Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

QUOTE(lututė @ 2020 12 01, 19:50)
biggrin.gif  ane...nu kad iškoliosiu ryt registratorę, nieks nuo to nepasikeis...mažu paprašysiu gydytoją pakeist... ax.gif

Bandyk.
Atsakyti
Nu blyn,keikia cia ta UK medicina,bet kazkaip viska gaunam..O LT va jau kelinta karta atsaukia appoitmenta...
MB ir greitoji i namus atvaziavo,nors nei koks mirstantis,nei ka,siaip pasitikrint sirdi norejo ir pasiskambino paklaust-kur geriau siuo metu vaziuot-i ligonine ar i kokius centrus...O jie te-ir atsiunte greitaja biggrin.gif
Siandien del darbo kazkokia ala medicinine praeit turejo-ok,viskas dirba,jokiu problemu biggrin.gif

JAu gavom Sms,kad ir ryt biziakas baisinis bus,ir kad vel visa savaitgali dirbt reiks..O as tikejaus bent sekmad laisvo biggrin.gif
Atsakyti
Gal daktarytė pati kovidu suirgo ? Nors šita visad simuliantė buvo, tai nežinau... rolleyes.gif
Atsakyti
labukas

Saltoka pas mus.. Isimeciau dar tokia liemene, nes ir vejas siaurinis lygtai ir lietu zada, tai kiaurai traukia..

Bankrutuoja tokia didele parduotuve Debenham.. Vyksta labai didi ispardavimai.. Kad papult i internetini ju puslai, stovet eilej reikia biggrin.gif Mebeturiu laiko jau..Varau darban.. 188... cia jau ir man labai daug..
Atsakyti
Pas mus irgi ne pavasaris...kol atsigrandžiau langus mašinukui ryte... tongue.gif reiks savaitgalį maksėj nusipirkt šepetuką ir naują gremžtuką, nes senasis jau pavargęs.
188... blink.gif kosmosas kažkoks.
Eilinį kartą tingiu dirbt...dar kai durnė pamiršau juodraščius, būčiau darbe referato kiek susivedus tongue.gif
dar turiu tokį pedantą klientą, gal 2 mėnesius DERINAM kažkokius šūdus...tai +5mm, tai -5 mm... tris virtuves didžiausias būčiau į gyvenimą paleidus, ką su jo nesąmoningom spintelėm vargstu... blink.gif
Atsakyti
Pavargau...177 issiveziau..Keliu nebuvo,kelis kitiems vairuotojams atidaviau,nes dezes,nors ir lengvos,bet dideles,jei tokia ideciau,tai puse masinos iskart biggrin.gif
Bet kaip nekeista,visai viska greit pasidariau mirksiukas.gif 16h jau link depo vaziavau mirksiukas.gif

Issiviriau koldunu.MB irgi sakiau-ka rasi,ta ir valgysi,o tai jau tikrai nieko nebegaminsiu...Tikiuos,kad ryt bent biski maziau bus...

GAl Rolandas biggrin.gif Nors nesake,kad keicia baldus..Jis irgi uzkietejes pedantas,kai namie remonta dare,pakeite kelias meistru brigadas,nes vis neitikdavo..Ten spakliavime paklaida gali but 2-3mm,jis reikalavo,kad jokios paklaidos nebutu biggrin.gif AIsku ir mokejo daugiau,kad idealiai padarytu mirksiukas.gif Dar pas juos spinta integruota,tai ten irgi sienos idealiai islygintos biggrin.gif
TAi jei jis sugalvotu baldus uzsisakyt,tai irgi milimetrais ziuretu biggrin.gif
Atsakyti
oho...ne motera, o ugnis biggrin.gif
Aš irgi kapoju...bais mėgstu kartais iš maksės šaldytus bulvinius kukuliukus...figūrai gal nelabai, nes krakmolo bele kiek, bet kai noris kažko šilto ir švelnaus biggrin.gif dar užsimetu sviesto, grietinės...nu ir palaima biggrin.gif
reik pabaigt referatą...nu kaip manot, ar netingiu ? biggrin.gif Bet pabaigsiu, ir bus ramu...prasideda įtemptas laikas - egzai 9,14,17 ir 19 d... tongue.gif Dar du darbus iki to priduot reik... ax.gif
ai, tas ne Rolandas...Mindaugas blink.gif Daros 4 spintutes virš akvariumo ir po, prisigalvojęs visokio briedo ir +5,-5 mm,...žodžiu, užkniso. Sienos pas jį kreivos šleivos.
O šiaip teisingai - jei daro sienas, lai padaro gerai, nes kai važinėju matuotis, tai daugumas tikisi sienas baldais išlygint blink.gif prasilenkimai po 3 cm, gal man išlankstyt tuos baldus, ka pyšių neliktų hmm.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 02 gruodžio 2020 - 19:51
PAs mus namei irgi siaubingai nelygios sienos biggrin.gif Virtuve is vis viena siena 3m,priespriesine 3,30 biggrin.gif
Atsakyti
Kokia baisuma, kai vyrai tokie smulkmeniški. Kokios moterys su tokiais gali gyventi, tai nesuprantu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 12 02, 23:02)
Kokia baisuma, kai vyrai tokie smulkmeniški. Kokios moterys su tokiais gali gyventi,  tai nesuprantu  rolleyes.gif

Žinok, čiut nx nepasiunčiau. Raštu... biggrin.gif ale laiku susilaikiau, nes bliam, kaip dės atsiliepimą direktoriams, tai man mažai nepasirodys biggrin.gif
bet kaip supratau, jo bobelka tokia pati biggrin.gif
Nu kažką parašiau...maž darbe ryt biškį susivesiu...durna galva, šiandien pamiršau nusinešt, būčiau jau dalį susivedus... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2020 12 02, 22:49)
Žinok, čiut nx nepasiunčiau. Raštu...  biggrin.gif  ale laiku susilaikiau, nes bliam, kaip dės atsiliepimą direktoriams, tai man mažai nepasirodys  biggrin.gif
bet kaip supratau, jo bobelka tokia pati  biggrin.gif
Nu kažką parašiau...maž darbe ryt biškį susivesiu...durna galva, šiandien pamiršau nusinešt, būčiau jau dalį susivedus... tongue.gif

Tai zinai. Kaip yra senovinis pasakymas - kiekvienas puodas turi savo dangti.

O man vel galvosukis rolleyes.gif neturejo bobute vargo - nusipirko ozeli rolleyes.gif
Savivaldybe leidzia savo zurnala,karta per tris lygtais menesius visiems i rajono gyventojams ismeto i pasto dezutes. Uzsimane savivaldybe, kad as ir lietuviu ir anglu kalba surasyciau Tinginio recepta ir dàr nuotrauku ideciau. Irgi vos nepasiunciau nx biggrin.gif . Sakau - eikit jūs peklan, jei ir padarysiu, tai ne anksciai sekmadieni, nes darbais ir taip apsikrovus. Dar plius, kiek supratau, bus isreklamuota fyfiškiausioje musu rajono kavineje. Bliet, reikes su padidinimo stiklu desimt kartu tikrinti, kad klaidos neivelciau rolleyes.gif
Papildyta:
Džyzis...gal zinai koki tinginuo gera receptuka su graziomis nuotraukomis?
Gal Beata tures, bet ta tai amziais prideda ko nereikia dar priedo biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai nesupratau... o kokio bb ta lietuvių kalba anglerodijoj ? bigsmile.gif
Tinginio perdaug nemėgstu, kreipkis į Forget, jos diedas daro su šokoladu ;)
Jei nori labai mandrai, dar galima šlakelį brendžio ir lazdyno riešutų, bet man kai sakiau toki gaminiai yr šiaip sau, iš didelės bėdos tongue.gif man anas tik burnoj veliasi biggrin.gif
Atsakyti