Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

oras be ryšio ir šiandien. Reiktų važiuuot mašiną nusiplaut. Tingiu... tongue.gif Žiūriu Oliverio laidą...bet š, ne mano.Daržovių patiekalai biggrin.gif aš ne karvė, kad žolę ėsčiau rolleyes.gif geriausias vegetarinis patiekalas - lašiniai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2020 11 29, 11:09)
oras be ryšio ir šiandien. Reiktų važiuuot mašiną nusiplaut. Tingiu... tongue.gif Žiūriu Oliverio laidą...bet š, ne mano.Daržovių patiekalai  biggrin.gif  aš ne karvė, kad žolę ėsčiau  rolleyes.gif geriausias vegetarinis patiekalas - lašiniai  biggrin.gif

As irgi neziuriu jokiu šefu programu.
Ir sakiau daugiau tikrai neisiu i ju restoranus daugiau. Buvau Ramzio restorane, jau kazkada pasakojau, tokios neskanios zuvies dar nebuvau valgius. Viska palikau.

Nu kaaaaaa...reikia keltis....ir caryt vyrams pusrycius darytis. Prisipirko vyras tokiu sodo plyteliu,kad as net nepakeliu vienos. Tegu tasosi patys biggrin.gif nes iskrauta tai prie namo, o viska reikia sunešti i sodą.

Atsakyti
Labukas
o as dirbu, jau beveik ipusejau biggrin.gif

Mes Oliverio restorane buvom, irgi labai neskaniai pavalgem..

O is laidu tai paziuriu tokia Master shef- ne tiek ka patiekalus daro, ten toks kaip realybes shou..
Atsakyti
tai pas Oliverį mano draugelka irgi žuvį valgė...sakė suplojo bele kiek, o ten kažkokia mikroskopinė kylka be skono biggrin.gif Man atrodo, tie didieji šefai iš dideliio rašto išeina iš krašto ir tiek...kažkada per TV Oliveris salotas darė...apelsinai su svogūnais...bežiūrint supykino doh.gif lotuliukas.gif
Va kiek žiūrėjau ir pagal jos receptus gaminau-tai labai labai...Anna Olson. Konditerė, bet jos receptai gyvenimiški, sąlyginai paprasti ir labai elegantiški... ax.gif
Sakiau mašiną išsisiurbsiu nusivarius...nu kaip čia pasakius...siurblio galingumas tai turbūt pirstelt galingiau gaunasi...pabandžiau ir nutariau -neee...geriau sulauksiu pavasario ir nuvarysiu, kad kažkas išvalytų saloną. ax.gif Dramblio gal nekainuos.
Atsakyti
As turiu toki masinini siurbli nusipirkus, kur i prikurke isijungia. Irgi pabruzint reikia, bet vis greiciau, nei kad nestis namini siurbli, jungt per prailgintuvus arba atodarinet langus biggrin.gif Bet pas tave daug likusiu plauku, tai jo, geriau profesionaliai.. Pas mus toks paprastas masinos nuplovimas, vidaus issiurbimas, langu isvalymas- 10£. Jei nori, kad jau ten sedynes pacias isplautu, tai kazkur 50£..

verdu saldytus cepus, nes tingiu ka gamint biggrin.gif Dar stiubos pravirsiu, cia kad ryt butu ka po darbo is kart pavalgyt biggrin.gif Dar istraukiau nukaulintos vistos, bet dar nesugalvojau ka darysiu.. Na vis tiek ryt tik atsils biggrin.gif
Atsakyti
Oi, aš pridariau silkės, iškepiau obuolių pyragą, dar kas būna metų įvykis-miltinių blynų keptuvę vakarienei biggrin.gif
Pasižiūrinėjau, kiek salono valymas kainuoja...jei drėgnas cheminis-50 eur, o jei išsiurbt saloną, bagažniką, dulkes nuvalyt - kažkur apie 20 eur. Pažiūrėsiu, gal kitą savaitę ir išsivalysiu...kol kas bus gerai. Referato parašiau vieną lapą...reikia 12... biggrin.gif Nu OK, pabaigsiu filmą žėt, dar kokią valandžikę parašinėsiu, paskui-gan. Dar kažką pavėpsosiu ir gult...
Šiandien plotkelę parsinešiau-prasidėjo Adventas...Taigi ramaus laukimo, draugelkos 4u.gif 000059.gif
Atsakyti
Labas rytas,
kava garuoja biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

kelkitės, zoselkos biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Kava isgerta,tuoj darban varysiu biggrin.gif Be iseiginiu dirbu biggrin.gif Ir dar lygtai si sestad reik..
Siandien mazoji parskrenda. Net nezinau ar reikia jom karantinuotis..
Atsakyti
oho, Marytė Melnikaitė biggrin.gif
Aš jau šiandien galvoju, kad man jau reikia išeiginės tongue.gif Kažkaip labai tingisi nuo pat ryto... tongue.gif

Nu nieko, kažkaip...užtat sausį atostogos nuo mokslų, turėsiu bele kiek laisvo laiko... biggrin.gif Tik jei galvosiu galva, pradėsiu magistrinį rašyt biggrin.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif
As tai siandiena darbais saves neapsikrausiu, sakiau. Pasikeisiu patalynę, pagulesiu vonioje ir padirbesiu prie žiedo truputi. Viskas. Vakarienės nekliukinsiu - nuo vakar liko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 30 lapkričio 2020 - 12:19
O aš šiandien čili sriubos virsiu vakare ax.gif greitas darbas - kukuliukus susuki, ryžiai mirksta, pupelių susipirksiu pakeliui namo, šaldytų daržovių, česnako, čiliuko ir vualia - skanumėlis biggrin.gif
Parodysi grožius, kaip pabaigsi ? rolleyes.gif
Atsakyti
As tai kaip skaniai priėdau dabar pusryčių biggrin.gif . Ant minkstos barankos/toustuko uzsitryniau avokado ir uzsidejau akystai pakepta kiaušinuka biggrin.gif

As tau galiu progresa parodyti biggrin.gif
Giega, atsimeni kalbejom apie kodel nesinorisi biggrin.gif perdirbineti aukso. Buvau ikelus nuotrauka kur jau apreminimus issipjausciau akmeniui. Nepatiko. Sulydziau. Dabar vel padarysiu plokštele ir vel pjaustysiu. Ir vel kiek nusipjaustys dulkių/drožlių. Vieni nuostoliai biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Jau reikia keisti volus, desimtmeti atidirbo i to chlieb. Uzsisakiau naujus....pusšimtis....jooooo.... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 30 lapkričio 2020 - 14:26