Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

Nu tai pasidaryk ta vaseli,kaip Burbanti sake mirksiukas.gif Nirs visai geaziai ir toks pintas mirksiukas.gif

Pas mus tai labai geazus oras mirksiukas.gif Apsipirkau maistelio,buitiniu visokiu.. tai popierius baigibejas,tai druska i indaplove,tai slapios serveteles.. Pirkau lasisa,pasudziau,veliau kepsiu mirksiukas.gif Einu madiba nusiplaut ir planuoju zole nupjaut biggrin.gif Zoliapjoves rankose nelaikiau 17m,kiek cia uk gyvenam biggrin.gif
Atsakyti
Lutut, o jis ir cia geria?
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 08 21, 16:10)
Nu tai pasidaryk ta vaseli,kaip Burbanti sake mirksiukas.gif Nirs visai geaziai ir toks pintas mirksiukas.gif

tai jau psio... nupyniau ir susiuvau ir antrą, systrai prie lovos biggrin.gif ryt miestan, pas gyd, kirpyklon... ax.gif

QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 21, 19:37)
Lutut,   o jis ir cia geria?

Čia simboliškai. Šiandien išvis ne, ryt darban. Ramu bent.
Pralijo visą dieną, tik dabar atšvito... galvoju, ar nešt skalbinius ant nakties laukan, ar ne... ryt labai anksti išvažiuot, tai galiu nespėt ar pamiršt... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 21 rugpjūčio 2019 - 19:15
Tylim, ania?
Sėdžiu kirpykloj. Durnė, papusryčiavau, būčiau galėjus kraują tyrimams priduot... rolleyes.gif nu bet ką dabar... kitąkart.
Galvoju, gal mergas aplanjyt... bais tingiu, žiūrėsiu, kaip su šaveliūra susisuksiu ax.gif
Atsakyti
Aisku aplankyk, nesedek viena. 4u.gif

As dirbu. Kazko galva skauda.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 08 22, 13:17)
Aisku aplankyk,  nesedek viena.  4u.gif

As dirbu. Kazko galva skauda.

kad būtų buvę kada sėdėt... nudažė, pakirpo, nulėkiau pardėn, ryžam tašę mėsos užpirkau, parėjau, susižiūrėjau autikus ir atsisėdau ant šiknos... jei dar pas mergas varysiu, kaimuky būsiu kokią 17 val blink.gif
be mašinos šūds gaunasi, nekankinsiu aš savo mylimiausio ryžiuko taip ilgai uždaryto... išvariau tai 6.30...
Atsakyti
Man vakar galva skaudejo,net vaistu geriau..
Siandien dirbu,kazkaip laiko ner.. Ryte skaneris greit uzsikrove,viska radau greit.. Va tik dabar pora min turiu ir vel leksiu..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 08 22, 15:38)
Man vakar galva skaudejo,net vaistu geriau..
Siandien dirbu,kazkaip laiko ner.. Ryte skaneris greit uzsikrove,viska radau greit.. Va tik dabar pora min turiu ir vel leksiu..

kas čia dabar... blink.gif pervargai gal? Arba nepavalgei.
O man sekas... autikan vistiek pavėlavau, o laukiu valandą kito... smaukiausi stoty... ėjau kavos gert, laiką užmušinėjau... rolleyes.gif
Atsakyti
Vyno per mazai buvo biggrin.gif

Atsakyti
As tai rytoj varysiu plaukus dazyti ir kirpti. Devintą valandą ryte rolleyes.gif ir kaip as sitaip anksti uzsisakiau....neisivaizduoju biggrin.gif
Atsakyti
vynas-dalykas rimtas. Parsinešiau bigsmile.gif Kažkodėl raudono, nors visiškai ne gerbėja rolleyes.gif
Atsakyti
As raudono nelabai gert galiu,labai bloga paskui buna.. Noes va galva ir nuo balto skaudejo biggrin.gif
Mb raudona merlota geria mirksiukas.gif

Atejo maudymke... nu bl,kokio dydzio pagal juos reikia.. Kelnaites geris,o virsus mazas,nors L pasiemiau.. ir grazint negaliu,nes cia is paskutiniu likuciu..
Virsu uzsidedu,bet atrodo kaip visi mano seni-vos dengia..
Atsakyti