Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

nu man iš lietuviškų produktų jei būčiau UK reikalinga juoda duona, lašiniai, rūkyta dešra ir varškė. Baltas sūris. Ai, dar silkė. Ir normalios bulvės.
Kitiems yra pakaitalai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2021 05 17, 18:05)
nu man iš lietuviškų produktų jei būčiau UK reikalinga juoda duona, lašiniai, rūkyta dešra ir varškė. Baltas sūris. Ai, dar silkė. Ir normalios bulvės.
Kitiems yra pakaitalai.  biggrin.gif

Nu tai irgi su tasemis iseitum biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Juokiuos, kad kol neturejom lietuviskos parduotuves, nieko man ir nereikejo smile.gif Kai atsidarem savo, tai aisku jau viska pas save imdavom.. Kai pardavem ja, vel nieko nebereik biggrin.gif

Ar ziuresit Eurovizija? Lietuviai siandien pirmi smile.gif uk laiku 20h
Atsakyti
Tai jau...visokių šūdeliukų jogurtukų-sausainiukų gali ir nebūt, bet va rimto maisto tai reikia.
Vakar guliausi 00.30, šiandien kėliaus 6.40... trūksta miego. Bet užtat vienu rašto darbu nusikračiau thumbup.gif
Liko dar 2 egzai, teorinės dalies (pats baisiausias ir didžiausios apimties darbas, kurio dar nepradėjau) gynimas, vienas pusiau referatas...ir...kažkaip.Bėda, kad reikia susisukti iki 27d, o šiandien jau 18... blink.gif nežinau, kaip suspėt, bet matyt teks suspėt nežinant... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mėginsiu šiandien kažką darbe susichimičint, nors apmatus referatui, nes teorinei daliai reik susikaupt.
Buvau ryte trevkėj, blyn, kaip nelengva po tokios ilgos pertraukos tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2021 05 18, 10:43)

Ar ziuresit Eurovizija? Lietuviai siandien pirmi smile.gif uk laiku 20h

nea. Jau kokių 10 metų nežiūriu...nebeįdomu...Ten ne kas padainuos, o kas kaip išsidarkys dabar svarbiau. Gaidynas grynas. O be to ir laiko neturiu...Viens pirštas burnoj, kitas uodegoj... tongue.gif
Atsakyti
Ne, mes irgi jau neziurime Eurovizijos daug metu.
Paziurejau lietuvisko visciuko dauną - graudu pasidare...kaip visada.

Atsakyti
nu tai va. Graudu. Pasiplaikstys plikas bernas su undaroku - tiek ir tos laimės. Gaila laiko, nes azarto tai jokio rolleyes.gif
Atsakyti