes geležis visą gyvenimą per žema.
O niekur kitur tiek jos nėra kaip mėsoj.

Atsakyti

Oi, Lace :4u: , ačiū Dievui, kad gerai baigėsi. Man primena, kaip aš numušiau šlagbaumą po sriubos su tavim PJazz kažkada, ir kaip šį pavasarį vos nenukirtau, sukdama į kairę prie namų, tokio pačio dydžio mašinos, kaip savo. Aš jos nemačiau VISIŠKAI, gerai, kad žmogaus reakcija buvo gera... Tokio lygio nuovargis ir autopilotas buvo, kad pakraupau... Tai visai suprantu tavo dienų skaičiavimą :4u: .

O man šiemet įtartinai ramu. Tik mergičką į choro repeticijas pakitusias reikia laiku išsiųst.  O pati gana ramiai tvarkausi, planuoju kitų metų renginius.

 

O aš ir valgydama mėsą tos geležies niekaip neturiu pakankamai... Kartais pagaunu save, kad ne tik laiptais užlipt, bet ir liežuvį apverst sunku.

 

Vakar pasidariau sojų vaško žvakę su eteriniais aliejais ♥. Šiandien pasiimsiu iš bibliotekos, bus dukrai prie dovanos, nes kaip tik jos sąraše buvo. Smalsu nusiprikti dar to sojų vaško ir dar pasigamint, nes norisi tik natūralaus vaško, ne parafino žvakių.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 12 gruodžio 2019 - 10:52

Lace, šiaip įdomu, kodėl tavo metų galas toks įtemptas? Suprantu visokius pardavimus, buhalterijas, kurie turi pasiekt planus, uždaryt metus ir pan. O kodėl HR įtempta? 

Atsakyti