Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

QUOTE(lututė @ 2020 09 21, 09:34)
Kas tas kladimgas ?  rolleyes.gif
Pirma darbo diena. Galvoj kralikai šokinėja, šuva apsivėmęs, apsitriedęs ir apsisysiojęs, užregistravau į kietą kliniką echoskopijai, tik nežinau, ar besulauks  unsure.gif

Vargšiukas tavo ryžikas. Kaip jis kankinasi prieš galą.

Kladingas. Net nezinau kaip lietuviskai. Cia kaip išorinės apdailos lentelės. Tokios, tik bus žalsvos

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labukas

Tikrai vargsas tavo Pinkis 4u.gif 4u.gif O kada ta echoskopija bus?

As kazkuriai dienai uzsiregistravus pas dantistus,bet nepamenu kuriai ax.gif Labai tikiuosi,kad is vakaro gausiu sms ax.gif

SIandien MB jau i darba isvare,man dar laisva biggrin.gif Zole liko nenupjauta,tai veliau,kai pradzius,nupjausiu..DAr skalbiniai lauke dziusta-irgi liko nenurinkti biggrin.gif Tai va tokie planai-neskubant ir niekam nesimaisant biggrin.gif
Atsakyti
As ir pas privatų dantiata lapkritį. Vis sakiau paziuresiu dar ar mano vietine dabtiste angle dirbt pradejo. Neissiregistravau is jos, laikau dar del visa pikta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 21 rugsėjo 2020 - 13:17
Echoskopija tik ateinantį pirmadienį. Tikrai nežinau,ar sulauks.Grįžau namo pietų pavedžiot, suėdė tik kąsnelį mėsos, porą gurkšnių vandens. Nusibaigęs visai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2020 09 21, 15:05)
Echoskopija tik ateinantį pirmadienį. Tikrai nežinau,ar sulauks.Grįžau namo pietų pavedžiot, suėdė tik kąsnelį mėsos, porą gurkšnių vandens. Nusibaigęs visai...  unsure.gif

Viskas....vargšas vargšas tavo ciūcia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 09 21, 18:00)
Viskas....vargšas vargšas tavo ciūcia  verysad.gif

kol kapstosi - lai kapstosi. Maža ką...gal akmenys tulžy gali būt. Bet bet...pabliaunu jau profilaktiškai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2020 09 21, 17:12)
kol kapstosi - lai kapstosi. Maža ką...gal akmenys tulžy gali būt. Bet bet...pabliaunu jau profilaktiškai  unsure.gif

Oi, ir tu vargšė. Prarasti draugą nera taip lengva. console.gif
Atsakyti
nu ką dabar...suprasti gali, kas gauruotą draugelį turėjo. Kitiem TIK šuva, TIK katinas...
Mano kolegė po šuns netekimo buvo stipriai sugriuvus- ir spaudimas, ir širdis, ir nervai pakriiko...bliovė pusę metų, daktaras liepė kitą šunį įsigyt rolleyes.gif
Atsakyti
Ou nygovori. Nenoriu net kalbeti apie tai.
Atsakyti
LAbukas

Sunku,kai mirsta tie musu mazieji draugeliai..Jau sakem,kad daugiau nebeisigysim,bet va vel vis pagalvojam..

Na ka,mano darbo savaite prasideda biggrin.gif
Atsakyti
Nu kas diena po naujiena. Grupiokės COVID testas teigiamas.Laukiam nurodymų. blink.gif
Atsakyti
O, tai teks tikrintis dabar ar iskart karantinyotis?

As tai sedziu fotelyje ir laukiu meetingo su bosu del parodos. Kazko baisoka biggrin.gif
Atsakyti