Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba

nu giegai reik apie 40 m kad būtų, ana gi stirna mūsų jauna, ką darytų su tuo solidžiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 10 21, 12:46)
nu giegai reik apie 40 m kad būtų, ana gi stirna mūsų jauna, ką darytų su tuo solidžiu  biggrin.gif

biggrin.gif
Nu gerai, gerai...35+ biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 21, 15:28)
biggrin.gif
Nu gerai,  gerai...35+  biggrin.gif

Čia jau kita kalba biggrin.gif
laikas kažkaip lėtokai juda šiandien rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 10 21, 15:44)
Čia jau kita kalba  biggrin.gif
laikas kažkaip lėtokai juda šiandien  rolleyes.gif

Man irgi. Pas mus Halloween'o visokie šakar makar vaikams, tai marmalynė. Laksto bungiukai su tom savo magic wands biggrin.gif ir cypauja biggrin.gif Nu...savaite pakenteti, o paskui jau ramu bus ir darbas iki 4 val.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 21, 17:49)
Man irgi. Pas mus Halloween'o visokie šakar makar vaikams,  tai marmalynė. Laksto bungiukai su tom savo magic wands  biggrin.gif  ir cypauja  biggrin.gif Nu...savaite pakenteti,  o paskui jau ramu bus ir darbas iki 4 val.

uj...nieko nėr baisiau kaip cypavimai ir žvygavimai ištisą dieną...neįsivaizduoju, kaip šiuolaikiniai mokytojai nuo proto nenušoka rolleyes.gif
Pagaliau ruošiuos namo.Vargšas mano ryžas visą dieną vienas...tikiuos nebus prisysiojęs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 21, 10:02)
Gal koks jamamas 45+ solidus vienišas vyriškis  biggrin.gif  biggrin.gif

Juodulys tas pakaitinis menedzeris biggrin.gif

QUOTE(lututė @ 2019 10 21, 10:46)
nu giegai reik apie 40 m kad būtų, ana gi stirna mūsų jauna, ką darytų su tuo solidžiu  biggrin.gif

O ka su jaunikliais veikt biggrin.gif Dar kliba mano diedukas ir gerai mirksiukas.gif

Turiu vakarini siuntini,po 17 h.. o jau viska pridavus.. net ir ta vakarini pridavus,tik ant skanerio jis dar kabo.. iki depo 30 min vaziuot.. ir dar 30 min marinuotis,kol ji nuskanuot galesiu.. Ai,sugalvojau-varau namo,o paskui nuvarysiu i depa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2019 10 21, 17:55)
Juodulys tas pakaitinis menedzeris biggrin.gif
O ka su jaunikliais veikt biggrin.gif Dar kliba mano diedukas ir gerai mirksiukas.gif

Kelia i zvaigzdes parodytu garantuotai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2019 10 21, 16:07)
Kelia i zvaigzdes parodytu garantuotai  biggrin.gif  biggrin.gif

Abejoju ar parodytu kazka naujo biggrin.gif

Grizau namo,pasedesiu biski mirksiukas.gif
Atsakyti
Nuuuuu...Pas juos tikrai kitokie, nei pas lietuvius biggrin.gif cia jau к гадалке не ходи
Atsakyti
As rasiste,pries juos man kojos nesiskecia biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu... ką aš žinau... logiškai galvojant, ne spalvoj esmė turbūt.
Va grįžau po salės, koki dar diedai... galvoju įkrist lovon paskaityt prieš miegą rolleyes.gif
Atsakyti
Nu sako,kas juoduli pabando,kitu nebenori biggrin.gif Bet kazkaip jie manes netraukia visiskai biggrin.gif

As mezgu ir tv ziuriu biggrin.gif Miegot dar biski anksti..
Ryt antrad,kazi kiek ryt darbo bus biggrin.gif
Atsakyti