Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

Labukas

4u.gif tik uz suni 4u.gif
O i ex asaras ne nereaguot,vyk tu ji viena karta lauk,be gailescio..

Kaip greit si savaite praleke.Konkreciu planu savaitgaliui dar jokiu,eigoj sugalvosim biggrin.gif
Atsakyti
Na ka-penktadienis ir kaip visada kazkas darbe nutiko biggrin.gif Vel sugedo linija,vel krauna viska rankom.. Automatiskai vel mes veliau baigsim,nei galetume..
Atsakyti
Tavo tas darbas tai tikra stebuklų šalis rolleyes.gif
Džiaugiuosi, kad penktadienis, nors ir ilgiau šiandien dirbsiu...vakare rentgenas mano vargšei rankytei, bet manau, kad tik bereikalingas apšvitinimas - nieko naujo man nepasakys.
Jaučiuosi pavargus, nieko nepadarius ir tik prisinervinus unsure.gif
Kolis vakar nebuvo lengvas, nors galėjau naudotis visa literatūra... bet briedas kažkoks. Tikiuosi, kad bent teigiamas įvertinimas bus rolleyes.gif
Ir tikiuos , kad gal šiandien ryžiukui bus geriau ax.gif kad galėčiau dirbt... Iš tikro vakar jau maniau, kad šuneliui jau paskutinioji ateina unsure.gif
Atsakyti
Vargšas ryžikas...
Ir reikejo gi man vakar perskaityti apie ji pries miega. Apsikniaubus pagalve tiek isiverkiau ir del ryžiko,ir del savo Rokio
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 10 30, 17:10)
Vargšas ryžikas...
Ir reikejo gi  man vakar perskaityti apie ji pries miega. Apsikniaubus pagalve tiek isiverkiau ir del ryžiko,ir del savo  Rokio

nu vo blyn... verysad.gif nu žinai, mūsų angelai gauruoti...tavasis greit užgeso, manasis dar pasikamuos unsure.gif Bet...būna ir gerų periodų, kai dar ir pažaist nori rolleyes.gif todėl nemanau, kad teisinga yra visoki "migdymai" ...visi gyvent nori. Juk dieduko nežudai, kad vėžiu serga rolleyes.gif

Nu...popiežius sakė, kad gyvūnai po mirties patenka į dangų, tai duok, Dieve, neprasilenkt lotuliukas.gif turim dabar būt labai geri biggrin.gif

Neužsigrūzink, penktadienis mirksiukas.gif Gyvenimas yra toks, koks yra. Būna ir baisiau. Skaitau Šventą Raštą ir vis pamintiju, kokia išsigimėlių šutvė buvo ta "išrinktoji tauta" laugh.gif
Atsakyti
Klajoklių tauta, atsidurusi tinkamu laiku tinkamoje vietoje.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 10 30, 19:00)
Klajoklių tauta, atsidurusi tinkamu laiku tinkamoje vietoje.

Klajoklių - plėšikų ir banditų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2020 10 30, 18:30)
Klajoklių - plėšikų ir banditų  rolleyes.gif

Laukiniai laikai tada buvo. Neveltui ju genties niekas nenorejo apgyvendinti savo zemesi - visi vijo is savo teritoriju. Čigonų taboras.

As manau tikrosiose knygose biskiuka kita testamento istorija yra. Mums ji perteikiama taip kaip nori Vatikanas kad mes tiketume.
O kad Jezus turejo žmoną ir palikuoniu - as tuo tikiu. Kaip kad ir Adomo Ieva buvo jo antroji žmona,, o ne pirmoji.
Atsakyti
As tik nesenai namo parsiradau..Dar vis bandydavau rast pateisinimu depui,kad srautas didelis ir tt,bet nu per sav du kart linija kad luztu..Tai kaip tie mechanikai taiso blink.gif

NA kad Jezus turejo zmona ir vaiku,esu skaicius.Tikiu netikiu,as is vis ateiste biggrin.gif Bet versija,kad Ieva antra zmona,pirma karta isgirdau bigsmile.gif Papasakok bigsmile.gif
Atsakyti
na, Jėzus buvo esenas, ne visai žydas. O esenų gentyje tikrai nieko nuostabaus nevedę, mąstytojai. Buvo laikoma pliusu. Tai tikriausiai taip ir buvo. O teorijos... šiandien py*** sugalvojo, kad Mikelanželas žydras buvo. Nu vat katras jau su juo miegojo iš tų žinovų.. lotuliukas.gif
Atsakyti
TAs ir yra,kad anais laikais niekas negyveno,kazkokiu uzrasu irgi neabai islike..O kiek visokiais viduramziais kiekvienas pagal save aiskindavo..Yra net toks kaip anegdotas-perrasineja vienuoliai sventas knygas,vienas isipraso,kad is originalo perrasinetu,o ne is jau kazkokieno darbo..Sedi raso ir apsiverke..Kiti klausia-kas nutiko?
-Cia parasyta-CELEBRATE(svesti) o ne CELIBATE...
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif geras anekdotas... OK. Varysiu gult, ryt anksti keltis. Važiuosim su sese žvakeles degiot ant kapų rolleyes.gif
Atsakyti