Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

As apie lenkiska maista biggrin.gif

MAno odine sofa irgi suns sudraskyta...Net ne mano,nes as ju neturiu..Atvare kazkada draugai su versiniu sunimi,tas pas juos ant sofu miega,tai ir pas mus iskart uzsoko,nors niekas jam ir neleidoo..O nagai arkliniai ir perreze visa oda..O su laiku toj vietoj is vis nusinesiojo...
O va katina turejau,nei karto nera idreskes...Katinas tik uzuolaidas suvares,bet irgi netycia-muse pasimaise biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2020 11 27, 16:24)
As apie lenkiska maista biggrin.gif

A biggrin.gif

Dar nuo lietuvos laiku jokiu lenkiškų mėsų neperku. O del varskes trenktis bbž kur i litvinę - tingisi. Man Asda arciausiai.
Atsakyti
man reumatologą vėl atšaukė blink.gif blt blt, ranka negydoma blink.gif užpypino juodai...
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2020 11 27, 16:39)
man reumatologą vėl atšaukė  blink.gif  blt blt, ranka negydoma  blink.gif užpypino juodai...

Bet tai kaip tau nepasisese su ranka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 11 27, 18:44)
Bet tai kaip tau nepasisese su ranka  unsure.gif

nu taip...kai susibalvoninau, uždarė pirmam karantinui, paskui kažką a lia bandė daryt, dabar gydytoja dinderį muša blink.gif
Atsakyti
NA jo,siuo metu sirgt nelabai galima...
Sakiau,kad atsauke man stomotologa?Tai gerai,kad neskauda man to danties..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2020 11 27, 18:17)
NA jo,siuo metu sirgt nelabai galima...
Sakiau,kad atsauke man stomotologa?Tai gerai,kad neskauda man to danties..

Mano irgi neskambina, o turėjo. Pati paskambinsiu, paklausiu kada atvaziyoti biggrin.gif
Atsakyti
MAniskiai tai diena pries visada arba paskambina arba sms paraso..Tai va,paskambino,atidejo grudzio 12..O as per vargus laisvadieni vos issimusiau..NA nieko,jau parasiau,kad galesiu dirbt,tai apsidziauge menedzeriai biggrin.gif
Atsakyti
tai nežinau, pirmadienį reiks skambintis...nes per vėlai pamačiau žinutę. Žodž užknisa. unsure.gif
Atsakyti
Labukas

PAbudau anksciau,nei siaip keliuosi biggrin.gif Na nieko,yra laiko internete pasedet biggrin.gif Skaneris irgi dar neuzsikrove,tai nezinau,kiek to darbo bus siandien...Na tikiuosi koks 100-120 biggrin.gif

Planu vakarui jokiu.Nes ryt irgi i darbuka..Tai gal tik i kokias maistines nuleksim ir viskas..reik suziuret grazinimus,nes ir maudimkes kelnaites netiko,ir liemenukas,reik atspausdint grazinimo lipdukus..
Atsakyti
Aš tai irgi atsibudau 7, gal prieš 7. Kava, pusryčiai, maisto pardės.Kaime buvau, pasodinau rododendrą...sninga, o aš - sodininkė, blyn biggrin.gif
Su kaimyne kavos išgėrėm ir štai namie, verdu kopūstienę su kauliukais, kopūstus likusius sukroviau į sloikus, išnešiau balkonan. Truputį pasimokysiu, truputį gal teliko pažiūrėsiu...žodž, laisviau šiandien.Dar reik gal mašiną nusivaryt nusiplaut išsisiurbt - po kaimo kelio, murzina, o viduj dar ryžiko plaukų...nebereiks jau unsure.gif išėmiau šuninį sėdynės apdangalą...bet gal ryt...nežinia, koki čia bus orai rolleyes.gif
Atsakyti