Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

O as dabar ledų noriu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
o mane blt užkniso...mūsų studijų grupė nuostabi, bet kai pradeda visos plunksnas kedent ir trukdyt dėstytojai paskaitą vest su savo durnais klausimais ir papasakojimais kada caro riūriko laikais buvo ten kažkur kitoj pasaulio pusėj ir bla bla bla bla 10 minučių o tik tada klausimas ir tas dar nei į tvorą nei į mietą...papurtyt norisi blink.gif nespėjama išdėstyt medžiaga, bet kvaksės lieka apsipatenkinusios... rolleyes.gif
reiktų eit kažką naudingo padaryt... ax.gif
Atsakyti
Londone gal tik darba lengviau rast,bet kad atl didesni butu,tai nezinau,nezinau...Niekas ir cia milijonu nemoka..O nuomu kainos,tai jooo..As labai dziaugiuosi,kad kazkada nupirkom ta nama..Aisku dar moket ir moket,nu bet sakau-moku maziau,nei kad nuomuotis reiktu..

Gana anksti darba baigiau,bet drauge atvare paplepet valandziukei..Ryt pas kita reiktu nulekt..Ten kaip ir su reikalu-uz ta akmenuku paveiksliuka taip dar ir nesumokejau biggrin.gif Tai as negaliu,tai ji uzsiemus biggrin.gif Jei ryt nenuvaziuosiu,tai reiks per banka sumoket biggrin.gif
Atsakyti
tai iki pensijos išsimokėsit vistiek biggrin.gif
oi, net nežinau...buvau susiruošus vienokį tortuką kept, dabar pagalvojau, kad gal kitokį, kur greičiau pasidaro... ax.gif
Atsakyti
Aisku,kur greiciau-megaukis savo laisvu laiku,o ne vergauk virtuvej mirksiukas.gif

As siandien tingini sulipdziau biggrin.gif DAbar biski gailiuosi,nes kaloriju,tai ohoho,o kaip ir susilaikyt reiktu biggrin.gif biggrin.gif

KAi vakar paziurejau kokia kaina nuomu,tai sakau-dabar savo isnuomuojam,atsiskaiciuoja bankas mokescius ir dar pakankamai lieka Ispanijoj pragyvent biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2021 03 04, 20:24)
o mane blt užkniso...mūsų studijų grupė nuostabi, bet kai pradeda visos plunksnas kedent ir trukdyt dėstytojai paskaitą vest su savo durnais klausimais ir papasakojimais kada caro riūriko laikais buvo ten kažkur kitoj pasaulio pusėj ir bla bla bla bla 10 minučių o tik tada klausimas ir tas dar nei į tvorą nei į mietą...papurtyt norisi  blink.gif nespėjama išdėstyt medžiaga, bet kvaksės lieka apsipatenkinusios... rolleyes.gif
reiktų eit kažką naudingo padaryt...  ax.gif

Eik geriau atsipalaiduoti...kada paskutini karta sau kaukę veidui dareisi?
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2021 03 04, 21:11)
Aisku,kur greiciau-megaukis savo laisvu laiku,o ne vergauk virtuvej mirksiukas.gif

As siandien tingini sulipdziau biggrin.gif DAbar biski gailiuosi,nes kaloriju,tai ohoho,o kaip ir susilaikyt reiktu biggrin.gif  biggrin.gif

KAi vakar paziurejau kokia kaina nuomu,tai sakau-dabar savo isnuomuojam,atsiskaiciuoja bankas mokescius ir dar pakankamai lieka Ispanijoj pragyvent biggrin.gif  biggrin.gif

Mes irgi nusprendem, jei niekas nepasikeis, kokius 5 metelius nevaziuoti i brangias keliones, o pasitaupyti naujam morgičiui Ispanijoje, kad nei sito namo, nei Lietuvoje nieko nepardavinetume, o isnuomotume.
Bet zinai kaip sako -zmogus planuoja,o Dievas juokiasi.
Matysim kas gausis.
Atsakyti
LAbukas

Viena pazistama pernai issikrauste i Ispanija gyvent,kazkur salia mano miestelio,bet ne i ji.Jie nusipirko vila ant juros kranto.Cia Londone isnuomavo savo nama,pardave biznius(ji geliu bizni turejo.jei vaziuodavai i Lituanika,matydavai VIDA Flowers,jis irgi kazka,bet nezinau tiksliai)Ai,jie dar turi buta mano miestely dar is labai senai nupirkta,ta irgi nuomuoja..Vnz,kol kas Ispanijoj jokiais darbais neuzsieme,prasisuka su santaupom ir tais nuomuojamais butais..

As irgi visai taip noreciau biggrin.gif Tik nezinau,kiek ilgai temptu man kantrybe nieko neveikt biggrin.gif Nors-jura saule,pliazas,gal ir temptu ta kantrybe biggrin.gif
Atsakyti
kaukę seniai dariausi. Gal šiandien ir pasidarysiu... biggrin.gif
O važiuojant kažkur gyvent - žinoma, kad reikia apgalvot visus "už" ir "prieš" ir būtinai, ką ten veiksi...nes pradės kasdienybė ėst ax.gif
visgi važiuosiu pas fliansą į svečius, žentas pasiims. Nu gal ir gerai, nes namus tvarkyt tingiu... ax.gif
Atsakyti
As tai pasiilgau kaukių biggrin.gif bet.. bet...bet...šį menesi bandysim su masaziste lengva masaziuka su paprastu migdolu aliejumi pabandyti. I refleksologija kunas sureagavo neutraliai - jau gerai biggrin.gif

Siandien vaziuosiu ieskoti rėmeliu atidarytose pardese. Prisisakiau nuotrauku kelias. Nu nezinau...gal reiks paciai issispausdinti keleta nuotrauku ant sienos, spe. popieriaus tai turiu, nes nu kokybė atsiustu nuotrauku, tai tokia kazkokia nelabai.
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2021 03 05, 09:14)
As irgi visai taip noreciau biggrin.gif Tik nezinau,kiek ilgai temptu man kantrybe nieko neveikt biggrin.gif Nors-jura saule,pliazas,gal ir temptu ta kantrybe biggrin.gif

Man tai jau atejo supratimas, kad geriau už pasyvų pelną nieko nėra gyvenime biggrin.gif
As taip ar taip išankstinę pensija imsiu, jei dagyvensiu biggrin.gif Kokiu 60 iseisiu i pension.Tikrai iki 67 nedirbsiu, ne ta sveikata.
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2021 03 05, 10:33)
visgi važiuosiu pas fliansą į svečius, žentas pasiims. Nu gal ir gerai, nes namus tvarkyt tingiu... ax.gif

Nu va...viskas savaime issisprende, o tu cia burbėjai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 05 kovo 2021 - 12:53
burbėjai burbėjai...tai kad derino tris dienas irgi mat ministerija biggrin.gif
aš tai nežinau, kada pensijon išeisiu...paskola ant kupros, mokėsiu iki smertės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

LAbukas

As kaip i darba atsikeliau biggrin.gif PAskaitinejau,pagulinejau,vonioj pamirkau,blynu iskepiau biggrin.gif
KA veliau veiksim,dar nezinau biggrin.gif Kol kas skalbenke sukas,robotas pats isijunges buvo,gal kazka nureguliavau,kokias valandas uzstaciau g.gif bet darbo nepadare,nes isivele i laidus ir pastrigo biggrin.gif Kai specialiai jungiu,tai laidus visus paslepiu biggrin.gif
Nesiu i antra auksta padirbt,lai ten isplauna viska biggrin.gif

Kazkaip net negalvojau,kada cia i ta pensija eisiu biggrin.gif Realiai net nezinau keliu metu cia UK isleidzia g.gif
Atsakyti
O aš pas vaiką buvau...prisisrėbiau šampės, sėdžiu aptuisus...o žadėjau padirbėt... ax.gif
Atsakyti