Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

Labukas

Gyva jau ir as biggrin.gif Salta siandien pas mus.. Prasiau jad mb man langus nupurkstu tuo atitirpintoju,gal nepamirso.. Tai tik is vidaus gerai atsisildyt reiks,man labai uztraukia langus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2020 01 20, 10:23)
Labukas

Gyva jau ir as biggrin.gif Salta siandien pas mus.. Prasiau jad mb man langus nupurkstu tuo atitirpintoju,gal nepamirso.. Tai tik is vidaus gerai atsisildyt reiks,man labai uztraukia langus biggrin.gif

nu tik pašalę mirksiukas.gif pas jus šalta nebūna...
šalta ir čia...atėjau darban +13 tik termometras rodo blink.gif tai įsijungiau kondiškę ant greičio, dabar jau atrodo geriau... ax.gif bet vistiek normalios žiemos norisi.
Atsakyti
Pas mus ie +2,kaip LT -2 biggrin.gif

Ba ka,truksta ik telefu.. Bet laiko dar turiu biggrin.gif Ai,reik nunest mano grazinima,dpd isveza biggrin.gif
Atsakyti
jūra netoli rolleyes.gif
tingiu kai šunytis ax.gif švęsim gimsę kolegės ax.gif
Atsakyti
Na ka,jau namie..SUsistaciau ta lygynimo sistema...Nu man kazko nelabai patinka g.gif KAzkaip isivaizdavau,kad tu garu bus gerokai daugiau..Na islygino bliuska,gerai islygimo,bet per tiek laiko su paprastu lygintuvu as tris buciau islyginus...
Atsakyti
nu va, netiko sistema... rolleyes.gif
aš tai namie, bet ruošiuos sportuot... ax.gif
blyn, Corona virusas jau ir Tailande... blink.gif o maniškiai vasario gale išvaro blink.gif
Atsakyti