Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Jaučiat, ateina ingriduska ir bukvaaaaliai įslenka. Nepastebėta. Tiesiog matau tai!!!! 

Atsakyti

Zuviukai, man ir kita savaitė geriau.

Gyvenu tokiom stipriai filosofinėm nuotaikom.  Vyrs per Kalėdas paskaitė horoskopą, kad man palanku keist darbą šiais metais. Gyvenimas parodys.

Atsakyti

Jaučiat, ateina ingriduska ir bukvaaaaliai įslenka. Nepastebėta. Tiesiog matau tai!!!! 

:D gali ji slinkt, sėlint ar šliaužt - nepamatys tik aklas  :D 

Atsakyti

Liniuka, tik biškį????

 

Jei tai būtų savaitgalis pirty, tada būtų labai. O kai tik valandėlė prabėgom, tai biškį  :B

Atsakyti

:D gali ji slinkt, sėlint ar šliaužt - nepamatys tik aklas  :D 

Ypatingai jeigu šliaužtų :D​ 

Atsakyti

Oi šliaužianti, nepastebimoji Ingriduška😅

Atsakyti

Pralinksminot :).

O aš turėjau beveik surprise party, taip netikėtai, kad nebuvo kada subjurt visai. Žinokit, teko patikėt, kad esu labai mylima.Be to, kad namie kiekvienas su didele rožė ir prie jos vyro išrinkta dovanėlė atėjo, tai dar užgriuvo dukterėčios su glėbiu rožių ir tortu. Tai tas pasidengiantis stalelis tikrai išsipildė - 3 tortai net buvo!

O dabar jaučiuosi išnaudojusi 2iejų dienų žodžių limitą, jėgų 0. Gal seriją pažiūrėsiu neužmigus... 

Atsakyti

Restar puiki diena, tokia šviesi ir aš ir taip žinojau kad esi mylima, brangi.

Labai graži dienos pabaiga. Vyras malačius

Gadgetai, nu tai ko čia aš dabar negaliu įslinkti, kaip koks šešėlis prisiderinu ir slenku.

Vat ropijant tai iškart parištų🤣🤣🤣

Atsakyti

Nepatikesit.... Pas mane mezgimo būrelis. Ugnė mokosi uždėti ant virbalo akis, Lukas iš vaselio ledą daro, suka siūlus ant vaselio. Tik aš guliu ir iš ropojancios Ingriduskos juokiuos

Atsakyti

Oj kvyy prijuokinot

O man kablys kablevičius, mezgu tą savo balachoną ( nu alyvuoginę slyvą) prisimatavau ir noo greičiau pabaigt

Aišku balachonas didžiulis bet man vis dar jie patink

Atsakyti

Viena susinervinus jau rėkia, vaikiną kambarį siūlais suka. Greit veiklos pasikeitė.

Atsakyti

Ingriduska, reikia ne įslinkt kaip šešėliui, o efektingai ir užtikrintai įsiraut :D Tada tikrai niekas nepagalvos, kad tavęs ten neturi būt :D​ 

Atsakyti