Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

Giega, prajuokinai juodai biggrin.gif biggrin.gif

As galvoju saldainiu mwdi padaryti grizimo I darba proga. Nusipirkau ta sautuva su karstais klijais...uzkisau kazkur taip, kad dabar net nerandu biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi reik to karstu kliju sautuvo.. Ir tikrai turim, bet kur uzkistas- ne neisivaizduoju.. Karta jau ieskojau, neradau biggrin.gif Bus greiciau nauja nusipirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 04 09, 18:07)
Man irgi reik to karstu kliju sautuvo.. Ir tikrai turim, bet kur uzkistas- ne neisivaizduoju.. Karta jau ieskojau, neradau biggrin.gif Bus greiciau nauja nusipirkt biggrin.gif

As ir ta pati galvoju biggrin.gif nes visur kur tik galima ieskojau biggrin.gif
Papildyta:
Princo Filipo garbei musu darbo veliavos nuleistos iki puses stiebo, jis gi musu patronas buvo. Darboviete pridejo nuotrauku I puslapi visokiu, kur jis pas mus I darba atvaziuodavo. Amzina atilsi jam.
Princese Ana irgi yra buvus. As tik Nyderlandu karaliu maciau, teko pastoveti prie jo biggrin.gif Tikras grazuolis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 09 balandžio 2021 - 18:30
Numire? dar nieko neskaiciau.. O masinoj usb groja..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 04 09, 18:36)
Numire? dar nieko neskaiciau.. O masinoj usb groja..

Siandien, per piet lygtais pranešė.
Atsakyti
Aha,jau paskaiciau...100m nesulauke,visai nedaug liko...Uzuojauta seimai..

O kiek karalienei metu?Irgi jau kazkur netoli 100 g.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 04 09, 19:23)
Aha,jau paskaiciau...100m nesulauke,visai nedaug liko...Uzuojauta seimai..

O kiek karalienei metu?Irgi jau kazkur netoli 100 g.gif

Jai 94
Atsakyti
laidotuvės tai bus irgi grand...bent jau taip galvoju rolleyes.gif
beržai gerai, kol sėklų mest nepradeda...tada pilni lietvamzdžiai, visur kišasi...nežinau rolleyes.gif
aš vaismedžius sodinu biggrin.gif
iškepiau torto blynus, ryt sutepsiu.Su seske susitiksim mieste, pasidarbuosim kaime ir vakare grįšim Kaunan.Sekmadienį biškį visi pabaliavosim, nes matėmės caro riūriko laikais... ax.gif
Atsakyti
Tokiuose angliskuose kiemuose as ir sodinciau tik vaismedzius mirksiukas.gif vis kokia uoga, koks obuolys kriause mirksiukas.gif kazjas baisaus tie platanai.. pavasari sakais eina.. rudeli prikrenra kapu.. Zole pjovem, vien sodinuka.. uzleistum kiema, butu nepraeinanas miskas..
Atsakyti

LAbukas

PAbudome ir kelkimes biggrin.gif MB laukia,turi atvezt visokias lentas,balkius,toliau statys pavesine mirksiukas.gif O mes su drauge leksim iki tos urmines maistines-Costco mirksiukas.gif Dar namus sutvarkyt..Vnz,siandien tokia buitine diena bus biggrin.gif
Atsakyti
uoj... šiandien nuo ryto į kaimą... sutysiojom šakas, nušalusias rožes nukarpiau, dar susodinom medelius... privargom su seske, prisiurbėm vyno, eisim gult ax.gif
Atsakyti
ką, nieks net užėjęs nebuvo biggrin.gif aš nuo vakar duoduosi su svečiais ir gerais įspūdžiais, dar šiandien ir krikštaduktės laukiu, ir bendradarbė dar nepamiršo, pasveikino rolleyes.gif
Atsakyti