Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

KAda zada skiepytis?
Siaip labai skirtingai visiems suveikia..MAn v atempa iki 37,8 sukilo,silpna buvo..O MB tik kokiai valandai lengvas silpnumas uzejes buvo,jam net durio vietos neskaudejo..

O tau kada ta telefonine konsultacija?
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 05 17, 11:18)
KAda zada skiepytis?
Siaip labai skirtingai visiems suveikia..MAn v atempa iki 37,8 sukilo,silpna buvo..O MB tik kokiai valandai lengvas silpnumas uzejes buvo,jam net durio vietos neskaudejo..

O tau kada ta telefonine konsultacija?

tai jinai ryte bus pasiskiepijus antru skiepu. Po pirmo ranka sakė skaudėjo. Kažin, man atrodo, jos vakcinos antras skiepas yra sunkesnis... unsure.gif
Man telefoninė turėjo būt 06.04, bet užvirė š...paskambinau registracijojn, sakau, tai kaip dabar ta gydytoja apžiūrinės mano tą galvą, ar telefoną reiks prie galvos prisidėt? Registratorė juoktis pradėjo, sako pala, gal rasiu kontaktinį. Akurat, 06.01... biggrin.gif
Atsakyti
Gydytojai vis dar atsipūtę biggrin.gif

Siandien su jaunimu turime pazintinę dieną, tai issirinkau kwletą savo darbų parodyti, reikia tik viska nuvalyti iki blizgesio biggrin.gif

Oi...uzmirsau papasakoti. Tygi pakviete virsininkienė I savo svadbą biggrin.gif vyras is karto mosikuoti rankomis pradejo biggrin.gif biggrin.gif as tai nueisiu, idomu pamatyti 'kitokias' vestuves. Svarbiausia nuo namu visai netoli bus, gal pusvalandis kelio, tai su masina nuvaziuosiu, vistiek negersiu biggrin.gif
Atsakyti
tai jau...pasiskambinėja, pasišneka su pacientais. Nepersitempia žodž... biggrin.gif
Nu ir ką te pamatysi...dvi besilaižančias klimaksines bobas, iš kurių viena vaizduoja diedą tongue.gif tfu, pasaulio pabaiga... blink.gif
Atsakyti
GAl ne tiek gydytojai atsipute,kiek ragistraturoj sedincios bobelkos...

I vestuves as irgi eiciau mirksiukas.gif Man ir labai idomu kitokios vestuves mirksiukas.gif Esu Srilankoj vestuvese buvus,esu cia UK juoduliu vestuvese buvus,kur mes su MB vieninteliai baltieji buvom biggrin.gif Buvau ir pusiau ietuviskose,pusiau angliskose vestuvese biggrin.gif PAsveikint buvau lietuvaites su kolumbieciu.

NA ka,namus sutvarkiau biggrin.gif Issiurbiau viska su normaliu siurbliu,bet robota plaut paleidau biggrin.gif Nesugalvoju,kaip cia protingiau padaryt biggrin.gif Ar pirma vaziuot apsipirkt maisto ir paskui i gyma,ar pirmiau i gyma ir paskui maistelio nulekt biggrin.gif
Atsakyti
Daryk pirmą ko labiau nemėgsti...as pasportuoti eiciai pirma biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ne,jauciu pirmiau i pardes varysiu smile.gif) Nes paskui busiu pavargus ir tingesiu biggrin.gif
Be to nesenai pavalgiau,tai negerai eit sportuot pilnu skrandziu biggrin.gif
Atsakyti
aš ryt į gymą eisiu ryte biggrin.gif teks biškį pavėluot darban biggrin.gif
Atsakyti
Aplekiau pardes biggrin.gif Tesco virs 50 palikau ir nelabai kas valgomo..PAskui i lietuvine.Ten dar 20..KAzkaip labai viskas brangu biggrin.gif

Dabar uz 10 min eisiu i gyma biggrin.gif Paskui jau bus galima krist i virtuve valgyt daryt biggrin.gif PAdarysiu koki troskini su darzovem ir burokeliu sriubos su galkutem mirksiukas.gif Nei dienos be mesos biggrin.gif biggrin.gif Ai,sau sushiu pasidarysiu biggrin.gif
Atsakyti
be mėsos ir man nesigauna... smile.gif
O dėl brangumo - jo, kainos šoktelėjo...mes gamyboj dažnai gaunam atnaujinimus...ir tik didėja... unsure.gif
Atsakyti
Kaip tu taip pigiai sugebi lietuv8neje apsipirkti? biggrin.gif
As nuvaziuoju duonos, tai iseinu amziais su trims maisais, kartais daugiau biggrin.gif . Tai ziurek grikiu jau reikia, tai barankų, vo dar pomidorai geri, o ten agurkai valio!!!, dar reikia prigriebti sultingu obuoliu, ziurek ir zefyrai mirksi savo blakstienomis, o kaip gi be šlapenkės lietuvis iseis is litvinės pardės, ir t.t. ir pan.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 gegužės 2021 - 16:47
Realiai tik duonos ir man reikejo biggrin.gif
Lietuvinej perku tik duona,kefyra,balta suri ir koldunus.Nu retkarciais lasinukus spirguciams,nes siaip mes ju nevalgom biggrin.gif Slapenka tokiais tarpais-dabar stengiuos nebepirkt biggrin.gif

I saldumynus net neziuriu,nes neatsilaikyciau biggrin.gif O kam tada i gyma einu,prakaituoju,jei paskui grizus priedi visko kaloringo biggrin.gif TAi namie tik belvitos sausainiai-tie ala sveikiausi biggrin.gif

Pomidorus perku is Costco-baby plum mirksiukas.gif Ten patys skaniausi mirksiukas.gif Del mazu agurku irgi nesvaigstu,man labai tinka tie ilgi biggrin.gif Obuolius irgi perku tik Costco-skanesni nei lietuvisksi biggrin.gif
Atsakyti