Restar, o nenori lino vašeliu megzti?
Aš savo liną greičiausiai rombais megsiu, bet dar noriu vieną gėlyčių raštą išvandyti kaip atrodys.
Liniuka
pliam tos reumatinės ligos....
Nu Restar man rodoa ne pirmą kart liną keikia
man tai visai patinka jo tokia faktūra, galima legaliai netaikyt į lygumą akių.
Kažkur fotkinau savo žalius siūlus, bet nu neįmanoma realios spalvos pagaut, tai net neverta rodyt. Nu ir susisukt į pyragėlius reik, kad bent mėginukas gautųs.
Savaitgalis atiduotas namams ir vaikams. Svogūnų lysvės nuravėtos, gėlynuose piktžolės jau ima viršų
darbas vis dar užknisęs-eit nesinori iki tiek, kad šiąnakt miegojau kaip zuikis...
nemanau, kad nesugebi, tiesiog linas toks jau yra. mašina kai brūžinu didesnį gabalą, ten jau akelės tikrai vienodos, bet nuėmus ar išskalbus-vaizdo nėr
tai nedėsi plauko moheros kaip maskuotės?
Restar, o nenori lino vašeliu megzti?
Trukt už vadžių, vėl iš pradžių
. ne, šiuo metu nenoriu dėti moheros, nes nenoriu pirkti dar vienų siūlų, o jau nupirktus atidėti " ant niekados"
.
Net jeigu ir norėčiau, tai nemoku rūbo nert
. Nes nu nieko nunėrus neįsivaizduoju, kaip gabaritus atitaikyt, nertas drabužis taip ir nepasiduoda, kaip megztas. Be to - turiu jau aprašymus gi megztų, reikia tik pabandyti. Manau, kad su kiauraraščiais man visai pavyks. Turiu tik su savim susitart ir pasidrąsint
. Šiam gyvenimo etape tiesiog nebenorėjau nusivylimo, dėl to ir eina kojinės į trasą.
Katuk - esu mezgusi iš lino nesyk. Dar ir linas linui nelygus. Yra labai minkštų ir malonių
. Viskas gerai ir su tais mano linais, negerai su mano galva. ir gal rankom
. kadangi rūbas su blizgiukais, tai pretenduoja būti į šventiškesnį, tai ir keliu jam/sau didesnius dailumo reikalavimus
.
Linuka
. Visų galų bėdos prasideda su amžium... Vienom vienaip, kitom kitaip, linkiu, kad rastų, kaip tau padėti
. Eina sau, kai pagalvoji, nenorėčiau, kad atėjus senatvei, nebegalėčiau megzti...
Aš iš lino tokiu kiauraraščiu esu mezgus.
Screenshot_20260608_210852_Gallery.jpg 255,41KB
0 Parsiųsta kartų
Ir dar tokios ripsu megztos suknelės kažkada ant bangos buvo.
Screenshot_20260608_210459_Facebook.jpg 332,04KB
0 Parsiųsta kartų
Nuotraukų kokybė tai baisi, bet tik tokias turiu.
Grožiai Liniukos
. Labai ta bliuskė man
. Ar dar turi šituos mezginius?
Kai išlėkiau į miškus, tai nuėjau toliau nei planavus, puikus oras, kojos pačios nešė. Labai toli reikia nužingsniuot, kad tie 8 km/10000 žingsnių susidarytų. Užtat neliko kada megzt
.
Ryt greičiausiai neturėsiu jėgų po strateginės sesijos su valdyba, nebent labai norėčiau galvą išventiliuoti nuo visko. Paprasta ir smagu tikrai nebus.