Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

labas rytas varnelės 4u.gif
kaip nuotaikos, ką veiksit? rolleyes.gif
Aš net nežinau, ką. Daržiuką ravėt tingiu, o ir užims tik kokią valandą. Grybaut nėjau, eisiu ryt... skaityt nuo pat ryto irgi ne... žodž... darbas susigalvot darbą biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Atvariau i darba.. Trafikas biggrin.gif Cia vienpusis eismas,o man reikia i kita puse patekt.. o sitoj pusej siaura prisiparkuot is vieno karto.. Tai kol kas nors isiparkuoja,mes visi laukuam..Ir taip kas ryta biggrin.gif
Situom dar nesiskundziau,ane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 08 20, 09:55)
Labukas

Atvariau i darba.. Trafikas biggrin.gif Cia vienpusis eismas,o man reikia i kita puse patekt.. o sitoj pusej siaura prisiparkuot is vieno karto.. Tai kol kas nors isiparkuoja,mes visi laukuam..Ir taip kas ryta biggrin.gif
Situom dar nesiskundziau,ane biggrin.gif

nu dar nesiskundei tongue.gif Bet turėtų smarkiai užknist... eisiu užsimerksiu skalbinius, praskalbsiu kelis rankšluostukus ryt, kad nagai atmirktų, nes neisi gi pas daktarą kai ūkininkė tongue.gif
Dar sugalvojau, jog reik kaime pasidaryt rištinį kilimuką prie durų. Čia visokių skudurų per akis, tai bus panaudoti tikslingai biggrin.gif
Atsakyti
Nu ka darysi,jei siaura gatve ir neisuka .. mannis kitos puses placiau biggrin.gif
Dabar skaneris-naujas-pakibo biggrin.gif Bando issiaiskunt kame reikalas biggrin.gif

Mociute mano visokius kilimelius megzdavo is sukarpytu skuduru.. po siai dienai dar yra.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 08 20, 10:27)
Nu ka darysi,jei siaura gatve ir neisuka .. mannis kitos puses placiau biggrin.gif
Dabar skaneris-naujas-pakibo biggrin.gif Bando issiaiskunt kame reikalas biggrin.gif

Mociute mano visokius kilimelius megzdavo is sukarpytu skuduru.. po siai dienai dar yra.

nu nafig tongue.gif O aš pabindzinėjau, biškį paskaičiau ir eisiu laukan kavos gert...
megzt tai neturiu storo vąšelio, gal sakau pint ir siūt... nors reik pasiknist po spintutes čia dar mamos visokio gėrio likę ax.gif
Dargi atsivežiau ir pasimokyt, bet šiandien tingėsiu tongue.gif
Atsakyti
Nu ten gerai storo vaselio reikia..
Dar mociute susikarpydavo is kardono kokius rombus ar sesiakampuys,juos apsiudavo skirtingais skiautiniukais,paskui juos susiudavo ir gaudavos tokie kilimukai ant sienos..
Vnz ji visokiais rankdarbiais uzsiimsavo,neskaitant megztiniu mezgimo,serveteliu nerimo.. O kir dar darzas,mums valgyt gaminimas mirksiukas.gif

vakar ranka kazkaip pasitempiau,maudzia siandien..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 08 20, 11:31)
Nu ten gerai storo vaselio reikia..
Dar mociute susikarpydavo is kardono kokius rombus ar sesiakampuys,juos apsiudavo skirtingais skiautiniukais,paskui juos susiudavo ir gaudavos tokie kilimukai ant sienos..
Vnz ji visokiais rankdarbiais uzsiimsavo,neskaitant megztiniu mezgimo,serveteliu nerimo.. O kir dar darzas,mums valgyt gaminimas mirksiukas.gif

vakar ranka kazkaip pasitempiau,maudzia siandien..

ai, tai čia jau skiautinių menas. Aš tai apie paprastus skudurinius kilimukus prie durų.
pasitrink kuo nors... man tai mažojo piršto sąnariuką skauda... tai net nežinau, ką daryt Patepu, bet 0 naudos...
Atsakyti
Nu ka veikiam? Mes dar gulim biggrin.gif šiandien i darba nuo 11val. tai ner ko cia senus kaulus judinti is pat ryto biggrin.gif

O vašelį paciai pasidaryti is šakelės - pats malonumas. Man tevelis pats ju pridarydavo visokiausio storio. Dar atsimenu dudeles ismokino daryri is speciginiu krumu, dabar jau neatsimenu kokiu, bet pamacius parodyciau.
Atsakyti
Ir paprastus kilimukus,ir kilimas sode i kambari,viska mociute dare mirksiukas.gif
Megzt is jos ir ismokau mirksiukas.gif Tik va,kaip tau alergija visokiom vazom,tai man nertom servetelem biggrin.gif
Atsakyti