Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

Apie trauka kazkaip nepagalvojau. Reikia zinoti kurioje vietoje jušką statyti.
Atsakyti
Labukas

Koks saltas rytas... Bet sia sav dar grazius orus zada mirksiukas.gif

Kraunu skaneri,ne ka daugiau nei vakar-118.. Ir kur tas ju biziakas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 09 18, 09:02)
Labukas

Koks saltas rytas... Bet sia sav dar grazius orus zada mirksiukas.gif

Kraunu skaneri,ne ka daugiau nei vakar-118.. Ir kur tas ju biziakas biggrin.gif

O man tai senatve - atsikeliau 5 biggrin.gif biggrin.gif
Lapė kiemu šlaistėsi, tai galvojau mano byglis namus nuvers biggrin.gif O dabar uzmigti negaliu
Atsakyti
As keliuosi i darba 6h,tai laisvadienuais irgi panasiai oabundu biggrin.gif
Atvariau per anksti i pirma taska,tai va rasineju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 09 18, 11:28)
As keliuosi i darba 6h,tai laisvadienuais irgi panasiai oabundu biggrin.gif
Atvariau per anksti i pirma taska,tai va rasineju biggrin.gif

Pas mus boileri tikrinti (kasmetinis patikrinimas) atvare 7.50am biggrin.gif
Atsakyti
o a6 6iandien skai2iavimais u=sivertus, bet gerai, greit laikas eina biggrin.gif
Atsakyti
O cia jau tavo uzsakymas ar uz kazka skaiciuoji?Bus kokiu procentu?

As jau namie mirksiukas.gif Dar i pasta uzlekiau-vienus mb batus pridaviau,kitus paemiau biggrin.gif Situos matuojas ir jei netinka,krepsely dar 3 poros idetos biggrin.gif
Vieni kaip ir patiko,bet 9dyfis par mazas,o 10 per didelis blink.gif o pusuniu nera..
Atsakyti
ne, giegut, kol kas čia skaičiavimai. O ir procentai tik mėnesio gale. rolleyes.gif
Atsakyti
Gale pradzioj,bet svarbu i kisene mirksiukas.gif
O kaip siaip darbas? Patinka?Geriau nei buvo ar dar sunku palygint?Man pvz senam depe daug labiau patiko,ten visiems px kaip,svarbu darbas padarytas.. O sitam labai daug demesio i sauguma(safety).. va ryt kazkokua komisija( ko anam depe gyvenime nebuvo) jau dabar menedzeris i bendra grupe raso-sudiziuret aprangas,nusiplaut masinas,viska tvarkoj palikt..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 09 18, 23:12)
Gale pradzioj,bet svarbu i kisene mirksiukas.gif
O kaip siaip darbas? Patinka?Geriau nei buvo ar dar sunku palygint?Man pvz senam depe daug labiau patiko,ten visiems px kaip,svarbu darbas padarytas.. O sitam labai daug demesio i sauguma(safety).. va ryt kazkokua komisija( ko anam depe gyvenime nebuvo) jau dabar menedzeris i bendra grupe raso-sudiziuret aprangas,nusiplaut masinas,viska tvarkoj palikt..

ką ten gali suprast per 3 dienas... biggrin.gif Iš tikro daug laisviau, grįžtu normaliu laikunamo - tai baisiai keista... rolleyes.gif Vakar et pietus soėjau padaryt iki trevkės rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

O as siandien laisva biggrin.gif imete foto i chata,kaip viskas grazu ir tvarkinga biggrin.gif ir tikrai labai mazai siuntiniu..
Na ka,pagulinejau valandele,reik keltis.. plaukys nusidazysiu,namus susitvarkysiu.. iki vietinio shopingo nuleksiu.. Valgyt yra vakaryksciai balandeliai,tai nieko ir nebedarysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
aš vakar prisiviriau didžiausią puodą barščių ir plovo.Ir dar vakarienei grybų prisikepiau rolleyes.gif rami žodžiu.
Šiandien jau spėjau pas psichę pabuvot, grįžus reik ryžą išmaudyt...bus burzgimo ir spardymosi biggrin.gif
Atsakyti