Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

dėkui. Jau sėdim su sese arenoj rolleyes.gif
Atsakyti
Geru ispudziu is koncerto 4u.gif
Atsakyti
parvykom ax.gif nu... nauja koncertinė programa, hitai keli tik gale, taip kad viltys truputį buvo per didelės. Gerai, bet ne taip, kaip tikėjausi : rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Kazkada buvau Mamontovo koncerte,visi rekia-dainuok lauzo sviesa ir panasiai,o jis ir sako-kodel jus norit klausyt tik senas dainas,juk dainininkai kuria ir naujas,juk ir jas pristatyt reikua biggrin.gif tai jazkaip po to biski kitaip ziuriu i naujas programas..

Vakar netiketai draugai atvare,tai biski pavakarojom.. Siandien mb i kazkokius kursus isvares,vel visai dienai.. Tai ziuriu per CTC ta Malefisenta,lygtai macius,bet nepamenu.. Paskui eisiu i antra dali,lygtai nuo kitos sav jau kine rodys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 10 19, 12:02)
Paskui eisiu i antra dali,lygtai nuo kitos sav jau kine rodys mirksiukas.gif

Valioooooo!!!!! Laukiu nesulaukiu
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 19, 13:45)
Valioooooo!!!!! Laukiu nesulaukiu

Jau rodo ta filma mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas

Mes vakar i ta Joker nuejom..KAip filmas tai labai istemptas,labai nuobodus..Bet tas artistas tikrai oskara gaus,jau vaidyba bigsmile.gif

KAlbinu SB eit i ta Malefisenta,bet dar spardos biggrin.gif
Atsakyti
Maniškis irgi nedega noru, kaip matau, bet nieko prieš nesako, zino kuo gali baiktis jam jo atsikalbinejomai biggrin.gif biggrin.gif

Siandien vaziuojam pas savo bebenciuka. Prikroviau palendricų. Uzmirsau jo megstamu raudonuju ikru nupirkti, varysiu i parde paimti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 spalio 2019 - 10:21
o aš sesę namo išleidau ir galvoju eit ar neit koncertan Katedroj... ax.gif
Atsakyti
labs iš ryto 4u.gif
šąlu subinę prie psichologės durų. Kol kas įleis.
Vakar visgi nulėkiau koncertan, nepasigailėjau. Gražu man vargonai, o dar ir šalia operos solistė, tai šiurpai per kuprą bangom ėjo biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Saunuole,kad visur lankaisi 4u.gif

Ruosiuos darban,pirmad,daug neturetu but,bet musu menedzeris atostogose,tai idomu ka kitas sudes..
Atsakyti
Gal koks jamamas 45+ solidus vienišas vyriškis biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti