Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

QUOTE(lututė @ 2019 08 20, 13:12)
oi bl, nieks čia jo nekvietė. Pats atsivilko. Tai negi išvysi...

Oi bleeeeeet....vyk nx

Matai, kad graziyoju vistiek neis issiskirti, Baik tu keliais vaikscioti aplink ji, jei jokios naudos nera is to.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 rugpjūčio 2019 - 13:46
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 20, 15:43)
Oi bleeeeeet....vyk nx

Matai,  kad graziyoju vistiek neis issiskirti,  Baik tu keliais vaikscioti aplink ji,  jei jokios naudos nera is to.

suprantu tave. Bet skiriamės gražiuoju, nes nu neturiu € draskymuisi. Gyvena jis kitam kambary. O nauda... va atvežė pasidegint-pasimaudyt, kad jau atsivilko. Aš jo neprašiau. Taigi nieko neskolinga.
Pirmadienį ponuliui skambins advokatė.
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 08 20, 15:10)
suprantu tave. Bet skiriamės gražiuoju, nes nu neturiu € draskymuisi. Gyvena jis kitam kambary. O nauda... va atvežė pasidegint-pasimaudyt, kad jau atsivilko. Aš jo neprašiau. Taigi nieko neskolinga.
Pirmadienį ponuliui skambins advokatė.

Tu save apgaudineji, ne mus. Koks cia graziai, kai jis dokumentu nepriduoda specialiai?
Atsakyti

As irgi vaziuodama skaiciau-pasibaisejau..Nu vyciau lauk ir as..Net nereikia to vandens ir deginimosi...Sakau,jis net nesiruosia skirtis...Ir toks jausmas,kad net kai ir oficialiai issiskirsit,vistiek jus turesit bendru reikalu...

Atsakyti
ai, panos... iš tikro man stogas važiuoja. Siųst nx aš galiu ir net labai norėčiau. Bet psichas yr psichas. Aš jau 90 proc tikra, kad jam negerai su galva.Žinau aš visas reakcojas net nusiuntus.
1) iškels baisulinį skandalą ir kankins mane kokias 2 valandas
2)nueis, kur siųstas
3) grįš, kaip nieko nebūtų įvykę
4)žr 1 punktą blink.gif

p. s. yra viena išeitis : nudėt. Bet jūs tolokai, kad man džiūvėsių kalėjiman atneš... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 20 rugpjūčio 2019 - 21:00
Eik tu nafik su savo tais dziuvesiais biggrin.gif negazdyk

Dar karta isitikinau, kad emocinis prievartautojas yra daug baisiau uz fizini. Brr...laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 20, 23:10)
Eik tu nafik su savo tais dziuvesiais  biggrin.gif  negazdyk

Dar karta isitikinau,  kad  emocinis prievartautojas yra daug baisiau uz fizini. Brr...laikykis  4u.gif

bandau visaip kaip... gražiuoju, piktuoju... jam px mano emocinė būsena, mano juodas gyvenimo periodas, ašaros, px... supraskit, su normaliu galima susišnekėt žmonių kalba... o md... atskiras atvejis. Deja. Todėl ir mano poelgiai atrodo gal neadekvatūs, nes taip bandau bent kiek apsisaugot. Žodž... nepabandęs nežinosi, bet apsaugok Dieve nuo tokių pabandymų blink.gif
Atsakyti
Labukas

Nu jo,Lutute,pati geriau matai ir zinai savo situacija.. Tai dar viena priezastis parduot buta ir net nesakyt kur nusipirksi. Nes tikrai neturesi ramybes net po skyrybu.
O kaip reagavo del darbo netekimo?

Na va,siandie tikrai nedirbu biggrin.gif Bandziau dar pasnaust,nepavyko,bet kazkokia mieguista vis tiek jauciuos..
Vakar mazoji is Lenkikos grizo-is kart namie bardakas biggrin.gif
Atsakyti
tai va, kad kitaip neina. Nieko, kaip nors.
Reagavo? Guodė baisiausiai, o kitą dieną iškėlė baisinę sceną. Vakar jau pareiškė "tai gal aš kaltas, kad tu darbą praradai?" Žodž... nesigilinkim... schmoll.gif sociopatai neturi empatijos jausmo.
Užsiimu niekučiais... bet nervus ramina ax.gif įmesiu fotkę, pasakysi, ar tavo močiutė tokius darė biggrin.gif
Atsakyti
tu ten pynei ir susiuvai,ji nerdavo. esme panasi-gaudavos margas kilimukas..

Na,reikia varyt kur pasivaiksciot..
Atsakyti
Aha, mes ir nerta verandoj turejom, kiek atsimenu
Atsakyti
a kad nwturiu kuom nert... einu spintutes prakratyt.. tongue.gif
bet oras... blink.gif jomajo, vėjas baisulinis, lietus šuorais... reiktų šunį laukan ištyst nušikint, nu bet tokiu oru blink.gif
Atsakyti