Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

a, tai jau niekur nedingsi...Įdomu, kaip manosios laikys, pirkau nebrangias, nes brangių neįkandu.Bet visiškai naujas rolleyes.gif Gerai, diedai patarė, kad geriau ne brandas, o metai gumai biggrin.gif
Atsakyti

Labukas

Mb pramiegojo i darba biggrin.gif Jis iseina anksciau nei as keliuosi, o pabudo su mano zadintuvu biggrin.gif Tai tik nusiprause ir pro duris,nei valges,nei si** biggrin.gif

Darbo tiek,kiek man patinka biggrin.gif Tureciau kokia 13h pasibaigt mirksiukas.gif

Tai as irgi pirkau nebrandines, papiguskes biggrin.gif juk vel tuoj suvazinesiu jas..
Atsakyti
O aš keliuosi šuns vedžiot... unsure.gif
vėl blyn bele kada, bet gerai - sugalvojau prieš darbą užbėgt LIDLan bandelės prie kavos...nu ir maisto maišiuką sakau mašinoj padėsiu...išeinu - ajomajo, visa apšalus. Spaudžiu pultelį - a nifiga, neveikia. Suku raktą durelėse - pradėjo kaukt, kad reiktų išjungt blink.gif Dar ir durelės prišalę...Nu žodž...kažkokiu būdu ten išjungiau, kol nugrandžiau visus ledus blink.gif
Tai bėgau į raktų dirbtuvę prie darbo, pakeitė pulteliui batarkes, žiūrėsim, kaip vakare veiks. Tikiuos nereiks kaukiančios stumtis į kalną, namo tongue.gif
Aš nebaisiai daug važinėju, nuo darbo iki namų man 10-12 min kelio, tik savaitgalį gal varysiuos kaiman, reik ant savo brangučio kapelio rododendrą pasodint - nupirkau kuo gražiausią, tik nežinau, kaip prigis. Bet gal prigis... ax.gif
Atsakyti
O tai kaip cia?IS namu nebuvo uzsalus ir paskui staigiai atsalo?
MAno masina pilnai elektrine.Turi privaluma-paspaudi mygtuka ir ji pati prisyla,kol namie kava geri mirksiukas.gif Bet kai elektrine,tai visokiu sensoriu irgi pilna..Veziau geles.Jos buna kaip ir vandeny pamerktos.Uzrista,neisbega tas vanduo dazniausiai,nu bet karta eme ir isbego..Ir uzbego ant sensoriaus,kur rodo ar galines durys uzdarytos..Vnz-masina cypia,durys,nors ir uzdarytos,o rodo,kad atidaros..Kol kas neuzrakinu centrinio,tol negaliu atidaryt galiniu duru,o centrinis neuzsirakina,nes gi rodo,kad tos durys atidaros...Vnz..Sluosciau,valiau,dziovinau...Kol veik pradejo...

As jau namie.Verdu sriubyte.Yra dar ir cebureku,bet kazkaip lengviau noriu biggrin.gif Nors gal po sriubos ir cebureku uzsimanysiu biggrin.gif
Atsakyti
ne staigiai užšalo, per naktį biggrin.gif
sėdžiu pačioj neįdomiausioj paskaitoj...atsiskaitinėja mergos, man irgi tas pats gresia kitą savaitę tongue.gif
Atsakyti
Ai,tai LIDLas salia?Nes kazkaip supratau,kad nuvaziavai iki LIDLO,o paskui radai masina uzsalusia biggrin.gif

Atveze ciuzini bigsmile.gif TAi gerai,kad jau namie buvau biggrin.gif O sunkybe.O supakuota i nedidele dezute biggrin.gif Gerai butu uztysti i antra auksta,isskleisciau,issipustu iki vakaro..Bet toks sunkus,kad nepakeliu..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2020 11 26, 19:32)
Ai,tai LIDLas salia?Nes kazkaip supratau,kad nuvaziavai iki LIDLO,o paskui radai masina uzsalusia biggrin.gif

Atveze ciuzini bigsmile.gif TAi gerai,kad jau namie buvau biggrin.gif O sunkybe.O supakuota i nedidele dezute biggrin.gif Gerai butu uztysti i antra auksta,isskleisciau,issipustu iki vakaro..Bet toks sunkus,kad nepakeliu..

Lidlas man per kelią perbėgt biggrin.gif
Tai čiužinys ne spyruoklinis ? Lateksas ar puta ? rolleyes.gif Nu tai šiandien išbandymas ? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2020 11 26, 17:36)
Lidlas man per kelią perbėgt  biggrin.gif
Tai čiužinys ne spyruoklinis ? Lateksas ar puta ?  rolleyes.gif Nu tai šiandien išbandymas ?  wub.gif

Jis ten ar 5 sluoksniu biggrin.gif Yra ir spyruokliu,ir kazkokiu kitokiu spyruokliu,ir toperis is memory,ir visas uzvalkalas nusiima mirksiukas.gif Bet juos fabricnai susuka,suvakuumuoja ir i deze mirksiukas.gif
Greit atsigavo,jau issipute mirksiukas.gif

Va toks mano mirksiukas.gif
https://www.costco.c...octasmarthybrid
Atsakyti
e, nerodo. Sako access denied biggrin.gif
Bet kaip čia ką...spyruoklės yra, o į dėžutę susuktas...nu mistika rolleyes.gif
Atsakyti
O dabar?
https://www.dormeo.c...d-mattress.html

Na taip,cia UK kazkaip susuka tuos matrasus.DPD kartais irgi veza matrasus,tai visi susukti buna..
Atsakyti
Čia tokia kaina ??? blink.gif Ale brungiai biggrin.gif
Jo, matau dabar biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Salta...tik 1..Masina jau ijungta,kad pati prisiltu biggrin.gif

As nemokejau tiek biggrin.gif Pirkau is to pirmo saito,ten daugiau nei dvigubai pigiau biggrin.gif
Siandien pas mus juodasisi penktadienis ir ka-tas ciuzinys dar ant 60£ pigiau dabar biggrin.gif Paskubejom biggrin.gif
Issimiegojau gerai,patiko jis man mirksiukas.gif Tik jei cia skaitos pokietis,tai koks tada minkstas?Ikrenti is vis iki dugno?Is tikro tai taip idomiai-nugara lygtai auksciau,sikna labiau idubus..Mes nors ir turejom ta memory ciuzinuka,bet ant jo taip nebudavo...

Ai-pagaminta lenkijoj biggrin.gif
Atsakyti