Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

Basankes esu pirkus,pataikiau..Sliopkes esu pirkus,na bet tos irgi aisku,kad tiks biggrin.gif Bet siaip ir man labai matuotis reikia...
MB kai darbinius perka,tai prisisiuncia kokia 10 poru,kol issirenka biggrin.gif Kokie 5 modeliai ir skirtingi dydziai biggrin.gif Na,bet jis perka is tokios pardes,kurios gyvai nera.Grazinimas nemokamas,kaip ri atsiuntimas..

Neissirinkau dabar jokiu basankiu biggrin.gif Man grazu tik ant kulno,o jau nebenesioju tokiu biggrin.gif
Atsakyti
Oi, basankėms LT dar anksti...dabar vailakus reik pirkt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet vistiek kaifuoju nuo žiemos...balta wub.gif
Atsakyti
Tokiai lietuviskai ziemai net dvejus batus turiu biggrin.gif UGG biggrin.gif Vieni tie standartiniai,kiti iki keliu ir ant kulno biggrin.gif Bet abiejuose tikras kailis,labai silti..Su tais ant kulno,tai net uzverda kojos cia UK biggrin.gif Tai ant pirstu galiu suskaiciuot kiek kartu uzsidejus buvau biggrin.gif Ir visus kartus,kai i LT ziema vaziavau biggrin.gif Tuos standartinius dazniau uzsidedavau,bet siemet dar net is palepes neatsinesiau biggrin.gif biggrin.gif
Basankem aisku ir pas mus dar per anksti(nors yra kas su jom vaiksto ir dabar biggrin.gif ) Nu bet va noras pirkt uzejo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 01 18, 16:55)
Tokiai lietuviskai ziemai net dvejus batus turiu biggrin.gif UGG biggrin.gif Vieni tie standartiniai,kiti iki keliu ir ant kulno  biggrin.gif Bet abiejuose tikras kailis,labai silti..Su tais ant kulno,tai net uzverda kojos cia UK biggrin.gif Tai ant pirstu galiu suskaiciuot kiek kartu uzsidejus buvau biggrin.gif Ir visus kartus,kai i LT ziema vaziavau biggrin.gif Tuos standartinius dazniau uzsidedavau,bet siemet dar net is palepes neatsinesiau biggrin.gif  biggrin.gif
Basankem aisku ir pas mus dar per anksti(nors yra kas su jom vaiksto ir dabar biggrin.gif ) Nu bet va noras pirkt uzejo biggrin.gif  biggrin.gif

tai pas jumi ir mačiau - žiemą su basankėm ir vilnonėm kojinėm lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai gerai,jei su kojinem biggrin.gif biggrin.gif O kiek tik su pliazenkem laksto biggrin.gif
Mano pirmas ispudis Londone islipus is autobuso,as autiku is LT atvariau,tada skrydziu kainos biesanos buvo biggrin.gif Gavos,kad biski anksciau atvariau,laukiu kol MB atvaziuos manes pasiimt,sedziu stoty ir stebiu zmones biggrin.gif Eina juode,kokiu 1m80 biggrin.gif Ne stora,bet tokia stambi,masyvi..Bliuska po papais,kelnes nuzemintu liemeniu,paltas ilgas iki zemes su dyyyydeliu kailiniu kalnieriumi, atsegtas..Ir pliazenkes per pirsta biggrin.gif Buvo spalio 30d biggrin.gif

DAr toks bendradarbis babajukas buvo,maziukas kudutis.Jo silciausias rubas buvo dzinsovke biggrin.gif Imant,kad pas mus ceche pastovi 5-7* temperatura ziema vasara biggrin.gif Mes prisirenge po kelis bliuzonus,o jis tik maikute ir ta dzinsovke..O kai namo eina,dar salika uzsimuturiuodavo..Bet kojos irgi visada su pliazenkem biggrin.gif Ceche tai botu reikdavo.Va tik nepamenu ar taip ir audavos tuos botus basom,ar kojines uzsidedavo biggrin.gif biggrin.gif Siaip as sakydavau,kad visiems babajam alergija kojinems biggrin.gif Nes butent jie dazniausiai ziema vasara su pliazenkem laksto biggrin.gif

Na o as vis dar narsau interneta biggrin.gif Jau basankiu nebeziuriu,sugalvojau,kad reikia tokiu puskeduku.Nu kad prie sukneles tiktu biggrin.gif pvz tokiu,tik gaila 90£ noriu uz kokia 60 biggrin.gif biggrin.gif
https://www.tedbaker...y/p/252502-NAVY
RAdau ir uz 65,bet noriu anu,su gelem biggrin.gif
https://www.tedbaker.../p/244190-BLACK
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kažkaip jie be pojūčio, kas dera ir kas nelabai. Tipo laisvi. Bet žinoma, laisvi durnėt smile.gif
Tie su gėlytėm gražesni. Apatiniai nieko doro, kaip maksimos dermantininiai. Šiandien trali vali...ryt darbo turėsiu per akis... ax.gif
Ir įtariu, jei kažkas koridoriuj blūdys - dar ir bemiegė naktis nusimato. Nes biškį kas ir au biggrin.gif Sargė blyn didžioji...kaip dvejos tapkės didumo biggrin.gif
Atsakyti
TAi va ir man tie geleti labiau patinka,o moket noriu,kiek uz anuos juodus biggrin.gif Juk abu ted bakerio biggrin.gif

Ir is vis,jei kokias basankes ziuriu,tai i akis krenta tik juodos,o juoda turiu,reikia sviesiu biggrin.gif Ir atvirksciai-anokie puskedukai tik balti grazus,o baltus turiu,reikia tamsiu biggrin.gif

Atsakyti
Mes lauksim kada bus galima ramiai apsipirkti parduotuvese. Tada abu su vyru atsinaujinsim garderobą. Ir uzmerkus akis,,kad sirdis neskaudetu, ismesti puse spintos n3nesiojamu rubu. Bet kaip gaila biggrin.gif
Atsakyti
nu. Bandžiau išmesti, kažkiek išmečiau, daug nepavyko...kažkiek kaiman vešiu, darže tiks biggrin.gif Visumoj šmutkių dar nusipirkau, viskas tinka, bet su batais tai tikrai reik laukt, kol atsidarys...nes batai, bateliai, basutės...nepačiupinėjus, neįsipatoginus, neapsiavus- be šansų.
Aišku, galima siuntinėtis, bet ai...nedega. Nemėgstu siuntinėtis, laiko gaišimas... eik paštan, lauk... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 18, 15:53)
Mes lauksim kada bus galima ramiai apsipirkti parduotuvese. Tada abu su vyru atsinaujinsim garderobą. Ir uzmerkus akis,,kad sirdis neskaudetu, ismesti puse spintos n3nesiojamu rubu. Bet kaip gaila  biggrin.gif

Isaugai ar siaip atsibodo? biggrin.gif
As pavasariop spintas perziuresiu biggrin.gif Gal kelios maikes ir bus ismetamos,bet is esmes tai nedaug biggrin.gif Va MB tai daugiau ismetimo turetu biggrin.gif Ot mada turi viska laikyt,net jei daug metu nebenesiojama biggrin.gif Bet jei as ismesciau,tai iskart pasigenda biggrin.gif biggrin.gif

Jo,su tais grazinimais tai jo...Uz tai batu jokiu taip ir nenusipirkau biggrin.gif Dabar kaip ir nereikia,o kai atsidarys parduotuves ir as gyvai nusipirksiu biggrin.gif Cia tik is neturejimo ka veikt po interneta narsiau..Nors jei buciau radus uz gera kaina biggrin.gif biggrin.gif

Ai,siandien LIDLe toki belaidi rankini siurbliuka nusipirkau biggrin.gif Ai,vos traukia biggrin.gif Bet kokius trupinius,kad nejungt normalaus siurblio,susiurbs..15£ tik tekainavo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 18 sausio 2021 - 18:58
QUOTE(giega @ 2021 01 18, 20:56)
Va MB tai daugiau ismetimo turetu biggrin.gif Ot mada turi viska laikyt,net jei daug metu nebenesiojama biggrin.gif Bet jei as ismesciau,tai iskart pasigenda biggrin.gif  biggrin.gif

Ai,siandien LIDLe toki belaidi rankini siurbliuka nusipirkau biggrin.gif Ai,vos traukia biggrin.gif Bet kokius trupinius,kad nejungt normalaus siurblio,susiurbs..15£ tik tekainavo...

Kaupikas taviškis biggrin.gif
Aš irgi buvau nužiūrėjus LIDLe a lia mašininį nuo prikūrkės...bet pagalvojau , kad taip ir trauks, tik tuos 10-15 eur išmesiu biggrin.gif Tai kol kas gerai, kaip yra, pavasarį, kai atšils orai , nuvešiu, kad išvalytų saloną ir viskas. Ko čia galvą sukt rolleyes.gif Nėr labai pigu, bet pabandžiau savitarnoj - šūdą ką siurbia, pirkt kažką irgi nelabai apsimoka - tai viską sudėjus...jei neplaunant - nu bus 20 eur...
Atsakyti
Pas mus salona issiurbt ir nuplaut masina 10£ kainavo.GAl dabar pabrango,senai jau buvau,o ir uzdarytos plovyklos dabar..Net tos savitarnos nevisos dirba..
As turiu ir kur nuo prikurkes isijungia biggrin.gif Uztenka masinai issisiurbt..Pabruzint reikia biggrin.gif O sava darbine masina apsiplaunu su 1 kibiru vandens biggrin.gif Nepilu nei sampunu jokiu,nieko..KAi balta su lipduku,tai nei blizgint nereikia.Svarbu purvus nuplaut biggrin.gif

Ne tai kad kaupia,bet -o vdrug prireiks biggrin.gif Jis gi shopoholikas biggrin.gif biggrin.gif Daug rubu,kur tik karta uzsidejes ir viskas..Nesakau,kad pamirsta,ka turi,bet is inercijos perka panasius rubus biggrin.gif Ypac negali praeit,jei gera nuolaida buna biggrin.gif JAu pasakojau apie hugo boss kelnes,kurios jau antros nupirkto,o dar nei karto nei vienos neuzsidetos..NAujiems renges,sakau-nu gi turi specialiai kazkokiom progom pirktas kelnes,va kaip tik proga,tai ne,vis tiek su dzinsais buvo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti