Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

niuma, su gimtadieniu! :dovana:

 

mano maža patirtis su aleksiuku sako, kad iš 5 siuntinių, 4 gavau į LPexpres, o vieno turėjau į paštą eit. Kodų neprisimenu, nors bandžiau žiūrėti. Prisimenu, tik kad su vienais buvo galima matyti kažkokius siuntinio judėjimus, su kitais ne.

 

Padėjo laiko pasukimas, atsikėliau šiandien prieš darbą ir apėjau 4,5 km. Mažiau nei 7, bet geriau nei nieko. Dar kažkaip blaškausi, neįsidirbu iš namų, toks keistas jausmas. Lyg savaitgalis, lyg dirbti reikia...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 26 spalio 2020 - 10:26

niuma su tavo diena :)

ingriduk, mano patirtis su aleksiuku sako, kad kai buna gale EE, siuncia  per estija, ir gaunu i  omnivos pastomata :)

megztinuko kunelis baigtas liko rankoves... o tada jau reiks sukt siulus dukros   chalatukui

Atsakyti

Dingo namie internetas  :oh: nei televizijos  :oh: 

Dėl kodu nežinau, neužfiksavau.

O moliūgų rinkimas tikrai kaip grybų atrodė, žolėse nesimato.  :D​ 

Atsakyti

Ką skanaus darote valgyti iš moloiūgų?

Atsakyti

Labas rytas  :D 

Niuma-mylėk ir būki mylima! Su švente!

Ingriduska-aha, kaip ir Lusasita-EE dažnai į Omnivą įkrenta, jeigu tokia yra šalia :D 

Bet jei tu į UA siunties, tai kažin ar ten Omniva dirba ir ar  Estija yr tarpinis punktas. Tau reiktų su UA siuntikais šnekėtis kas per kur gauna. Pvz čia , Karaliaučiuj laaabai mažai yr paštomatų, tai visi siuntiniai per paštą. Kurjeris dažnai papildoma kaina.

Vakar atsigulus atėjo nušvitimas, kad reik ardyt Čaiką. Iki pažastų. Nes vistik su rankovėm ne kas. Nors vieną numezgiau. Dar būt šiaip plati, tai gal ir būt visai normaliai, bet po pažastim tokia negraži raukšlė metasi. Kad išskalbus susidėliotų, maža vilties.

Bet aš noriu megzti pynes!!! 

Tai vat esu apmąstymuose ir ginčuose su savimi.

Atsakyti

Man moliūgai labiausiai patinka tiesiog sutarkuoti + citrinos rūšties, česnako, kajeno, aliejaus. Salotos, galiu valgyt apsivalgyt. Kartais išverdu moliūgų sriubą, bet nežavi ji manęs. Dažniau pridėdavau dėl masės į lęšių pomidorų sriubą aštroką, buvo kažkada visų skaniausia, bet panašu, kad praeitam sezone atsivalgėm. Reiks kada pabandyt išvirt dar.  Cukatų nebedarau, nes nu cukrus ten pagrindas... Moliūgų pyragą kažkokį skanų esu seniai kepus.

Vakar kairės rankos smilių įsipjovau, kad jau įsikirpimas greit užgijo :D. Tai vakar mezgiau su pleistriuku. Vyras nepranešęs peilį pagalando :).

Atsakyti

Rastar ačiū, salotas reikės pabandyti  :rolleyes:  atsivežiau tokių nedidelių skanių, net kaip obuolį griaužt galima  :D​ 

Atsakyti

Rastar ačiū, salotas reikės pabandyti  :rolleyes:  atsivežiau tokių nedidelių skanių, net kaip obuolį griaužt galima  :D​ 

Tai ir graužk, bus geriausia :). Aš vienais metais tokiu skanius mažiukus užsiauginus 2 buvau - išvis kaip riešutų skonio, taip ir suvalgiau.

Atsakyti

Iš sudėtingesnių kartais gaminu va šitą troškinį su moliūgu.

https://www.beatosvi...oviu-troskinys/

Mano.biškį iš kitos knygos, tai su variacijom, bet esmė ta pati.

Apturėjau nuotolinę konsultaciją su šeimos gydytoja. Paskambino 20 minučių vėliau, per tą laiką aš jai bandžiau paskambinti, tai nekėlė :D  problema išspręsta, vaistai išrašyti.

Dar turiu galvos skausmą, nes reik padangas pakeist. O naujoji lankymosi LT tvarka vėl nevienareikšmiška. NVSC deja, niekaip nepriskambinau visą pusvalandį kabodama ant telefono. Na bet, vienaip ar kitaip, pasieksiu aš tą tėvynę :D​ 

Atsakyti

NVSC bandyti prisiskambinti tai, matyt, sudėtingiau nei į Karštąją liniją :). O ten bandei? Nes jie irgi konsultuoja, didesnė tikimybė vakare prisiskambinti. jau ir kaimynui taip patariau. Irgi nerimauja...  Mums domkratą ant laiptų prie durų paliko :).

Dar viena kaimynystėj gyvenanti gera pažįstama šiandien papasakojo istoriją (to paties domkrato visais kanalais ieškojau, nes nuleido padangą, o mūsiškis sode, naujoj mašinoj neradom...), kad ketino per vaikų atostogas išvažiuoti į Graikiją. Pasidarė testus už brangiai (95 eur, kad greičiau būtų) ir.... vyrui nustatė Covid. Simptomų 0. Tai jie gyvena nuosavam name ir dar atskirą butą turi, bepigu izoliuotis pagal taisykles. Nuplaukė ne tik kad atsotogos užsienyje, bet išvis šeimai teko išsiskirti... Ir dar tokiu atveju, kai be simptomų...

Atsakyti

Oho, už brangiai... nes aš dar vasarą tai 80 mokėjau. 75 testas +5 sertifikatas.

Tai man to NVSC tokiu keistu klausimu reikėjo. Ar tinka atvykstant ir norint nesiizoliuot greitasis testas :D  tas už 30 eurų. Nu nes nutarime tai nėra įvardinta, koks testas turi būt padarytas ir gautas neigiamas ats. 

Tai galiu ir apsiet nepaskambinus. Nors ten visiška painiava tam nutarime ir kažkodėl įtariu, kad ir tos mergaitės prie telefonų ne viską gali paaiškinti.

Ir išvis, šiandien esu kažkokia tai ant panikos priepuolio ribos :B lygioj vietoj. Arba nelabai. Nes jei pasikapsčius, tai vis tas covidas gadina sveikatą :D 

Atsakyti

Niuma, visa ko geriausio, tavo dienos proga !!!! :birthday2:  :happybday: 

 jau šiandien dienelė  :karsta: 

prasidėjo nuo to, kad vos pas Katuką nenuvariau  :oh: 

reikėjo man į Vilkyškius..susivedžiau į navigaciją, rodo, Vilkyškiai, Pagėgių sav... Ir rami išvažiavau... :lady: 

Ir ką... Nuvedė į Pagėgius, o Vilkyškių iš viso neberodo... :oh: 

dar pro kažkokį radarą pramoviau, taip ir nesupratau, fotkino, ar ne ( ten tie, kur aukštai ant stupo pakabinti)....ir kiek viršijau nebežinau, nes nebemačiau buvo balta lenta, ar nebuvo... :fool: dar baisiausiai persigandau, kad dabar teisėms kapiec, bet lyg 50 reikia viršyt?... :hm: 

tada griebiausi telefono, kadangi jau vėlavau, tai po greitaja pažvelgiau, ir nuvariau, aišku, ne ten-žiū  :blink:  :blink:  :blink: muitinė, vadinasi-pasienis....

galiausiai, radau tuos Vilkyškius.... ten- atskiri niuansai...

žodžiu, galva kvadratinė.... Bet Tauragėje, toje Vilkyškių parduotuvėlėje nusipirkau tą varškės dertuką, dabar geriu kavike su juo, ir pradedu atsigauti...

Atsakyti