Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

Tau siandien dirbam visos trys, matau biggrin.gif

Atsakyti
aš šiandien tai lakstau kai višta be kulšies rolleyes.gif seminaras, objektas, darbas karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 10 17, 16:27)
aš šiandien tai lakstau kai višta be kulšies  rolleyes.gif  seminaras, objektas, darbas  karsta.gif

Nei sportu nereikia biggrin.gif

Atsakyti
As jau po darbu mirksiukas.gif
Lutut,bet idomesnis sitas darbas,ta prasme veiklos biski daugiau,ar ne?

Atsakyti
šitas darbas panašus, tik kad būsiu priversta vairuoti,, kuo labai džiaugiuosi biggrin.gif bet šiaip labai daug veiklos turiu. Vakar alfa grupėj paskaitą skaitė VDU teologijos fako dėstytojas, mokslų daktaras. Klausiausi išsižiojus. Labai buvo įdomu. rolleyes.gif
Tai mažai laiko turiu nervuotis, nors yra dėl ko rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Taip ir reikia,Lutut,uzsiimt kazkuom,linksmiau gyvenas mirksiukas.gif

Na ka,penktadienis,kas cia darbe bus biggrin.gif
Po darbu noriu nagus susitvarkyt.. Kazko lakas nebelaiko.. Sako lempos kaltos gali but,bet kad nesenai keiciau.. gal patys lakai pasibaigusio galiojimo.

Nei is sio nei is to pradejo lova labai girgzdet.. Vienas krastas.. Jau ciuzini apsukau,vis tiek girgzda,nors net ner ten kam girgzdet..
Atsakyti
Tai vava...dar žinok, užsirašiau į naujos partijos steigėjų sąrašą.Nu man priimtinos vertybės, o kodėl ne biggrin.gif Imu dabar viską pilnom saujom biggrin.gif
Penktadienis biggrin.gif Šiandien po darbo į koncertą, žodž ne gyvenimas , o šventė biggrin.gif
jei čiužinys spyruoklinis, gali būti, kad išsidėvėjo kokia spyruoklė. Arba lovą reik suvaržyt.
Atsakyti
Kad lova braška, tai reiakiasi viskas gerai pas jumeis su vyru biggrin.gif

Šiandien pirma iseigine...oi, tai yra darbo diena po darbo kaip visada - pas gydytojus kazkas uzsimane, nu kaip I baznycia - karta i savaite.
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu jo, išbraškino rolleyes.gif
Atsakyti
Tai va,dabar visas namas girdi,kaip barska ta lova biggrin.gif Blyn,ir toks kampas,kur siaip tuo momentu nenaudojamas buna,o va islipt is lovos ir gyyyrgzt..

Na ka,as jau namie mirksiukas.gif Kur vazinejau nei laso lietaus,palei namus-balos didziausios blink.gif Liutis matyt nebloga buvo..
Reiktu masina apsiplaut.. Dar planuose -nagai biggrin.gif Mb gris velai.. Patusinsiu jam vel tu astunkojuku,sau kreveciu su salotom,atsidarysim vyno ir taip pavakarosim mirksiukas.gif
Atsakyti
o aš į koncertą varau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 10 18, 15:47)
o aš į koncertą varau  biggrin.gif

Gero laiko 4u.gif
Atsakyti