Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 18, 23:12)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif eina namas...perskaiciau 'pašikom kokius 8 - 9 kilogramus'  biggrin.gif  biggrin.gif

nuuu... gert mažiau reik... lotuliukas.gif
Atsakyti

LAbukas

peškom koki 8-9 kilai rolleyes.gif
Dvirkai nėra pigūs, o naudotumėmės labai neilgai-tai tikrai neverta. 

NA kokius devetus nusipirkt ir lai stovi..Tik jo,kai ner pinigu,tai ir tie deveti brangiai kainuoja..

VA pas mus 2 dviraciai stovi,siemet net issitrauke nebuvom :B NA bet nupirkti senai,valgyt nepraso,tai lai buna..

Ziuriu pro langa,matau,kaip kazkieno katinas pas mane ant kedziu miega  :D GAl pradet sert,isvaikytu man voveres...

Siandien nedirbu..KAzkaip jau nujauciau..Skamba zadintuvas,galvoju keltis ar ant kito sono...Atsikeliau..Tik galva issiploviau,ateina SMS-nereikia :D TAi va,reikejo nuojauta pasitiket ir ant kito sono :D

Drauges gimke 31d,ka cia dovanu :hm: pinigais jai nelabai noriu...

Kita sestad varysim i Prancuzija vynu :) vienoj bazej,jei perki uz 200- apmoka kelta,o uz 250-eurotuneli.

Atsakyti
įsikatininsi? bigsmile.gif Nu pas tave nėr problemos - kiemukas, kada nori pareina, kada nori - išeina... rolleyes.gif
vėl vyniuko užsipirkinėsit? biggrin.gif
ale vat toks nepastovumas darbe biškį nervuotų - pasiplanuoji vienaip, gaunasi kitaip... o ir finansiškai rolleyes.gif
Atsakyti

įsikatininsi? bigsmile.gifNu pas tave nėr problemos - kiemukas, kada nori pareina, kada nori - išeina... rolleyes.gif
vėl vyniuko užsipirkinėsit? biggrin.gif
ale vat toks nepastovumas darbe biškį nervuotų - pasiplanuoji vienaip, gaunasi kitaip... o ir finansiškai rolleyes.gif

Ne,i namus neleisciau..Matos,kad senas katinas...KAi buvo mano gyvas,tai matydavau retkarciais prabeganti,bet maniskis i kiema neisileisdavo  :B

Aga,tada birzeli parsivezem kiek ten tu deziu-6 ar 7...TAi beliko 3 buteliai tik  :D O kai apmoka kelta ar traukini tai labai apsimoka.Ant benzo ten tik koki 20sv teisleidi..VAziuosim su drauge,tai dar kelias per puse :)

Nervina tik,kad nezinai kada ta iseigine bus  :rolleyes: Bet kad 4d per sav dirbu,tai zinau :B Labai kazko vidury savaites neplanuoju,nes vis tiek MB dirba...

Atsakyti
tai tavo katanas teritoriją gynė bigsmile.gif
Kada varai vyno pirkt?
aš nebežinau, ką ir beveikt... eisiu paskaityt, dar planuoss darže pasikapstyt... ax.gif
Atsakyti
o as jau dirbu biggrin.gif Kazkas neatejo,tai man pasuko.. o kai planu jokiu,tai atvariau.. nors jei buciau zinojus,kad sitoj arejoj vaziuosiu,buciau nejus biggrin.gif

Sestad varysim mirksiukas.gif

O tu gulek,ilsekis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 08 19, 12:11)
o as jau dirbu biggrin.gif Kazkas neatejo,tai man pasuko.. o kai planu jokiu,tai atvariau.. nors jei buciau zinojus,kad sitoj arejoj vaziuosiu,buciau nejus biggrin.gif

Sestad varysim mirksiukas.gif

O tu gulek,ilsekis mirksiukas.gif

nu blyn, man nervai nelaikytų taip tongue.gif
gulėt tikrai nenoriu, jau taip miegu kai šernas biggrin.gif
eisiu gal ryt grybaut ax.gif
mano darbo vietoj jau sėdi kita mergička... įdomiausia, ką jai moka mano suvalkietis... ax.gif
nu bet kita vertus - koks mano reikalas... tongue.gif
Atsakyti
Nesidomek ir pasakyk savo mergoms, jog tau neidomu kas darosi buvusioj darbo vietoj.

.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 19 rugpjūčio 2019 - 11:06
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 19, 13:05)
Nesidomek ir pasakyk savo mergoms,  jog tau neidomu kas darosi buvusioj darbo vietoj.

.

tai žinai... nėra lengva. Ne visai teisingai pasielgta, tai viena. O antra-juk ne vienus metus ir dirbau ten. Su kaimynkom susibendravom... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 08 19, 16:09)
tai žinai... nėra lengva. Ne visai teisingai pasielgta, tai viena. O antra-juk ne vienus metus ir dirbau ten. Su kaimynkom susibendravom...  rolleyes.gif

Tik save skaudini, o tom kaiminkom nei šilta, nei śalta - ne tu, tai kita sedes ir eis su jomis kava gerti.
Atsakyti
Nu bet is kitos puses,tu jam irgi sakei,kad ieskais kito darbo ir kai rasi,neatidirbi esi.. Rado kas tave pakeicia ir pasodino,kol dar nepersigalvojo..

Del klausimo specialiai neklausciau,bet jei kas pradetu sneket,nu tai vistiek idomu biggrin.gif

jei buciau kazkokiu reikalu turejys,buciau jau ir nejus.. bet kai eilinis pirmad,tai .. ir visai nenervina,kad cia taip-dirbk nedirbk biggrin.gif Labiau nervina,kai atvaziuoji i darba ir tada-oi sorry pamirsau zinute parasyt..
o kaip sakau,as dirbu 4d savaitej.. tai va kada dabar bus laisva-nezinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 19, 19:54)
Tik save skaudini,  o tom kaiminkom nei šilta,  nei śalta -  ne tu,  tai kita sedes ir eis su jomis kava gerti.

ale nesakyk biggrin.gif viena jau nulėkė pas savo pažįstamą ir susitarė dėl darbo pokslbio... tam pačiam pastate, toj pačioj salėj... per galvą neduos, už savaitės eisiu pasišnekėt bigsmile.gif
QUOTE(giega 08 19 @ 20:10)
Nu bet is kitos puses,tu jam irgi sakei,kad ieskais kito darbo ir kai rasi,neatidirbi esi.. Rado kas tave pakeicia ir pasodino,kol dar nepersigalvojo..

Del klausimo specialiai neklausciau,bet jei kas pradetu sneket,nu tai vistiek idomu biggrin.gif

nu bet prašiau pranešt iš anksto, ko jis nepadarė. O ir atidirbt būčiau turėjus 100%, jei būčiau radus, kur eit.

Jo, įdomu, ko pripudrino. Tiesiog... rolleyes.gif
Atsakyti