Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Autonominė nervų sistema :hihihi:​  tipo, nepriklausoma

Atsakyti

Lace, o aš noriu tau suteikt vilties, kad nebūtinai blogės :) man turbūt kaip qqtės tėčiui- anksčiau buvo žymiai blogiau. O dabar situacija gerėja. (Na tik po vakarinių nesąmonių pavalgymų rytais jaučiu. Bet tada žinau, kad pati kalta). 

Atsakyti

Tai va aš galvoju kad tėtis jau nesėdi snt vaistų nuolat lyg ir.

Beje jei problema tikrai dėl padidėjusio rūgštingumo tai jis su amžium  kaip tik ir mažėja. Bet refliuksas būna dėl kitų priežasčių. Net ir dėl per mažo rūgštingumo. Tada tikrai amžius ne draugas.

Kolegė pasakojo jai bėdos po tulžies operacijos prasidėjo.

Man ir MB buvo grynai mitybos reikalai.MB dar nuo alaus kokio gali sukilt. Man su keto praktiškai visai dingo. Dažniausia pasiskundžia vaikas po kokių blynų...

Atsakyti

Tiesa MB rytais vis dar krenkčia. Beveik jau imu varškes vakarienėm kaltint nes grynai refliuksinis krenkštimas

O gal prisiknarkia... :unsure:​ 

Atsakyti

Labas rytas 🌷

Lace, tu kartais pašaržuoji smarkokai. Kokia čia sveikos išsilavinusios europietės senatvė ties 47??? Gūdi branda, mano kuklia nuomone dyyyyrbt tau reikia, o tai neišnaudota energija refliuksija.

už tuos 47 tai ačiū 😀 deja, šešta dešimtis jau man beveik metai kaip prasidėjusi. 😉 nesikaršinu dar ir sena nesijaučiu, bet faktas kaip blynas - nuo tam tikro amžiaus visokie (ne)sveikatos reikalai pradėjo smarkiai dažniau apie save priminti. 😉

O savo kuklia nuomone dūrei man į širdį. 😢 manai aš dirbti nenoriu? Gal žinai tų gerų vietų, kur darbai mėtosi?  Nereikia niekam tos sveikos, išsilavinusios ir brandžios europietės 🙈🙈🙈

Atsakyti

Lace, rimtai? Apie darbo nebuvimą.

Kaip tik anoj savaitėj bendravau su viena buvusia kolege, šiuo metu bebaigiančia vaiko priežiūros atsotogas, tai sakė, gavo ne vieną darbo pasiūlymą. Jai ne 20, jeigu ką, arčiau 40. Tai mane paguodė kad nesijaudinčiau-darbo bus grįžus :D 

Ar aš taip naiviai galvoju, jog čia mano tokia specializacija paklausi :D 

Apie (ne)sveikatos reikalus-pritariu. Ir net ne sporte, ar kokiose ten procedūrose esmė. Va, apie skrandžio reikalus kaip tik vakar diskutavom :D  labai taiklus buvo Nitės palyginimas, ką jaunystėj vartojai ir (ne)jautei, ir kas vyksta praėjus 20 metų.

Beje, į temą. Gal turite kokių įdomių faktų apie geriamą kolageną. Iš neturėjimo ką veikt sugalvojau, jog man trūksta šito gėrio :D  svarstau, kaip pasipildyt efektyviai :rolleyes: 

Dar apie jaunystę-vis dar kopijuojam senas fotkes. Tai jo.... jaunystė "na lico", net pavydžiu tai moteriškei iš fotkių, kuri panaši į mane. Veido oda net žvilga, kaip kokios įtempiamos lubos :D​ 

Atsakyti

Prasidėjo renginys - tuoj galėsiu pamegzt beklausydama, kai suleisiu visus vėluojančius :).

Katuk, dabar bandau prisiminti, o tavo dukros apie kolageną ar hialluroną tave buvo apšvietę  :hmm: . Kad ne itin efektyvu? Ar kaip tik atvirkščiai... Žodžiu... Nieko nedarau jaunytsės išsaugojimui :B .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 09 kovo 2021 - 10:15

laabas

nu o man visada virškinimo sistema duodavo apie save žinot ir  pilvo ir galvos skausmais skųsdavausi, dabar daug geriau jaučiuosi, tokių priepuolių nepasitaiko beveik, nebent grybų užvalgau. Skirtumas tik kad ėdžiau ir nestorėjau :D

nu tiesa aš niekada nerūkiau ir negėriau kavos ant tuščio skrandžio, o nuo 2 alaus vemdavau toliau negu matau :D

apie kolageno naudą ar tik ne tavo pačios dukra kažkuri pasakojo?

realiai kiek girdėjusi esu tai organizmas jį tiesiog į aminorūgštis suskaido ir jas panaudoja ten kur anam reikia-nebūtinai odos grožiui. Ale bet tačiau taigi ta pati želatina ir yra kolagenas, tik pigiau :)

Atsakyti

Lace, rimtai? Apie darbo nebuvimą.

Kaip tik anoj savaitėj bendravau su viena buvusia kolege, šiuo metu bebaigiančia vaiko priežiūros atsotogas, tai sakė, gavo ne vieną darbo pasiūlymą. Jai ne 20, jeigu ką, arčiau 40. Tai mane paguodė kad nesijaudinčiau-darbo bus grįžus :D

Ar aš taip naiviai galvoju, jog čia mano tokia specializacija paklausi :D

Apie (ne)sveikatos reikalus-pritariu. Ir net ne sporte, ar kokiose ten procedūrose esmė. Va, apie skrandžio reikalus kaip tik vakar diskutavom :D  labai taiklus buvo Nitės palyginimas, ką jaunystėj vartojai ir (ne)jautei, ir kas vyksta praėjus 20 metų.

Beje, į temą. Gal turite kokių įdomių faktų apie geriamą kolageną. Iš neturėjimo ką veikt sugalvojau, jog man trūksta šito gėrio :D  svarstau, kaip pasipildyt efektyviai :rolleyes:

Dar apie jaunystę-vis dar kopijuojam senas fotkes. Tai jo.... jaunystė "na lico", net pavydžiu tai moteriškei iš fotkių, kuri panaši į mane. Veido oda net žvilga, kaip kokios įtempiamos lubos :D 

su tuo darbu tai paradoksas - skelbimų tikrai nemažai, tikrai randu kur savo CV nusiųsti, bet viskas kaip į juodą skylę, kažkodėl manau, kad tas mano 50+ nepatraukliai atrodo. Bandžiau ir ne į vadovo pozicijas aplikuoti, bet ten turbūt šalia 50+ dar ir 20+ vadovaujamo darbo patirtis baugina. 😂 kai jau visai blogai bus, sufabrikuosiu cv ir eisiu į Maximą kasininke dirbti 😉😀

o tavo specializacija tikrai paklausi, manau be problemų rasi. 😉

geriamą kolageną bandžiau - du kartus gėriau skystą (FenoQ ir Dr.Ohirra) ir vieną kartą kažkokius miltukus vandeny tirpinamus. 😉 labiausiai tai jautėsi poveikis piniginei. 😂😂😂 nei vizualinio, nei jutiminio pokyčio nepastebėjau po to vieno kurso. O keliems kursams pasidarė gaila pinigų. 😉 man žymiai labiau pasiteisino veido odai mezoterapija pas kosmetologę ir jos atitaikytos priežiūros priemonės. 😉

Atsakyti

Aga, va apie mezoterapiją vis pagalvoju. Gal reikės vėl kada prisiruošti. Tikrai poveikis buvo geras :) 

O dar smagiau, kad susiklostė taip aplinkybės, kad ta pati kosmetologė atsikrausčius į mano laiptinę gyvent. Ir mūsų mažiai- to paties amžiaus. Tai kartais lauke netgi susitinkam. 

Atsakyti

Šita o toks klausimas- o ta mezoterapija neskausminga?

Atsakyti

Kolageną tai šiokį tai tokį perku iherb. Geriu ne dėl odos, o dėl sąnarių labiau. Sunku pasakyt kiek padeda jis, kiek mankšta :mirksiukas: labiausiai patinka šalutinis poveikis - nagai  :D gyvenime tokių sveikų ir tvirtų nagų neturėjau  :nail: 

Atsakyti